reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2012

uuuuuu ale opowieści :szok: niby nie wierze( nie chce) w takie coś ale jednak się boje...mialam raz jak umarł mój wujek , normalnie czułam jego obecnośc , dostawałam już schizy sama sie bałam chodzić w ciemniosciach nawet itd,,, pewnej nocy obudził mnie chłod jak by tak na nogach obudziłam się wystraszona i nie zdziwiło by mnie to gdyby nie mój pies ktory zaczoł skakać tak jak zawsze jak ktos prZychodził do domu, zaczełam mowić odejdz bosie boje i własnie od tamtej pory spokój...


wiec napewno coś jest,ale najlepiej niech sie trzymia odemnie z daleka:tak:
 
reklama
Patina - ja wychodzę z takiego samego założenia - jeśli istniejesz to fajnie, ale z daleka ode mnie... Nie lubie takich sytuacji.

Podpowiedzcie mi - ustawiłam "licznik" ząbków, ale nie mogę go wkleić, bo jest strasznie duży! Jak wy wklejałyście, że są takie fajne małe? Mam z tej samej strony co Natalka, Patina czy As :(
 
anik - jest tam taka opcja jak się tworzy z rozmiarem, poszukaj jeszcze raz:) a jak nie to brakuje miejsca w sygnaturce, trzeba usunąć jakiś stary suwak..
ksiązka b. fajna, ale już mi ostygły emocje:) jednak polecam

Fiore - oby!

co do sił nadprzyrodzonych - jeśli ktoś wierzy w jakiegokolwiek boga to w te siły też powinien, tak na chłopski rozum. skoro są dusze, diabeł, anioły, demony to czemu nie duchy i wampiry? czasem o tym się rozmawia, myślicie, że ludzie wymyśliliby sobie tyle postaci? coś kiedyś musiało się dziać, nie potrafili sobie tego wytłumaczyć, więc jak ze wszystkim, np. bogiem, wymyślili sobie różne stwory i siły. nie wiem, nie chcę się nigdy przekonać na własnej skórze, bo ja jestem straszną panikarą, do dziś boję się ciemności, a nie dalej jak 10 minut temu wpatrywałam się w drzwi na klatce, bo wydawało mi się, że drzwi do dziadków trzaskają, albo wejściowe (Misiek pojechał zawieść podanie i cv, więc mógł wrócić po coś, ale nie). a jak jestem w domu sama to włączam tv żeby coś mi gadało i żebym nie słyszała dźwięków naszego starego domu, bo wyobraźnia sobie używa:)

i pochwal sie Nutka pije z niekapka http://allegro.pl/avent-kubek-niekapek-200ml-z-uchwytem-i2757415392.html
 
Ostatnia edycja:
Mnie jak boli głowa czy ząb nie czekam na cud az samo przejdzie więc dlaczego dziecku mam nie ulżyć?

No i to jest ta roznica w naszym podejsciu - ja na bol glowy proszkow nie biore :-pO ile bol nie jest taki, ze chodze po scianach to sie nie znieczulam, zeby nie bylo tak, ze srodek gorszy od przyczyny :sorry: I jesli dziec mi przy zabkowaniu nie placze a tylko marudzi to chemii pchac w niego nie zamierzam - zabkowanie jest naturalnym procesem, skutkow ubocznych nie ma a farmaceutyki i owszem :no:
 
ja też z tej "geriatrii" ;-) co to paracetamol zostawiam jako ostateczność i jak już muszę podać to traktuję to jako zło konieczne.
 
ja w koniec swiata nie wierze, juz tyle razy mial sie skonczyc i nic sie nie dzialo wiec i tym razem to tylko takie gadanie

a co do smarowania zabkow i paracetamolu to smaruje zabki jak marudzi duzo a jak mu to nie pomaga to wtedy daje paracetamol - nie widze w tym zadnej zbrodni :-p
 
reklama
czesc dziewczyny! czytam Was ale czasu na pisanie brak. weekend prawie caly poza domem a dzis maly nie spal za duzo w dzien. za to wieczorkiem padl przy cycu i spi juz dobre pol godziny gdzie zawsze chodzi spac 20-21. takie historie opisujecie a ja sama z malym w domku, brrr

wlasnie jem moj pierwszy posilek na spokojnie dzis i popijam karmi :)
 
Do góry