reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2012

reklama
mnie zgaga meczy od czasu do czasu, przewazniej jak sie za duzo najem :) i tak wlasnie dzisiaj bylo, na szczescie ratuje sie mlekiem i migdalami i to nawet pomaga
zanetaa, witaj, wszystkie sie o Ciebie martwilysmy :)
ja juz chyba zmykam sie polozyc bo padnieta jestem. jutro wizyta na 9.30. dzis dalam mocz do badania i dzis byly wyniki i niestety kuracja urinalem nie pomogla i liczne bakterie nie zniknely :( nie wiem co to moze byc bo nic mnie nie boli, nie swedzi ani nie piecze... zobaczymy co lakarz powie na to jutro
to ja sie chyba zegnam na dzisiaj i bede jutro popoludniu pewnie. milego wieczorku dziewczynki!!!
 
To ja tylko króciutko o moim zębie- okazało się, że to nie 8 jak myślałam moja dentystka, tylko 7 przy której się ropa zbiera i inne paskudztwa. Ząb został rozwiercony i zaopatrzony. Mam wytrzymać do poniedziałku i zgłosić się na ciąg dalszy. Ale co najważniejsze ból zelżał. Nie mogę tylko zaciskać szczęki. W związku z tym przerzucam się tymczasowo głownie na półpłynne produkty. W. zakupił mi nawet słoiczki dla niemowląt. No i dużo lodów :-) Do poniedziałku powinnam wytrwać.
 
Zanetaa fajnie,ze wrocilas i ulga wielka,ze z Toba ok.Martwilysmy sie!
Aaaa....ja ide sie odlaczyc od swiata,bo cos sporo skurczy mam od 2och godzin.Moze uda mi sie zasnac.
Dobranoc!
 
she ważne żebyś piła 2-3l wody dziennie tak mi gin zalecił to na prawdę pomaga miałam tak samo z tymi bakteriami i do tego podwyższone leukocyty wystarczyło że się zawziełam i opijałam się ta wodą i następne wyniki już ok bez leków :tak:
 
Cześć!

Dziewczyny nie jestem z Wami na bieżąco, ale cofnęłam się kilka stron i przeczytałam wieści do As - trzymaj się...musi być dobrze! Trzymam bardzo mocno kciuki.

Widzę, że jest więcej mam potrzebujących, więc za nie też zaciskam kciuki.

A ja ostatnio cierpię na brak czasu:( Czeka Nas jeszcze tyle pracy przed przyjściem na świat małej, że boję się, że czasu nie wystarczy.

Pozdrawiam dziewczyny!
 
Ja na szczescie zgagi nie miewam i mam nadzieje, ze juz tak zostanie. Kolezanka z pracy, ktora rodzila pare miesiecy temu polecala jakies cukierko-tabletki, normalnie z supermarketu. Choc nie potrzebuje, to przy okazji zerkne, moze w Polsce sa takie albo cos podobnego.

Ja od pol godziny w pracy, w nocy mialam przerwe trzygodzinna, z czego poltorej przegadalam z Fiore :) Mam nadzieje, ze jej zbyt nie wymeczylam...
 
reklama
Witam się z Wami w czwartek.Dzięki za kcuki.Ja już po konsultacji telefonicznej z profesorem .Niestety w nocy i dziś rano pojawił się znów ten śluz podbarwiony krwią taką ciemną .:baffled::baffled::baffled::baffled:Skurcze nadal co ok.40 min Leki znów w innych dawkach:baffled: ,leżenie i to z nogami w górze czekamy do 18-19 jak będzie tak jak jest ,a jak nic lepiej to na IP mam dziś jechać ,a jak trochę się poprawi to mogę zostać w domu.Tyle u mnie na tę chwilę .aha. Będę zaglądać do Was częściej ,bo mąż mi do laptopa Kubusia internet podłączył.
As trzymam kciuki. Oby szybko było lepiej.

Oj oj wczoraj było tak ładniutko.że mycia okien mi się po :eek:zachciewało.(Tak szpetnie są brudne).a dziś znów mi się przy tym mżawkowaniu i mgle odechciało.Kiedy ja to umyję
Azula w ciąży nie wolno myć okien! Lepiej sobie daruj, albo powiedz mężowi że święta idą i okna trzeba myć;-)
 
Do góry