reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2012

Witajcie niedzielnie!
U nas pogoda dopisuje więc jesteśmy już po spacerze, odwiedzinach u babć i zakupach. Mała właśnie padła, na szczęście wiem, że jak wstanie to pofika z godzinkę i pójdzie dalej spać. Pory snu i aktywności ma niezmienne.
Wczoraj byliśmy na imprezce i wybawiliśmy się aż nogi mnie bolały. Ninka została z Babcią i jak wróciliśmy koło 2 w nocy to smacznie spała. Szkoda że wstała o 6, ale na szczęście przejęła ją babcia.

Mamy imprezowiczów - super że wszystko się udało.
 
reklama
Ja wpadłam na chwilkę zajrzeć co u Was. Lokal na roczek wybrany, zaproszenia kupione - impreza będzie 16 czerwca dopiero razem z 7 urodzinkami Mateusza, a we wtorek w dzień urodzin Oli symboliczny torcik z dziadkami:)
Super, że Wasze imprezy udane. Mnie za to od wczoraj spuchło całe lewe policzko, ból przy tym niesamowity, myślałam, że to może od zęba ale na pomocy doraźnej stwierdzili, że to stan zapalny jakiegoś nerwa. Mam nadzieję, że do jutra opuchlizna zejdzie bo wyglądam fatalnie.
Dobrej nocy:tak:
 
Dzień dobry Dziewczynki:) Ja już od godziny w pracy, policzko dalej wygląda fatalnie, boli dalej. Mam nadzieję, że już mi tak nie zostanie:szok:
Miłego dnia Wam życzę:)
 
Czy tylko mi urywa posty w połowie ???? WTF:dry::confused::cool2: ...i to nie pierwszy raz :wściekła/y:


więc : Katherina kupiliśmy wózeczek ;-) o taką parasolkę Caretero Spacer :Zobacz załącznik 558152Zobacz załącznik 558153Zobacz załącznik 558154

Wczoraj i dzis był sprawdzony w terenie i mi się nią naprawdę super jeździ :tak: w prowadzeniu jest lekka i zwrotna i nie miałam problemu z podbiciem pod krawężnik ..po złożeniu już jest co nieść bo jednak waży 9 kilo wiec do najlżejszych nie należy ;-)ale ja nie mam problemu żeby ją znieść i wnieść na 2 piętro więc dla mnie super w końcu nie muszę się nikogo prosić o pomoc :cool2: Budka jak to budka w parasolkach jest o i tyle ale czy jakoś mocno będzie chronić przed słońcem to watpię ale mi na tym nie zależało jakoś bardzo no i wiekszość niestety parasolek ma ten problem z budkami . Mały ma dużo miejsca , siedzisko jest głębokie , ma zakryte boki co jest przydatne jesienią i zimą a w razie upałów mogę je odkryć i będzie bardziej przewiewna , siedzisko i podnóżek regulowany;-) ma ten pasek między nogami czego też szukałam no i ogólnie wydaje mi się że mały najkorzystniej w niej się czuł i wyglądał :tak: Płaciłam za nią 320 zł w sklepie więc też cudów od niej nie wymagam ;-) Przymierzaliśmy się do róźnych , droższych , tańszych itp ale albo siedzisko za małe baądź za płytkie albo za wysoko dla mnie rączki ( bo ja jestem niska ) albo cena kosmiczna ;-) No i jeszcze moja koleżanka ma identyczny więc miałam recenzje z 1 ręki dlatego nie było co się zastanawiać dalej ;-)

Jeśli zależy ci na dłużej budce i cena nie gra roli to polecam model espiro metro Espiro producent wózków i fotelików samochodowych dla dzieci - Produkty - Wózki spacerowe - METRO NEW leciutki i fajny i powiększona budka ale patrz tylko na modele z 2012 r ;-)kosztuję ok 500 zł . :tak: znajoma ma , chwali sobie :tak:
 
Natalka, bardzo fajny ten wózeczek, też zastanawiam się nad zakupem czegoś lżejszego.
Byłam właśnie skonsultować u dentysty i obadać co tam mi się w tej buziuni robi i tak jak podejrzewałam, wychodzi górna,lewa 8. Pani doktor wysłała mnie na prześwietlenie i jutro mam do niej wróci. Boli coraz bardziej, spuchnięta jestem i w ogóle czuje się ble... Także w mojej czteroosobowej rodzinie 3 osoby są na etapie ząbkowania: Oleńka, Mateuszek bo mu wypadają mleczaki i rosną stałe ząbi, no i ja:-D
Dziewczynki, mam pytanie do tych które korzystają z tego - jak długo zamierzacie wykorzystywać tą godzinną przerwę na karmienie?
 
Dusia ja korzystam z przerwy na karmienie i teoretycznie mam zamiar wykorzystywać ją tak długo jak będę karmić. Chciałabym karmić max do 2 urodzin Młodej więc jeszcze rok jak by dało radę. Było by super bo za rok kończę aplikację i wtedy w pracy za biurkiem będę tylko 2 dni w tygodniu.

A co do pracy to wreszcie zaczyna się coś dziać, dzisiaj była moja patronka, do końca tygodnia ma przyjść harmonogram aplikacji a w przyszłym tygodniu ruszę w teren :-)

Poza tym nic się u nas ciekawego nie dzieje. No może tylko tyle, że w niedzielę idziemy na komunię do mojego kuzyna a ja dalej nie mam prezentu. No nic- trzeba będzie szukać.
 
reklama
natalka - nie tylko Tobie urywa. Ja też ostatnio pisałam dwa razy...
Fajny wózio nabyliście. Wygląda tak jak sie nazywa - kareta na spacer;) i wydaje sie być bardzo wygodny.
Ja dziś byłam w sklepie pooglądać wózki. Efekt jest taki, że kupiłam fotelik samochodowy 9-18 kg;)
Z wózków podobały mi sie tylko Cybexy - mają mega wielkie daszki i wszystko co potrzeba. Łącznie z wagą i ceną niestety.
Dzieki za tip na Espiro, pooglądam. W necie oczywiście bo tu takowych na żywo nie uświadczysz.
No nic, zostały mi jeszcze dwa sklepy, do których moge podjechać i pooglądać (w sumie są całe trzy), i tak pewnie bedą mieli to samo.

Dusia - oby sie szybko przebiła ta ósemka.

Katasza - nowa praca, nowe wyzwania, super. Też chce:)

A prócz tego u nas nic nowego. Zdecydowałam sie jednak urządzić pierwsze urodziny Olega. Bedzie tylko kilka osób, torcik i grill.

Śliczne dzieciaczki macie, galeria też jest moją ulubioną pozycją na BB:)
 
Do góry