reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2012

Tak na pocieszenie:
Dziewczyny, kilka dni przed porodem bobas powinien się trochę uspokoić i przestać ruszać, więc może już blisko. Ja oboje dzieci rodziłam prawie dokładnie w terminie - jeden miał oznaki niedonoszenia, drugi przenoszenia i wydaje mi się, że chyba to drugie lepsze, za wsze to 3 tygodnie do przodu. Więc trzymajcie się w dwupakach jak najdłużej - dzieciom to na pewno służy.
 
reklama
Acha, ja tez jestem przeciwna usuwaniu "starych" watkow. To jednak jakas czesc historii :tak: Przeciez te nieuzywane tematy i tak pojda automatycznie na koniec, wiec nie beda sie mieszac z najaktualniejszymi :-)
 
Witam na szybko z domku:tak:Pranie czeka do powieszenia a ja was poczytuje;-)Maly kima w lezaczku. Nie moge sie do konca ogarnac,ukladam rzeczy malego,bo sporo mialam za wielkich:-D Pozniej opisze moj porod,ciesze sie ze jestem juz "po",na sama mysl mnie skreca:baffled:
Milego dnia zycze,a tym co czekaj cierpliwosci,sama przez to przechodzilam:tak:
 
Korzystanie z neta,przez urzadzenie bezprzewodowe jakos nie za bardzo wychodzi.Szwagierka nam zostawila,zebysmy mieli kontakt,to korzystam ile moge.
U nas nadal trzesie.Siedzialam na dworzu z dala od drzewa,domow etc...ale zaczelo padac,to wrocilismy do domu.U nas zagrozenia docelowego nie ma,ale ja sie boje.Bo tylko wrocilismy znowu zatrzeslo i to sporo,az mi wozek przesunelo.
Ok,a teraz co u nas.Leo zaczal miec kolki i pewnie ma uczulenie na mleko.Dostalismy lek na kolki,ale mm mam na razie uzywac normalne(zglupialam),bo moze to tylko przejsciowe.Tak nam powiedziala zastepca naszej pediatry.
Poza tym w sumie ok.
Powodzenia dla nierozpakowanych,trzymajcie sie cieplo! I dla reszty majoweczek tez duzo cierpliwosci i powodzenia!
 
czesc dziewczyny! moj maluszek po wczorajszym lobuzowaniu dzisiaj jest aniolek. duzo spi a ja w tym czasie ogarniam domek bo wczoraj nic nie zrobilam. weszlam tylko na chwile zobaczyc co Was :)
tez jestem za nieusuwaniem starych watkow
nierozpakowane, rozpakowywac sie bo zaraz czerwiec sie zaczyna ;)
milego popoludnia! postaram sie wejsc na dluzej pozniej. maly spi ale pewnie zaraz bedzie pobudka
 
My walczymy z kolką, Maciuś przysypia na moment i za chwilę budzi się z płaczem:-(
No i właśnie się obudził, więc zmykam..
 
Witajcie,

u nas dzień zszedł na marudzeniu. Krzyś w ciągu dnia je mniej, więc częściej się budzi - mam mniej czasu dla siebie. Ale to nic, nie narzekam. Wczorajszy wieczór super, po kąpieli pięknie zasnął, budził się w nocy co 3 godziny (o północy, o 3 potem nad ranem o 6 i o 9...). Mam nadzieję, że mój organizm przyzwyczai się do niedosypiania ;)
 
Witam ja po ciężkim dniu ale było warto:tak::-D.Oczywiście ciężki ale nie przez Amelkę..Anik wszystko się unormuje:tak:
 
WITAM SIE I JA RÓWNIEZ NIEWYSPANA
mała dzis w dzien spala moze ze 3 godz a tak placz niewiem co jej było teraz wykompana najedzona spi chociaz cos tam marudzi pod nosem dobra mykam sie kąpac i spac bo padam na twarz mam nadzieje ze da sie wyspac spryciula
 
reklama
Do góry