reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2012

Cześć:)

Wpadłam się tylko przywitać i życzyć Wam miłego dnia:) Muszę poszperać na allegro, zrobić obiadek i potem jedziemy do Black Red White po jakąś szafę czy regał.
 
reklama
ja też tylko na chwilę mieszkanie ogarnięte, siebie też już ogarnęłam teraz zmykam robić obiadek a później jedziemy na kawkę do moich rodziców i przy okazji zawozimy tam wózek bo u mamy dużo miejsca jest więc po co ma mi tu jeszcze te ponad 2 mies stać.
Co do kosmetyków to ja już zakupiłam bo lubię mieć wszystko przygotowane i postawiłam na NIVEA standardowe i najbardziej polecane wśród moich znajomych. I bobas zawsze kojarzy mi się właśnie z zapachem nivea;-) a jeśli odpukać okazało by się że mojemu małemu coś nie służy to nie widzę problemy bo sama mogę wykorzystać płyn do kąpieli, mydełko czy balsam..;-)
miłej soboty majówki:-)
 
Ogarnełam się trochę to napiszę Wam jak wczorajszy dzień ,bo wczoraj to było istne urwanie głowy .
Kilka godzin spędziliśmy z młodym w Poradni psychologiczno -pedagogicznej .

Wczoraj byliśmy na testach pedagogicznych .
Pedagog powiedziała ,że jest genialny !!!!!
Oczywiście się z nią licytował ,ale prawie wszystko napisał co potrzebowała do minimum diagnostycznego .
Nie napisał i nie zrobił tego co jego zdaniem jest nudne i nie zasługuje na większą uwagę :szok::szok::-D:-D:-D

I miód na moje serce

Po testach p.pedagog rozmawiała ze mną prawie godzinę .
Gdy powiedziałam ,zrobiłam niezbędne minimum by pomóc dziecku w kwestii moich możliwości .
Odpowiedziała :
Gdyby wszyscy rodzice robili takie minimum jak zrobiła pani -to byśmy nie mieli żadnej roboty .:szok::szok::-):-)
To tylko dzięki pani Kubuś jest taki jaki jest i to tylko pani zasługa .
A terapeuci i specjaliści to w tym przypadku niewielki odsetek całości .
Kuba jest wyprowadzony w 250 % z tego co miał ...
A to co pozostało to kwestia czasu i śladu nie będzie ,ale wiadomo potrzeba pracy ,pracy,pracy....

No wyszłam prawie na skrzydłach z tego ośrodka :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::-):-):-):-D:-D:-D

Teraz aż mi łatwiej leżeć w łóżku ,jak mam świadomość ,że mój synek pomimo mojej pełnej niedyspozycji i tak pięknie idzie do przodu ,pokonując kolejne "schodki" w drodze do zdrowia .:tak::tak:
 
czesc dziewczyny! nie wiem jak Wy ale ja dzis poczulam wiosne :) od rana bylo troche pochmurno, ale sloneczko caly czas sie przebijalo i jakos tak fajnie, ten snieg topnieje i w miare cieplo :) mimo tego ze zaraz po przebudzeniu nie czulam sie zbyt dobrze, to wzielam sie nawet za gruntowne porzadki i tak od rana do teraz pracowalam, oczywiscie z przerwami zeby sie nie przeforsowac ale i tak duzo zrobilam :)
As, gratuluje :) dobrze ze Twoj Kubus ma taka mame :)
milego weekendu wszystkim majoweczkom!!!
 
Witam serdecznie .Pisze pierwszy raz na forum.Wcześniej was tylko podczytywałam.Jestem ciążową emerytką .Urodzę swoje dzieciątko w maju ,a w czerwcu mam zostać babcią.Moja córeczka(tak oświadczył lekarz ,że widzi dziwuszkę) ma na imię (no ma mieć) Amelia.Wnuczek najprawdopodobniej ma mieć na imię Borys.Czuję się dość dobrze USG genetyczne wyszło bardzo dobre ale pappa z krwi z zawyżonymi wynikami ale nie chciałam robić badań inwazyjnych.One i tak niczego nie zmienią a po co zrobić jakąś krzywdę maleństwu.Lekarz powiedział,że raczej wszystko jest OK .Ostatnie USG robione było 2 tygodnie temu malutka ważyła 917 gramów.Wiem ,że są różne pod fora ale jestem za wami dużo w tyle z pisaniem dlatego tak szybciutko streszczam wam to co najistotniejsze .Pozdrawiam.
 
