reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Maj 2013 :):)

reklama
o matko dziewczyny, o 18 się wczoraj zmyłam bo znajomi przyszli a wy piszecie-końca nie widać! która to pisała o makaronie z truskawkami? BĘDĄ i u mnie!!tym bardziej że mam całą szufladę truskawek zamrożoną!:)

Kitka co się dzieje? czy to jakiś etap krwawień/plamień, czy co?? moja szwagierka też w szpitalu- krwiak jej pękł ale na szczęście się wchłania i ciąża w miarę bezpieczna!

a ja dziś idę na 14.30 włożyć pessar... brrrrrrr przeraża mnie to bo nie wiedziałam że on jest taki duży i boję się skurczy... TRZYMAJCIE KCIUKI!

Citrus powodzenia na kolokwium! ;-)

Viki witaj w gronie majóweczek:)
 
cóż to ostatnio epidemia plamień?
Kitka kciuki mocno zaciśnięte &&&, pewnie to nic takiego ale jasne nie można bagatelizować takich rzeczy
witaj viki87 :)
a ja na fitnes pomykam :)
 
Dzien dobry :)

Matematyka :szok:
mistrzu szacunek!

a dziękuje, musze dorobic, zeby na leki nie brakło hyhy :)
ALe moj najbardziej znienawidzony dział, czyli trygonometria.. i od razu mowie.. nie nie jestem nauczycielem.. poprostu wykorzystuje zarobkowo swoje umiejętności :)


Viki witaj.. ja tez termin na 27 maj i tez mam córcie prawie 5 letnią... i tez mam leki na nadcisnienie zapisane, ale poki co nie biorę gdyż cisnienie cudem trzyma sie w normie :) czyli 120/60 :)


Wy tu o jedzeniu a ja sie wczoraj objadłam ratatuj'em z makaronem, wciągnełam 3 porcje i tyle hahahah a dzis sie czuje pełna jak balon...


Kartagina trzymam kciuki za załozenie pessara.. bedzie dobrze :)

Kitka zaciskam kciuki za wizyte... choc ja bym pewnie juz w szpitalu siedziała
 
Ostatnia edycja:
Witaj Viki:)
wam kochane też dzień dobry mówię! S już do pracy wyprawiony, kawka wypita... Idę pod prysznic a potem za projekt się biorę więc dziś dzień przed kompem:)
na obiad dziś planuje sałatkę z kurczakiem - taką na bazie lodowej, pomidorów, ogórków i innych pyszności:) Muszę tylko do warzywniaka wyskoczyć bo nie wszystko mam:)

Kitka - kciuki już zaciskam! Mam nadzieję,że te plamienia to nic złego!

kartagina - za Ciebie też &&&
 
120/60 to ciśnienie wzorowe! Ja niestety jestem na lekach chodź w pierwszej ciąży problem ciśnienia nie istniał. Moze to przez to, ze u mnie byle powód to włącza się panikator i się sama nakręcam.
 
reklama
Kartagina &&&& długo cię potrzymają w szpitalu?

Mysiak no na leki musi być :-D

U mnie na obiad dziś pyry z gzikiem - tak sobie chłop zażyczył. Dużo pracy więc nie mam.
 
Do góry