reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2012

szkoda że wszystkie na fb nie mogą być...:-(
DrAsia chodzi o to że takjak dziewczyny piszą na fb łatwiej i szybciej popisać i u mnie przy małym fb bardziej się sprawdza no i tam to można o wszystkim pisać bo nikt z "zewnątrz" nie przeczyta w przeciwieństwie do bb...
ja opuszczać bb też nie ma zamiaru:-):-)
 
reklama
Kugela- nie pasuje- nie czytaj. Ani na fb ani tutaj nikt cię siłą nie trzyma. A jeśli o obrabianie chodzi to odniosłam wrażenie, że masz pewne sukcesy na tym polu.
 
Taaa Kugela a po takich postach jak twoj to sie aż chce wchodzić na BB ....a chciałam zauważyć że dokładnie to samo sie pisze na BB tylko w większym skrócie ...Widzę że chyba się też ostatnio na BB nie odnajdujesz:baffled::confused:...
 
Ja też na bb zostanę, nigdzie się stąd nie wybieram :-D

Co do fb - uważam, że całkiem fajne pogaduchy tam się prowadzi, czasami można wieczorem się odstresować, szczególnie jak dziewczyny siedzą np. same. A nie wszystkie rozmowy muszę poruszać ważne i poważne tematy, opinie na temat niedawno przeprowadzanych badań etc.
 
reklama
odezwę się jako Zosia, skoro już mnie tak NIEKTÓRZY pragną cytowac! (chociaż osobiście uważam, że milczenie byłoby dla NIEKTÓRYCH złotem w takich sytuacjach)

jak komuś coś nie pasuje, wystarczy nie czytac..
o płytkości postów i kółeczkach wzajemnej adoracji- to samo jest tu i na fb- albo dostanie się odpowiedź zaraz albo nigdy.. i pierdyyli się tak samo o głupotach..

no ale tak.. fb "dosc ciezko czyta ze wzgledu na nieprzyjazna wzrokowi grafike"
w ogóle to nieprzyjazne wzorkowi środowisko!!!!!!!!!!
chyba od tego się takie puste robimy..
 
Do góry