reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2012

andav z kremami bb nie pomoge bo teraz sie nie orientuje, przez ciaze jestem troche do tyłu w nowinkach :-D bo nie mam kiedy isc do drogerii i przetestowac, a poza tym "nasza przysalonowa" drogeria sie zamkneła i nie mam gdzie testowac :)
Pieszczoszka moze warto przemyslec i dogadac sie z Sebastianem zeby on chociaz jedna noc w tygodniu wstawał do Laury zebys ty mogla sie wyspac? ja tak robie z męzem i jest ok, nie moge narzekac.
DrAsia wspólczuje i sama moge tez sobie współczuc bo jutro tez mam wizyte tesciowej, nawet nie wiem o czym mam z nia gadac, a jeszcze T.jutro nie bedzie. Wlazła mi za skóre i to nie raz. Nie lubie jej
gia oczywiscie ze cie pamietamy, jakby mogło byc inaczej :-) super ze powracasz do nas i bedziesz czesciej zagladac
Patina26 mała jest super, śliczna dziewczynka i jaka bystra. Moja nawet sama sie nie podniesie, a siedzac sie chwieje, ale przyjdzie i czas na nia :))
 
reklama
No mojej też sie spanie poprawiło dzis spała 3 godziny po poludniu i znowu spi :-) nic w tym kierunku nie robie , choć juz było noszenie na rekach , wozeniu w wozku przez próg , teraz pasuje jej wiercenie sie az zasnie ....

co do jej raczkowania i wstawania nie ma czego zazdroscic hehe teraz dopiero zaczeła sie gonitwa cos robie i zachwilke ja sciagam albo odsuwam odsuszarki do prania i tak w kolko i dla odmiany nie chce byc na rekach ani w łozeczku ...

bartek np wogole nie raczkował siedział pozno a teraz przesciga nie jednego 5 latka heheh (sprawniejszy , zwinniejszy ) sorki napisze pozniej
 
Olisia on wstaje o 2 w nocy do pracy :baffled: wiec odpada.

To na pewno wina zębów Laura pcha ręce do buzi i aż płacze... nie umie sobie z tym poradzić..
Kupiłam żel niestety nie ten najlepszy co miałam ostatnio tylko taki tanszy.. i jest o dupe rozbić nie pomaga..
 
no to popros go gdy ma wolna niedziele zeby wstał do lali a ty sie wyspisz wtedy, albo popoludniami sie zdrzemnij, to tez pomaga.
 
no ale ta niedziela w sumie to jedyny dzien kiedy on sie moze wyspac;( tez nie wyspany chodzi bo Laura w nocy nie raz daje popalić a on na 2idzie i nie przytomny.... ostatnio przysnął za kierownicą! Dobrze,że nic sie nie stało !!!
ale moze tak jak mówisz popołudniu uda sie przespac na chwilke.. pogadam z nim bo juz nie daje rady na prawde
 
Majoweczki,ja czesto za duzo pisze,przepraszam..jakos mi brak przyjaciol w zyciu(tu w IT,bo PL mi brakuje strasznie i im tez tylki truje mailami),a mam Was i Was wykorzystuje :o*
Dobranoc,po przesiedzionym dniu,klade sie na wznak.Notte!!!
 
Ostatnia edycja:
Boa noite fiore! :)

Co do języków mój będzie 3językowy. Po prostu nie da rady inaczej :-p Mieszkamy w PL, małż po polsku nie mówi, więc między sobą rozmawiamy po angielsku, a małż portugalskiego też chce go uczyć więc mówi do niego po PT. Rozmawiałam już ze znajomą po medycynie (co prawda chirurg, ale pamięta jeszcze ze studiów :p) i mówiła, że może Gabryś później zacząć mówić i pewnie będziemy odwiedzać logopedę, ale będzie OK :-)
 
reklama
Do góry