reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2012

Pieszczoszka współczuje niewyspania moja w nocy spi na szczescie ,ale ostatnio obudzila sie o 1 i do 4 ryk maskara moj dzien to koszmar - chodzacy wampir ale wtedy dogadujemy sie z moim W ( jesli zdaza sie takie nocki ) choć on dziennie wstaje o 4 30 , to wtedy wziol mi dzieci na spacer na 2 godziny a ja sie zdrzemnelam i wstałam jak nowo narodzona ...wiec wiem ze moge wtedy liczyc na niego , ale np w nocy jak sie cos dzieje z dziecmi to ja go nie budze nie mam sumienia, sama sie nimi zajmuje no ale my mamyosobna sypialnie ja wtedy ide do pokoju dzieci i on moze spac , wy nacie jednak inna sytuacje seba napewno slyszy te wstawanie ....no ale najlpeiej potakiej nocy nie przejmowac sie niczym poprosic mame albo Sebe zeby nagodzinke z nia wyszli a ty sie tedy choc troche wyspisz...


a kiedys pisalyscie co do wyjscia z kolezankami ,ostatnio zrobilysmy sobie babski wieczor wylodowalam w domu o 4 rano , rano kac gigant ale warto było.... odzyskalam sily jak wrociłam do zycia choc na poczatkuwogole niechcialo mi sie isc....
 
reklama
sprobowalam moze się uda obejrzeć

WRZUTA - MVI 0166

Patina, super!
Gia, witaj z powrotem!

Moja Ninia już śpi. Obudzi się zapewne przed północą i koło 2, ja już się przyzwyczaiłam do chronicznego niewyspania, a bez sensu żeby R. wstawał do małej w nocy, bo przecież karmię ją cycem, a łóżeczko stoi metr ode mnie.

Jutro jadę do pracy i małą wiozę do babci na dyżur :) Już zapakowałam wszystko do samochodu, wózek, bujaczek, torbę z ciuszkami, jutro tylko Ninka u to co do pracy.

uciekam robić 2bita bo jutro mamy gości.

Pieszczoszka, spróbuj czopków Vibrucol, może to pomoże Laluni.
 
Pieszczoszka a może zmiana temperatury w pokoju by pomogła? Wrzuciłaś zdjęcia Laury w bodziaku na ramiączka więc wnioskuję, że u was bardzo ciepło. Może dlatego takie problemy ze spaniem.
 
U nas to chyba nic nie pomoże na te ząbki normalnie tragedia tak żle to jeszcze nie było ponoć te 1 górne są najgorsze i u nas chyba tak jest camelia nie działa żel na chwilę ale chyba ten syropek pomógł troszkę bo puki co śpi dłużej jak 10 min oby było ok już i spał spokojnie też jeste taka nie wyspana..
Patina ja jestem pod wrażeniem ....
Mój mały do raczkowania startuje ręce prosto i już z dupką się podnosi powolutku , ale jeszcze siedzieć nie umie ...
 
wietrze pokój i w nocy na chwile uchylam tez okno i zakręcam kaloryfer;) Wydaje mi się ,że te problemy przez ząbki sama nie wiem już nic .. a to co polecacie na ząbki bez recepty?

patina super filmik;) uwielbiam ogladac takie filmiki !! oby wiecej !!
 
Ostatnia edycja:
miałam się na Was foszyć i nie pisać, ale muszę;p

Pieszczoszka - camilia i viburcol (u mnie) bez recepty. krople kosztują w okolicach 20zł. też obstawiam zęby. u nas kosmos - wczoraj maruda, krzykacz i snu może 10minut na cały dzień. dziś spała 10 minut, 10 minut i pół godziny, ale to dla niej za mało, widzę jaka jest zmęczona i trze oczka. oczywiście dziąsła są już purpurowe, mamy ostatni etap - przebijanie dziąsła. krople mogę sobie wsadzić w tyłek. wczoraj dałam jej już viburcol, pomógł, bo była spokojniejsza, ale nie na długo. teraz ją położyłam i już słyszę wrzask.. ehh
 
reklama
Do góry