reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2012

Ja też mam czasem taką zgagę, że nie wiem co robić. Wczoraj gin doradził mi, że mogę brać właściwie większość dostępnych na rynku leków np. Manti. - czas wypróbować.

dobranoc.
 
reklama
Moja zgaga mija po zjedzeniu migdałów, ostatnimi czasy na szczęście już mi nie dokucza - wyeliminowałam z jedzenia to, co ją powodowało :happy:
Katasza - serdecznie Ci współczuję, oby piątek i weekend minęły spokojnie i bezboleśnie :tak::tak::tak::tak:

zanetaa - dobrze, że jesteś i wszystko u Ciebie ok :tak:

azula - moje okna też wymagają mycia, szczególnie po skończonym w grudniu remoncie :baffled::baffled: na Wielkanoc muszę pogonić męża żeby je przetarł chociaż, ja je sobie umyję, jak trzeba będzie poród przyspieszyć :laugh2::laugh2:

Idę obejrzeć dra House'a a potem może ostatnią część Zmierzchu wciągnę sobie :-D

Buziaki!
 
Wieści od AS
Dziś wieczorem miała jechać na IP ze względu na skurcze. Wieczorem, bo czekała aż Kubuś uśnie. Miałam się z nią skontaktować, ale dopiero zakończyliśmy walkę z meblami. Jutro rano napiszę jej sms i dam znać.
 
Mam nadzieje, że wszystkie sobie spokojnie chrapiecie..ja coś nie mogę..czekałam, zeby wziać leki o 1 i doczytałam Was z kilku dni..
AS - oby wszystko było dobrze..już nieważne czy w szpitalu, czy w domu, ale wiesz, oby z Maleństwem w brzuszku.. zajrzę rano i zobaczę co z Tobą..
to dobrego poranka dla Was (bo ja będę pewnie spala, haha):-)
 
As kciuki, moze lekarze jakos zaradza:baffled:
A ja nie spie, od ponad pol godziny, wyspana sie obudziłąm i zjadłam sobie pomarańczkę:-D:szok:pewnie za ksiazke sie zabiore bo co mam robic:baffled:masakra jakaś... A w dzień podsypiałam na stojąco:sorry2:Mam do Was pytanie, czy też cały dzień nie leżycie?? no ja dziwna jestem jakas albo chodze albo siedze - ale do położenia to mnie chyba trzeba przywiązać:baffled:moze to reakcja spowodowana tym,że w pierwszej ciazy leżałam 3 ostatnie miesiace:-(w strasznym upale, brrr...
 
Witam z rana. U mnie noc przespana cała z krótką przerwą na toaletę. Ząb ma się coraz lepiej i oby tak dalej. Ja właściwie w też przez większość dnia albo siedzę albo chodzę. Leżę zwykle koło 2 godzin w ciągu dnia, jak akurat coś chcę w tv obejrzeć. Leżenie nigdy nie było moją mocną stroną nawet podczas choroby. Po prostu nie lubię i już. Na szczęście też nie muszę.
Trzymam kciuki za As i pozostałe potrzebujące.
 
Jestem w koncu w domu. 10 i pol godz w robocie, w weekend tez musze isc choc po 4 godziny. Mam dosc. Teraz padlam i juz chyba nawet do kosciola na droge krzyzowa sie nie doturlam :( leglam na sofie i chyba dlugo sie nie rusze.

As i wszystkie potrzebujace, pamietam w modlitwie.
 
Ostatnia edycja:
reklama
witam porannie, u mnie nocka rewelacyjna, tez z jednym wstaniem na wc. Czuje sie rewelacyjnie i oby tak przez caly dzien :-)
trzymam kciuki za As i inne potrzebujace &&&&&
 
Do góry