reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2012

A globulki dostałaś dopiero w szpitalu, tak? Czy brałaś je wcześniej? Brzydki zapach może być od jakiejś infekcji, być może na to globulki dostałaś. Lekarze nic Ci nie mówili?

Trzymam kciuki mocno za suzi!!
 
reklama
Nie brałam wcześniej. W domu miałam żółtą wydzielinę i miała normalny zapach. W szpitalu zanim dostałam globulkę też mi leciała ta wydzielina, ale już z brzydkim zapachem. To było akurat po dopochwowych badaniach.

O kurde to suzi bedzie pierwsza:D
 
Witam popolodniowo!!

fiore - bardzo ci wspolczuje!
carmella- duzo sil w szpitalu..
Suzi - kciuki zacisniete

Wspolczuje wszystkim dziewczynom co maja problemy ze spaniem , znam ten bol, sama w nocy nie moge sobie znalezc miejsca do spania , a jak juz zasne to obudzi mnie pora na siusiu. Do tego od paru nocy mam jakies glupie sny zwiazane z porodem:szok:.
Wczoraj pierwszy raz mialam tak twardy brzuch do tego bolacy jeszcze jakis siny sie zrobil, ale najwazniejsze ze dzis wszystko wrocilo do normy jest dobrze:baffled:.Jeszcze zebym wytrzymala 4 tyg i moge rodzic:-)

Za wszystkie wizytujace i potrzebujace trzymam kciuki.
 
Suzi już pojutrze... aż jej trochę zazdroszczę :zawstydzona/y::-D już w czwartek przytuli swoje maleństwo :tak:
Carmella trzymaj się, jakoś zleci - dobrze, że masz laptopa z netem w szpitalu :tak::tak::tak:
 
Bez lapka bym nie wytrzymała, na tv szkoda mi kasy 2zł -2 godziny. Dobrze, że zdążyłam z naprawą laptopa:D:D dobrze, że tu woda albo prąd nie są na żetony:/
 
Haha Carmella - żebyś wiedziała, w więzieniach mają lepsze warunki niż chorzy w szpitalu... Bo więźniowie za tv nie płacą, jedzenie dostają super i jeszcze strajkować potrafią, bo na obiad było coś, co im nie odpowiadało :confused::confused: (kiedyś był artykuł o tym, myślałam, że padnę).

Dziewczęta - ratunku :-:)-( nie wiem, czy któraś z Was miała problemy z kamieniami, ale ja już nie daję rady. Siedzi mi cholerstwo w pęcherzu, czuję go jak tam się turla i kłuje, a nie chce wyleźć :-( Już nie wiem, co wziąć, żeby wyszedł, jestem umęczona strasznie, jutro muszę zanieść mocz do badania, bo po sikaniu potrafi być odrobina krwi na papierze - pięknie mam pęcherz i cewkę zharowane :-:)-:)-( Może któraś zna domowe sposoby na pozbycie się kamienia? Już jest tak blisko wyjścia........... załamka :-(
 
Carmella a ja neta nie odbierałam w szpitalu :/ nawet z Uniwersytetu nie udało mi się ukraść sygnału... :(

Dziś idę do szkoły rodzenia, to przedostatnie spotkanie... ale ten czas zleciał. Niby 6 tygodni spotkań a to poszło jakby minęło z 3 tygodnie... Ta ciąża też w sumie mi tak mija... dopiero był grudzień a tu kolejne święta już zaraz... Kurde zostało mi ok 50 dni do porodu :D a tu magisterka w ciemnej d... mieszkanie też...
Byle dotrwać do lipca później już z górki będzie :D
 
Mysiochomis - ja magisterkę napisałam bardzo szybko po urodzeniu córci - z domu i tak wyjście nie mogłam, a dziecko spało, więc nie miałam wyjścia - nie dało się odkładać w nieskończoność.

&&& za potrzebujące
i kciuki za Suzi

rzeczywiście czas szybko leci, zaraz wszystkie będziemy mieć szkraby przy sobie.
 
reklama
Mysiochomis a oglądałaś filmiki z porodu? ja bym nie mogła..


przed chwilą dowiedziałam się, że miałam dużo cukru w moczu i bede miec test na obciazenie glukoza. to moze byc przez to, ze w nocy wypilam caly duzy sok kubus i zjadlam duzo mandarynek i 2 jablka?
 
Do góry