reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2012

zanetaa wspolczuje:-(, napewno sytuacja sie poprawi i bedzie dobrze, wstydzic sie nie musisz bo niemasz czego kazdy kiedys potrzebuje pomocy. Hehe widze, ze nasze starszaki spia gorzej niz malenstwa:-( u nas tak samo. Amelia wstala dzis juz o 5 rano:wściekła/y:

U nas naszczescie sytuacja' finansowa dobrze, ale chyba dzieki temu ze mieszkamy w Anglii...

pieszczoszka
nie pomoge bo jeszcze sie z wysypka po goraczce nie spotkalam. Moje dzieciaki w sumie nie choruja, Amelii raz sie zdarzyla goraczka a Ola jeszcze nie byla chora i niech tak zostanie:)))

katasza, ale masz fajny ten zlobek, sami robia jedzenie Ulka zadowolona nic tylko sie cieszyc:-D:-D

fiore trzymam kciuki za wyniki &&&&

czarnula szkoda ze tak daleko mieszkasz, zawsze bysmy wyskoczyly na kawke:))), trzymam kciuki za malzenstwo.U mnie podobnie jak u joasi 79 przywyklam do tego, ze ja wszystko robie, chociaz moj pracuje od 6 do 15, no ale to trzeba po pracy godz albo poltorej sie kapac a pozniej polezec i odpoczywac, tak to juz z chlopami jest... a tak na powaznie jak sie Amelia urodzila to bylo podobnie jak u ciebie non stop ktos i non stop picie, nwet wypad do parku w niedziele konczyl sie dzwonieniem po znajomych zeby wpadli piwko wypic w parku, ale minelo mu to i mam nadzieje, ze u was bedzie tak samo. Trzymam wielkie kciuki &&&

Lece. Olka tak marudzi, ze zaraz szalu dostane:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 
reklama
tak myslalam ;-) bo jak by mial to z tym dawaniem pieniedzy pewnie juz tak latwo by nie bylo;-) super ze tak sie o ciebie / was troszczy:)
 
Hej dziewczyny ! NIe wiem czy mnie jeszcze pamietacie chwile mnie tu nie bylo ale wiecznie cos albo goscie albo my bylismy w Pl albo u rodziny i tak nigdy nie ma czasu:tak: Ale czasem podczytywalam co tam u Was :) i pamietam, ze pisalyscie o kolejnej dzidzi a wiec ja mialam tylko jeden okres od urodzenia malego no ale karmie piersia wciaz wiec myslalam sobie ze to normalne, mialam czasami mdlosci i jestem zmeczoina, ale kto nie jest przy malym dziecku i co sie okazalo jestem w ciazy !!! termin 30 maja czyli zaszlam gdzies jak maly mial 3 miechy masakra nie wiem jak ja to ogarneeeeeee :szok::szok::szok: A pozatym, ze jestem w szoku u nas wszystko ok dzieciaki zdrowe, maly rosnie jak na drozdzach choc patrze tak na Wasze dzieciaki i takie juz rozwiniete moj ani nie ma zebow ani nie staje ani nie raczkuje ale wiem, ze kazde dziecko inne wiec cierpliwie czekam :) zdrowka dla chorowitkow !! Buziaki
 
Dzieki Katasza jestes kochana :)) Bylam na usg i wszystko wyglada ok wiec z jednej strony tylko sie cieszyc ale nadal jestem w szoku i potrafie sie tylko martwic jak to ogarnac ?Termin na 30 maja ale ze bedzie planowana cesarka robia dwa tyg wczesniej moze sie uda w urodziny malego 18 jak blizniaki bym miala ;P
 
Natalkaa pamietamy :tak: no i gratuluje :-)i piekna data znowu maj :-) takze zyczezdrowka i bezproblemowej donoszej ciazy :-)i inf nas co tam u was :-) dasz rade wszystko ogarnac ;-):-)
aaa i moze teraz dla odmiany dziewczynki zycze :-)
 
Ostatnia edycja:
Hejka Dziewczyny :)
u mnie wszystko ok, porozmawialismy i pewne sprawy ustalilismy, mam nadzieje ze bedzie teraz spokoj i kazdy bedzie trzymal sie tego co trzeba :)
pozdrawiam Was i moze potem sie pojawie, rano Was poczytalam i nie mialam jak odpisac
 
Natalkaa gratulacje :-) Dasz sobie radę,na początku będzie ciężko ale z każdym dniem coraz łatwiej. U mnie jest rok i 5 miesięcy różnicy-druga ciąża planowana-i na początku owszem było cieżko,na szczęście przez miesiąc miałam mamę do pomocy,a potem z każdym dniem było już coraz lżej,łatwiej. A teraz jestem mega zadowolona z tak małej różnicy wieku. Młodzi już łapią kontakt ze sobą,już zaczynają się pierwsze próby wspólnych zabaw. Już widzę,że będą mieli super kontakt ze sobą:)
 
reklama
natalka1704 dziekuje bardzo nooo i bardzo by sie dziewczynka przydala i tak bylybysmy w domu w mniejszosci :pP juz mam dosc chlopow dookola ;P
Katasza no fajne dzieciaki z 18 :)
Czarnula trzymam kciuki, zeby teraz juz wszystko bylo tylko lepiej napewno bedzie ;)))
joasia dziekuje slonce :) i wow podziwiam Cie planowalas tak mala roznice wieku? A jak sobie teraz dajesz rade jak jestes sama w domu? Ja tez na poczatku napewno bede miala pomoc, ale pozniej wszysto wroci do normy Jsk chodzisz z nimi na spacery? Mala pewnie jeszcze dlugich dystansow sama nie robi masz podwojny wozek? a naprzyklad jak Adasia usypiasz w dzien mala nie przeszkadza nie jest za mala zeby jej wytlumaczyc, zeby naprzyklad byla grzeczna na chwile jak karmisz czy cos innego ??
 
Do góry