reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Maj 2013 :):)

HEhs.. nie doczytam was laski... dzien pełen wrazen i napięty do granic mozliwosci....

Przed chwilą wyszło dziecko (18-letnie) z korepetycji z matematyki... natrudziłam się , natłumaczyłam i czuje sie odmóżdżona.... 2h na raz to już dla mnie za duzo...
 
reklama
Mysiak, matematyka... Mmmm, mam nadzieję, że pod tym względem moje dziecko odziedziczy mózg po ojcu... :sorry:

EJ!!!!!!!!!!!!
Hahahahahahh rozmawiałam dzisiaj z mamą przez telefon (znaczy - my dzwonimy do siebie bez przerwy, np. z pytaniem: "Byłaś dzisiaj na Pudelku?!?!??!" albo "Ile jajek do tego ciasta czekoladowego?"). I ona się mnie pyta, czy mówię do brzuszka. A ja: "a co mam gadać, skoro nawet nie wiem, jak ma na imię?"
Słuchajcie, wyłyśmy kilka dobrych minut, ja się upłakałam po pachy ze śmiechu, moja matka dostała czkawki, no cyrk na kółkach :-D I do teraz nie wiem, co w tym tekście było tak śmiesznego :confused2:
 
Ostatnia edycja:
:-D:-D:-D:laugh2::laugh2:


rysia ja mam termin na 2 maja ale torbe spakowaną będę chciała mieć miesiąc wcześniej. Nic jeszcze nie pokupowałam ale niedługo zacznę /na wszelki wypadek/.

Laru ty masz termin na 2maja a ja się właśnie wtedy urodziłam:-D:-D:-D. Sama celowałam w tą datę ale póki co jest 10maja. trzymam specjalne kciuki za twojego dzidziusia:-);-)

Mmmm apropo smakołyków to zjadłabym taki pyszny makaron z truskawkami....:-D jutro zrobię na obiad:tak:
 
dzień dobry majóweczki! WSTAWAĆ:-)kto rano wstaje temu .......:-)
im dłuzej poprawiam tą prace tym mnie dopają wątpliwości ,a chce te poprawki do piątku skończyć
 
Cześć śpiochy :-);-)

Zaczęło się, L4 w kieszeni i już wszystkie śpią do południa:-p

Ja dziś muszę na chwilę pojechać do pracy, ale tak mi się nie chce że szok.
Ale zabawię tam z godzinkę i spadam na zakupy i do domu. Poczekam tylko aż korki na mieście się rozładują;-)
 
dobry :)

U mnie w brzuchu dziś od rana znów dyskoteka :)
Dziś idę ze znajomymi na pizze, którzy nie wiedzą nic o mojej ciąży i tak jestem ciekawa czy zauważą. I mimo ze wydaje mi się ze w porównaniu sprzed ciąży mój brzuch jest o wiele większy wczoraj dentystka nie mogła uwierzyć ze to 6 miesiąc.
Coś ten tydzień mi się wyjątkowo dłuży.
A na obiadek krupniczek :)
 
reklama
Do góry