reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2012

W końcu udało mi sie do Was zajrzeć, w pracy od dwóch dni taki młyn, że nawet na bb nie dało rady wejść:-D.
Dziś u mnie w planie częśc dalsza poszukiwań lokalu na roczek, zdecydowałam jednak nie robić w domu jak pierwotnie planowałam. Najbliższej rodziny tj, my, rodzeństwo z rodzinami i dziadkowie zrobiło mi się 30 osób. Kurcze tylko cholernie drogo w tych lokalach. Ile płaciłyście od osoby jeśli któraś robiła poza domem?
 
reklama
Witajcie, ja jakoś też nie mam czasu żeby porządnie przysiąść na bb i doczytać. U nas ok wszystko tylko noce przekichane, bo Nina się tak kręci i wierci że nie możemy w nocy spać. Nie wiem czy to zęby czy co, bo nie stęka i nie jęczy, tylko się kotłuje. Dziś noc była armagedonem, bo jeszcze mleko z butelki o 2 w nocy wylało jej się na głowę. Później nie chciała spać aż do 4. Masakra. R. nie wytrzymał i poszedł spać do salonu.
Okna pomyłam i co i spadł deszcz. Jak zawsze.
I mamy już spacerówkę parasolkę: Wózki dziecięce easyGo | SENSO wozek spacerowy Polecam super lekka.
 
No pogoda p[iekniusia to szkoda czasu siedzieć przed kompem jednak myślę o was i trzymam && za wszystko co dla was ważne:tak::-D
 
Hej:)

U Was pogoda cudowna?:))) Bo u mnie żaby lecą z nieba cały dzień! A do tego mialam dzis w pracy trochę spacerów z listonoszem, więc zmokłam i na głowie mam cuuuudowna mokrą włoszkę - jakbym chciała to tak bym sobie lokow nie skręciła;)))

Maly śpi z moja komorką schowaną w miśku - komórka gra mu w kolko Kolysanke dla Okruszka - jak ja ryczę jak slucham tej piosenki... W ogole uwielbiam Seweryna Krajewskiego...

Jutro idziemy z L na 40-tke kolegi. Ma byc 30 osob i bedzie to w remizie strazackiej, z przytupem;))) Maluch zostaje ze swoja chrzestną - przejęta bardzo:)))

Od poniedzialku mam tydzien urlopu... Zostalo mi juz tylko 2 tygodnie zaległego... i 5 tygodni z tego roku:)))


Pozdrawiam:)
 
hej mamuśki ale napisałyście że nie dam rady wszystkiego przeczytać , ciągle mi czasu brak by na bb napisać ...
Napisze co u nas w skrócie więc mały poszedł do żłobka od poniedziałku na początku płakał troszkę i nie chciał jeść a teraz znaczy się dziś juz poszedł zadowolony i nawet nie patrzył na mnie tylko popędził do zabawek i dzieci :( z jednej strony powinnam się cieszyć a z drugiej to mi smutno że dziecko ma mnie gdzieś ...

W pracy ostatnio młyn straszny ja nie wiem skąd Ci ludzie mają pieniądze bo niby bezrobocie jest straszne :):)
Ja jutro wybywam na wesele więc znów nie odpocznę sobię w domu i nic nie zrobię ale trudno za to pobawię się


Doczytałam coś o ogródku więc ja posadziłam trochę warzyw rzodkiewkę cebule marchew buraki i pietruszkę a i szparagi , nie wszystko zeszło jeszcze bo grad mi zniszczył trochę ...ale planuję posadzić jeszcze pomidory ogórki i cukinie tylko kiedy to ja wszystko obrobię to nie wiem ale jakoś muszę dać radę ...
Dobra spadam spać dobranoc laski :)
 
Pieszczoszka ,a twoja lala to wykapany tatuś z tym ,że śliczniejsza:tak::-Di coraz bardziej do Seby podobna oj nie wyprze sie tatuś córeczki .To "córunia tatunia" w przenośni i dosłownie:tak:
 
Witajcie.
U mnie awaria internetu.
Srednio mam kpntakt z internetem 20-30 minut dziennie i mnie coś trafia....

Nawet nie próbuję wszystkiego czytać ,bo to jest nierealne .
Najbardziej mi szkoda tych wszystkich relacji roczkowych ,bo pewnie opisujecie ,a ja nie mam jak zaglądać do Was .

u nas jest znośnie .
Małej idą czwórki i mamy cyrk na kółkach ,bo przestała całkowicie jeść .
Przyjmuje z ochotą tylko mamusinego cycusia i tym sposobem karmimy się znów 7-10 razy na dobę .
Niedługo to do sofy normalnie przyrosnę na stałe ;-):-):-):-D:-D
Po za tym jest super !!!!

Pozsrawiam Was serdecznie
 
reklama
Do góry