reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2013 :):)

Przed spaniem smaruje sobie jeszcze brzuszek kremem na rostępy.
już się czymś smarujesz? ja nawet o tym jeszcze nie pomyślałam

Zastnawiam się kiedy powiedzieć szeowi że jestem w ciąży.
ooo to jeszcze nie powiedziałaś? dlaczego (jeśli można wiedzieć)

mouse też polecam bete, będziesz spokojniejsza.

Paola ja też miałam dwa dni że nic nie czułam, żadnych objawów. A teraz to samo co wcześniej. Nie jest powiedziane że non stop musisz mieć objawy, spokojnie:)

Sun, anade, lumo, mamusia87 gratulacje i witam wśród nas :happy:

karotka przykro mi i trzymam mocno kciuki!!!

A ja dziś taka jakaś nijaka jestem, dużo leże- już mnie męczy to jedzenie. Czytam książki, oglądam filmy, siedzę chwilę na necie. Muszę sobie jakaś fajne zajęcie wyszukać.
 
reklama
Narazie nie umiem myśleć o przyszłosci-tak mnie boli że chce już mieć wszystko za sobą....nie chce przeżywać tego znowu, podziwiam wszystkich , którzy myślą pozytywnie....:(:-(
 
Paola - bardzo mi przykro, wiem co czujesz. Zadne slowa w tym momencie nie przyniosa ukojenia. Pisz koniecznie jezeli bedziesz miala jakiekolwiek watpliwosci.

U mnie nieciekawie. Wczoraj mialam pojedyncze krwawienie, nie plamienie. I okropnie boli mnie krzyz, konkretnie lewa strona, nie wiem czy to nie nerka. U lekarza gniecenie brzucha, badanie ginekologiczne i USG dopiero na poniedzialek, bo nie ma wolnych slotow!! Musze czekac. W moczu liczne bakterie, dostalam antybiotyk, lekarz nie wie czy ten bol od infkekcji czy od kregoslupa czy moze poronienie. Mam czekac. Krwawienie szybko ustapilo. Z optymizmem u mnie coraz gorzej, na dodatek wydaje mi sie ze cos mie "tam" swedzi i piecze, jeszcze na to wszystko brakuje mi "grzybka", wtedy to zalicze juz chyba wszystko.

Pozdrwiam wszystkie nowe majoweczki
 
Emalia Kochanie jak po wizycie ?

U mnie jak u Paolki już po wszystkim. Wygląda na to ,że poroniłam w niedzielę. Macica się ładnie oczyszcza i raczej zabiegu nie będzie. Dostałam profilaktycznie antybiotyk i Feminatal ,żeby szykować organizm. Ginka mocno wierzy ,że nastepnym razem nie powinno być problemów. Mam zrobić wyniki i betkę przed samą wizytą ,którą mam 1.10. a po wizycie będziemy myśleć o terminie staranek. Wstępnie po 2 @ , ale może będzie szybciej. Zobaczymy.
U mnie już po wszystkim-opuszczam majówki:(:-:)-(

Tulam Cię kochana z całego serca. Damy radę i będziemy jeszcze nosiły wielkie brzuchole, będziemy marudziły jak nam niedobrze i ciężko a na koniec będziemy tulić w ramionach małe kochane ssaczki :tak: Ten moment przyjdzie niebawem.

Paola - bardzo mi przykro, wiem co czujesz. Zadne slowa w tym momencie nie przyniosa ukojenia. Pisz koniecznie jezeli bedziesz miala jakiekolwiek watpliwosci.

U mnie nieciekawie. Wczoraj mialam pojedyncze krwawienie, nie plamienie. I okropnie boli mnie krzyz, konkretnie lewa strona, nie wiem czy to nie nerka. U lekarza gniecenie brzucha, badanie ginekologiczne i USG dopiero na poniedzialek, bo nie ma wolnych slotow!! Musze czekac. W moczu liczne bakterie, dostalam antybiotyk, lekarz nie wie czy ten bol od infkekcji czy od kregoslupa czy moze poronienie. Mam czekac. Krwawienie szybko ustapilo. Z optymizmem u mnie coraz gorzej, na dodatek wydaje mi sie ze cos mie "tam" swedzi i piecze, jeszcze na to wszystko brakuje mi "grzybka", wtedy to zalicze juz chyba wszystko.

Pozdrwiam wszystkie nowe majoweczki

Kochana, jak przeszło to się nie denerwuj. Odpoczywaj spokojnie do wizyty. Trzymam mocno kciukaski &&&&&&&&&&&&&&&&
 
Paola, Emalia tak mi przykro :( Wiem co czujecie, co myslicie, nie jedna z nas tez to przechodzila... Ale musicie byc silne i wierzyc, ze juz niedlugo wszystko sie ulozy i bedziecie mialy swoje fasolinki pod serduszkiem. Tule mocno i lacze sie z Wami w bolu, ktory Was ogarnal :*




P.S. CZY WIE KTORAS Z WAS CO Z ZAPOMINAJKA ?
 
Wróciłam na wasze łono.

Dziewczyny Perelko, Emalia strasznie mi przykro. Przytulam was mocno i z całego serca życzę, żeby to się już nigdy nie powtórzyło!

Nowe majóweczki witam i życzę spokojnych miesięcy.
 
reklama
Do góry