reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2012

Witam ,ja jak po ogień ...
byłam wczoraj na IP .
Wróciliśmy ze szpitala o 2.30 w nocy .
I zaraz jadę na kontrolne KTG...
Pierwszy pomiar KTG się nie zrobił ,bo mały wierciuch nie pozwolił. :szok::-D:-D
Tak kopała ,że głowica z brzucha spadała ,albo uciekała i czynności serca nie była .
Non stop wył alarm...
Powtórka z KTG z pielęgniarką do pilnowania i z głowicą w ręku małą ganiała .
UFFFF udało się 40 minut zapisu .
Na USG wykazało ,że szyjka wewnętrznie jest zamknięta ,a zewnętrznie otwarta na palec ,więc tragedii nie ma .
Ten śluz z krwia co był to musiało jakieś naczynie krwionośne pęknąć ,bo czop nie odchodzi ,a przynajmniej nic takiego nie widać .
Dostałam oczywiście zastrzyki rozkurczowe ,czopki i powtórka z KTG ,które już było lepsze i warunkowo puścili mnie do domu.;-):-):-)
Zalecenia:
lezeć i oddychać ;-):-):-D:-D:-D
 
reklama
No wlasnie,As pisze,a ja do niej dzwonilam wlasnie teraz.Wiec juz nic nie dopisuje,bo wszystko wiecie/wiemy.
TRZYMAMY KCIUKI &&&

Ja wczoraj wieczorem,po skurczach dosc mocnych,spedzilam godzine "zgonujac"-mdlosci zakonczone wymiotami,bol kregoslupa i bol glowy taki,ze chetnie bym ja o sciane uderzala :sorry2: Za to sie wyspalam w nocy.S znowu na rano i jutro tez,wiec nie moge robic nic innego jak...zapodac V sniadanie i zmienic lozka na kanape ;-)
Pytanie do doswidczonych Mamusiek - wczoraj V zaczela wskazywac nocnik i mowila "siusiu-kupka",po szybkim sciagnieciu jej pieluszki usiadla na 10minuta sama!na nocniku,ale nic nie zrobila:sorry2:....potem juz wogole nie chciala zeby zakladac jej pieluszki - - - co mam robic?Zaczac zdejmowac jej pieluszke w domu?Help!

Wikasik pamietaj...nie przemeczaj sie i :*
 
Ostatnia edycja:
as trzymamy kciuki && :) witam sie gorąco :) dzisiaj wychodzę ze szpitala i niestety nabawiłam sie tu kolki nerkowej mam antybiotyki jakieś tabletki :( na szczeście z kubą wszystko ok :) to jedyne pocieszenie
 
Dzien dobry dziewczynki :happy2:

As no to dobrze ze to nie czop . teraz lez lez i lez ile mozesz:tak:

Fiore ty to tez sie masz z tymi skurczami :baffled: oby ich bylo jak najmniej .

kubusiowa obys szybko wyzdrowiała :tak: dobrze ze małym wszystko ok :tak:

A ja tez dzisiaj przespałam cała nocke :shocked2: co za radosc:-) Ja karolki leze tylko tez moze w dzien od 1 do 2 godz jak ide na tv :tak: troche odpoczynku zawsze wskazane :tak:

Trzymam kciuki za wszystkie wizytujace dzisiaj :tak: i zycze milego dnia :tak:
 
Witam, dzis pobudka o 7,mala obudzil kaszel:-(Niby w nocy nie kaszlala,ale nad ranem masakra:no:
fiore jak mala wykazuje checi to ja bym jej nie zakladala pieluchy,ale nie wiem jak Ty sobie poradzisz?Jak bedzie Twoj m to ok,a jak bedziesz sama,ale widze ze mala juz wie o co chodzi:tak:
As oby tak dalej:tak:Trzymam &&&& zeby skurcze zmalaly:tak:
kubusiowa zdrowka:tak:

karolki ja staram sie mniej lezec ale czasami musze:tak:
pieszczoszka ja mialam zgage po przejedzeniu i po smazonym:baffled: Od kilku dni (odpukac) jest lepiej:tak:
Za potrzebujace trzymam &&&&&&:tak:
U nas dzis pochmurnie,chcialam wyjsc z mala na chwile ale nie wie czy damy rade,mala co jakis czas kaszle:baffled:Bylismy u lekarza uszy czyste,gardlo czyste i osluchowo tez czyste:tak:Goraczki brak,zobaczymy jak bedzie pozniej mam nadzieje ze nie bedzie padac:tak:Milego poczatku wekeendu:tak:
 
Witam !
Fiore no własnie , fajnie by było wykorzystac to że mała nie chce pampersa i najlepiej jej nie zakładac i przypominac o siku , ja tak mialam z moim bartkiem efekt dwa rzy zesikał sie na podłogę i od tej pory wołał,że chce a było to jak własnie miał 2 latka ,W teojej sytuacji może to byc ciezko bo wiesz może trzeba bedzie ją przebierac czesto, odsiadać itd...

U nas pochmurno czyli zwowu smętnie , niewiem co tu dziś robić z małym,możę wybrałabym sie znim na basen ale niewiem czy mozna jeszcze teraz ??? w 7 m-c??? hhmmm mogłam zapytac wczoraj gina !!
 
reklama
Do góry