reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2013 :):)

Jak kasienkadg napisała: "Citrus - &&&&& za twojego kolosa
biggrin.gif
" to zaczęłam się zastanawiać, gdzie przeoczyłam posta, że synek Citrus osiągnął jakieś kolosalne rozmiary... :-D:-D:-D
 
reklama
Dzień dobry !! :-D

Viki wtiaj :tak:

Kitka na pewno wszystko będzie dobrze. Może to jakieś naczynko pękło. Trzymam kciuki &&&&&&&&&&&&&&&
Citrus powodzenia na kolokwium :tak:

Powiem Wam, że ja z tego wszystkiego podjadłam wczoraj czekolady kawowo-śmietankowej. Tak tutaj o pysznościach prawiłyście.
Niestety z tym przeziębieniem moim nadal leżę w łóżku. I to nie prawda że katar trwa tylko 7 dni :-( Do tego odebrałam wyniki moczu i już 3 miesiac z rzędu mam bakterie tylko tym razem zamiast dość licznych liczne. Chyba bede musiała zrobić posiew :-(

Z jedzeniowych spraw to u mnie dzisiaj krem brokułowy z serkiem topionym.
 
Ja posprzątałam wczoraj, więc dziś odpuszczam.
Z twarzą coś powinnam zrobić, ale mam wrażenie, że i tak nic jej nie pomoże (jakiś kryzys długotrwały). Wanny nie mam, a pod prysznicem nie poleżę.
Życia hlaszcze :dry:
 
Ja wczoraj podczas lezenia w wannie zrobilam sobie peeling i maseczke:-) W ostatnich dniach mnie troche wysyfilo:eek: ale ogolnie podoba mi sie to jak wygladam w ciazy;) Chyba rzeczywiscie chlopcy dodaja urody:-D I co najlepsze- wlosy myje raz na 4 dni, a przed ciaza musialam myc co 2 dzien:-) Jedyne co mnie wkurza to to, ze jestem potwornie blada:dry:
 
a ja posprzatalam komode i musze zjesc jakies sniadanie chyba, bom zglodniala:-D



i strasznie sie zaangazowalam w sad rodzinny:szok::-D
 
Ooooo to ja jestem opuchnieta, opryszczona, mam jakies przebarwienia na dekolcie.
Włosy zawsze myłam codziennie, więc jakoś różnicy nie widzę. Paznokcie mam mocniejsze.
 
reklama
Przyszla mi w koncu kasa z ZUSU:-)
Ale jak nie urok to sraczka - placa mi kase za okres jednego L4:dry: A nie za pelny miesiac:dry:A ja mam L4 wystawiane na 3tygodnie:dry: Czyli idac ich tokiem rozumowania, nastepne pieniadze powinny mi przyjsc do 10lutego, a kolejne do 2 marca;]
 
Do góry