reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2012

Nie wiem czy to normalne ale też tak mam ,że bym tą gardziel rozdrapała.Zaznaczam ,że przy poprzednich ciążach nie wiedziałam,że istnieje takowe zjawisko.
 
reklama
As trzymajcie się dzielnie z Karolinką!:tak:
my już po wizycie reszta a odpowiednim wątku. Teraz siedzę i się nudzę bo S nadal maluje i mi pozostał tylko laptop... ja odpukać nigdy w życiu jeszcze zgagi nie miałam i oby tak dalej.
 
czasem nagle tak mnie od zgagi zaczyna dusić,że po prostu boje się,że nie zdążę się podnieść z łóżka bo się uduszę bo wtedy powietrza nawet nie mogę za bardzo nabrać... mam wrażenie ze z dnia na dzien są coraz silniejsze te zgagi
 
czasem nagle tak mnie od zgagi zaczyna dusić,że po prostu boje się,że nie zdążę się podnieść z łóżka bo się uduszę bo wtedy powietrza nawet nie mogę za bardzo nabrać... mam wrażenie ze z dnia na dzien są coraz silniejsze te zgagi
A może to nie zgaga tylko Cie dzidzia "dusi"? Też mam takie momenty, mi pomaga zrobienie pozycji "na pieska", tak żeby brzuch wisiał w powietrzu. A co do zgagi jeszcze- dlatego mam wszędzie w pokoju i w lazience porozkładane rennie ;) Swoją drogą, to na kilogramy powinni sprzedawać ;)
 
to raczej od zgagi bo znam to pieczenie doskonale chociaz nigdy w zyciu nie bylo to takie silne.Co do rennie masz racje.. Fajne jest też mleczko do pica (dozwolone w ciazy) Gaviscon ale kosztuje 20 pare zł i starcza na niewiele chociaz ulga po nim jest natychmiastowa ... Mam nadzieje,ze po porodzie to minie bo juz mam dość tej bezsenności i ciągłego bolu
 
A ja gaviscon rodzicom oddałam. I w formie tabletek i w formie syropu nie działał ani odrobinę, na dodatek chciało mi się po nim strasznie wymiotować i było jeszcze gorzej. Szkoda że rennie tylko w takich małyc opakowaniac jest i że nie znalazłam żadnego zamiennika :(
 
Ja się w ciąży dużo bardziej wrażliwa na niektóre smaki zrobiłam, są takie ktore wywolują aż wymioty ;) Płynu do płukania ust nie mogę już używac na przykład ;)
 
reklama
hej, melduję, że jestem, żyję i nic mi się nie działo. to raczej internet, mąż, dziecko i lekarze dawali w dupę:) napiszę więcej poźniej.
dziękuję za życzenia i Dusia - za martwienie się (tylko tyle doczytałam).
 
Do góry