reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2012

Ja tez wyspana;) Laura spała prawie do 9 :) ale oczywiscie budziła się.
Czekam aż Seba wróci z pracy i pojdziemy na jakis spacerek a pozniej pojedziemy kupić piżamkę dla Laury bo buntuje sie przy zakładaniu śpioszków .
Jutro już roczek :szok: ja sie pytam kiedy to zleciało ???? a w sobote impreza Lauruni ;-) mam nadzieje,że będzie miała dobry dzień bez marudzenia:-p
 
reklama
My po spacerku który odbył się jeszcze w promieniach słoneczka przy śpiewie ptaszków z widokiem na tzw gęsi pępki (takie żółte kwiatuszki) i stokrotki.Ale teraz się zachmurzyło niech spadnie deszcz i zmyje te coś białe bo to je fajne na przełomie roku ,a nie w połowie kwietnia.Pieszczoszka będzie dobrze.Fajnie,że nam te dzieciaczki tak pięknie rosna i sie rozwijają .Co do smoka to niestety Amelka nadal smoczusia używa :eek:Tynka używaj tylko do spania to nawet jak to chwilę dłuższą potrwa to nie będzie na ulicy obciachu ja chyba też zacznę w dzień smoczusia ukrywać i tylko w momentach tragicznych wyciągać ale na razie brak mi odwagi:crazy:
 
hej dziewczyny!!
ja tylko wpadam powiedziec ze u nas wszystko w jak najlepszym porzadeczku bo weny do pisania brak. Jasko broi ale sam jeszcze chodzic nie chce ale spokojnie ma jeszcze czas. Pogoda mnie dobija a juz byla tak ladnie slonko swiecilo a teraz deszcze:/.
Za chorowitki i za potrzebujace &&&&
 
Hey!
Ja tez zyje,ale jestem zabiegana pomiedzy roznymi sprawami,a dzieciaczkami.
Pogoda zimowo-jesienna.W niedziele wyprawiamy urodziny Leo - zamowilismy juz tort i szampan tez kupiony.Z "prawie nikogo" bedzie w sumie ok.15 osob,rodzina blizsza i dalsza S.,jedni wpadna rano na chwile,drudzy po poludniu na "dluzej".
Do szybkiego :o*
 
Pieszczoszko, pamiętam jak rok temu zadzwoniłaś do mnie w nocy z informacją, że jesteś na porodówkę... i też się zapytam kiedy to minęł. Jak ja Ci wtedy zazdrościłam, że będziesz zaraz tuliła Laurunię w ramionach. I minął rok a nasze dzieci są już takie duże. Ja też jak oglądam foto to się dziwię i nie pamiętam.

Tynka, gratuluję ząbków!

Moja Ninka odkąd dwa tygodnie temu była przeziębiona pokochała swojego dydusia i najchętniej by się z nim nie rozsrawała, ale na dzień go chowam i wyjmuję do usypiania i na spacer (bo wtedy też za zwyczaj śpi ). A jak Wasze maluchy zachowują się na spacerze ?
 
reklama
Do góry