Witam serdecznie .Pisze pierwszy raz na forum.Wcześniej was tylko podczytywałam.Jestem ciążową emerytką .Urodzę swoje dzieciątko w maju ,a w czerwcu mam zostać babcią.Moja córeczka(tak oświadczył lekarz ,że widzi dziwuszkę) ma na imię (no ma mieć) Amelia.Wnuczek najprawdopodobniej ma mieć na imię Borys.Czuję się dość dobrze USG genetyczne wyszło bardzo dobre ale pappa z krwi z zawyżonymi wynikami ale nie chciałam robić badań inwazyjnych.One i tak niczego nie zmienią a po co zrobić jakąś krzywdę maleństwu.Lekarz powiedział,że raczej wszystko jest OK .Ostatnie USG robione było 2 tygodnie temu malutka ważyła 917 gramów.Wiem ,że są różne pod fora ale jestem za wami dużo w tyle z pisaniem dlatego tak szybciutko streszczam wam to co najistotniejsze .Pozdrawiam.
Witaj na majówkach .
Rozgość się .
Ale śmieszną sytuację masz .
Super sprawa .
Dwoje za jednym razem się wychowa :-D:-D:-D
 
Witam serdecznie .Pisze pierwszy raz na forum.Wcześniej was tylko podczytywałam.Jestem ciążową emerytką .Urodzę swoje dzieciątko w maju ,a w czerwcu mam zostać babcią.Moja córeczka(tak oświadczył lekarz ,że widzi dziwuszkę) ma na imię (no ma mieć) Amelia.Wnuczek najprawdopodobniej ma mieć na imię Borys.Czuję się dość dobrze USG genetyczne wyszło bardzo dobre ale pappa z krwi z zawyżonymi wynikami ale nie chciałam robić badań inwazyjnych.One i tak niczego nie zmienią a po co zrobić jakąś krzywdę maleństwu.Lekarz powiedział,że raczej wszystko jest OK .Ostatnie USG robione było 2 tygodnie temu malutka ważyła 917 gramów.Wiem ,że są różne pod fora ale jestem za wami dużo w tyle z pisaniem dlatego tak szybciutko streszczam wam to co najistotniejsze .Pozdrawiam.
Witam Cię serdecznie i zapraszam do pisania. Od razu mi się przypomniał serial 39 i pół ;-)
As gratuluję Ci i Kubusiowi oczywiście, aż się wzruszyłam. Dużo zdrówka dla Was.
Martusia ja chyba tez wybiorę Nivea, a najwyżej z czasem zmienię na coś innego
Miłego popołudnia dla Wszystkich
 
Dziękuję za miłe przyjęcie .Poradźcie jak się robi takie fajne suwaczki jak się wkleja tu zdjęcia.Niestety ja to tylko dzięki synom coś niecoś zaczełam się internetowo udzielać ale raczej tak czytam (naprawdę fajnie było was podzczytywać).Wreszcie zebrałam się na odwagę i piszę
 
Hej dziewczyny :)

Ja ostatnio coś nie mogę dotrzeć do mojego komputerka o porach rannych :/ ciągle coś trzeba w domu robić.
Własnie mi pralka wiruje, więc mam trochę czasu :p:p
Wczoraj dorwałam książkę, tak się zaczytałam że do 3 w nocy czytałam :p teraz oczu nie czuję.
Mojemu Ciachowi wczoraj jeden z owadów strzelił jadem prosto w oko, spuchło mu niemiłosiernie pół twarzy. A mówiłam mu żeby zakładał okulary do karmienia tych maleństw. Sie doigrał w końcu :-p:-p Pół dnia się z niego śmiałam :-D:-D

W Zielonej Górze od wczoraj odwilż :wściekła/y::wściekła/y: chlapa niesamowita... nienawidzę takiej pogody.
Teraz mam w końcu chwilę czasu dla siebie więc poczytam sobie trochę książkę i tu Was na zmianę :p a co się będę... :-)

Pozdrówka :*

Witam nową Panią na forum :)
 
reklama
Witam!
As ja pracuję z dzieciakami niepełnosprawnymi intelektualnie i może nie jestem idealnym pedagogiem, ale rozumiem Cię. I wiem, że bardzo wiele pracy trzeba włożyć aby zrobić choć jeden mały krok. Podziwiam Cię i gratuluję postępów Kubusia!

Azula gratulacje! Będziesz z córkami chodzić na spacery :-D

mysiochomis podziwiam za hodowanie tych stworzeń :szok:

U nas sobota zaczęła się śniadankiem, a później spontanicznie stwierdziliśmy, że trzeba trochę przemeblować mieszkanko i mamy za mało mebli. Za 10 minut byliśmy w sklepie i meble zamówione :-D:-D:-D
A teraz mamy gości, karciane męskie spotkanie kolegów i ja :-) Przynajmniej się naśmieję.
Wczoraj wieczorem jak położyłam się do łóżka mała dała popis swoich akrobacji i od razu przestałam się martwić :-D
Dziś jest już ok.
Co do kosmetyków to ja jeszcze się nie zdecydowałam, ale chyba wybór padnie na Nivea.
Życzę miłego wieczorku.
 
Do góry