reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2012

Witam serdecznie nową mamę :-)

Dzień dobry Majóweczki :-)

Mysiochomis - co za owady Twój małżonek hoduje...?:eek::-D:-D:-D

U nas też roztopy, ale dzisiaj na dworze pachniało wiosną... Ciśnienie po tabletkach w normie, tylko wczoraj po spacerze twardy brzuch i skurcze :-(
Jak myślicie, czy można brać na to nospę 2 x dziennie? Gin przepisał mi przeciwskurczowo Magnezin, łykam rano i wieczorem, dorzucić do tego i rozkurczowe?:confused: zapomniałam go spytać... :dry:

Oficjalnie ogłaszam, że chcę wiosnę :-D Mam już dość tej chlapy, ciepłych ubrań itp.
Jestem mega śpiąca - chyba sobie łyknę kawusię (z mlekiem, słabą...:sorry2::sorry2::sorry2::sorry2:)

As - naprawdę sporo przeszłaś, podziwiam Cię za upór i za to, że miałaś w sobie tyle siły :tak: jesteś niesamowita, wiele matek mogłoby się uczyć od Ciebie :tak:

Pozdrawiam was serdecznie :-)
 
reklama
Witam!
As ja pracuję z dzieciakami niepełnosprawnymi intelektualnie i może nie jestem idealnym pedagogiem, ale rozumiem Cię. I wiem, że bardzo wiele pracy trzeba włożyć aby zrobić choć jeden mały krok. Podziwiam Cię i gratuluję postępów Kubusia!

Azula gratulacje! Będziesz z córkami chodzić na spacery :-D

mysiochomis podziwiam za hodowanie tych stworzeń :szok:

U nas sobota zaczęła się śniadankiem, a później spontanicznie stwierdziliśmy, że trzeba trochę przemeblować mieszkanko i mamy za mało mebli. Za 10 minut byliśmy w sklepie i meble zamówione :-D:-D:-D
A teraz mamy gości, karciane męskie spotkanie kolegów i ja :-) Przynajmniej się naśmieję.
Wczoraj wieczorem jak położyłam się do łóżka mała dała popis swoich akrobacji i od razu przestałam się martwić :-D
Dziś jest już ok.
Co do kosmetyków to ja jeszcze się nie zdecydowałam, ale chyba wybór padnie na Nivea.
Życzę miłego wieczorku.
Nie ma idealnych pedagogów ,specjalistów ,rodziców ,ludzi....
Wszyscy jesteśmy niedoskonali ,właśnie po to bym móc się uczyć i dążyć do doskonałości.
By móc zdobywać doświadczenie i dzielić się nim z innymi ....;-)
Dziękuję dziewczynki za miłe słowa .:tak::tak:
 
anik :) to akurat był pluskwiak białoplamy...

Zjadłam przed chwilą pół kilo orzeszków ziemnych :szok::szok: to się skończy bardzo źle :dry::dry: napady głodu są w moim wykonaniu okropne ale nie mogę się powstrzymać ...:eek:

Pozdrówka :*
 
Witam serdecznie nową mamę :-)

Dzień dobry Majóweczki :-)

Mysiochomis - co za owady Twój małżonek hoduje...?:eek::-D:-D:-D

U nas też roztopy, ale dzisiaj na dworze pachniało wiosną... Ciśnienie po tabletkach w normie, tylko wczoraj po spacerze twardy brzuch i skurcze :-(
Jak myślicie, czy można brać na to nospę 2 x dziennie? Gin przepisał mi przeciwskurczowo Magnezin, łykam rano i wieczorem, dorzucić do tego i rozkurczowe?:confused: zapomniałam go spytać... :dry:

Oficjalnie ogłaszam, że chcę wiosnę :-D Mam już dość tej chlapy, ciepłych ubrań itp.
Jestem mega śpiąca - chyba sobie łyknę kawusię (z mlekiem, słabą...:sorry2::sorry2::sorry2::sorry2:)

As - naprawdę sporo przeszłaś, podziwiam Cię za upór i za to, że miałaś w sobie tyle siły :tak: jesteś niesamowita, wiele matek mogłoby się uczyć od Ciebie :tak:

Pozdrawiam was serdecznie :-)
Profesor Czajkowski śmie mówić ,że Magnez to można sobie na skurcze łydek łykać ,a na macicę to działa jak placebo.;-)
Raczej przeświadczenie i podświadomość ,że coś wzięliśmy daje nam ulgę .
Możesz brać Nospę nawet do 8 tabletek dziennie bez konsultacji z lekarzem.
Jeśli to Nospa forte to dawka 4x1 na dobę .
Ja biorę Scopolan w dawce 4x1 ,a jak Nospa to nawet ta dawka 8x1 .
Łykam i nie dyskutuję .;-):-):-)


anik :) to akurat był pluskwiak białoplamy...

Zjadłam przed chwilą pół kilo orzeszków ziemnych :szok::szok: to się skończy bardzo źle :dry::dry: napady głodu są w moim wykonaniu okropne ale nie mogę się powstrzymać ...:eek:

Pozdrówka :*
Orzeczy jem codziennie ok 30 dag .
Oczywiście różne .
Najlepiej wchodzi mi mieszanka studencka + śliwki kalifornijskie i orzechy włoskie do komletu.
Leżę sobie i pogryzam przez cały dzień .:tak::-):-)
Nie dość ,że rozwijają mózg dziecka to jest to najlepsza skarbnica witamin z grupy B i żelaza .
Same plusy .
Także głowa do góry -nie jesteś sama . :-D:-D:-D
 
As, gratuluję i Tobie i Kubusiowi:)

Moje towarzystwo (Mateusz i Franek) już w łóżkach, mąż poszedł na męskie spotkanie z dwoma dobrymi kolegami( już widzę jak to się skończy!) a ja w końcu mam chwilę, żeby Was poczytać.

Od rana byłam z chłopakami na spacerze i wróciłam bardzo zmęczona- kondycja już nie ta, ciężko mi się oddychało, nie wiem może mała mi coś uciskała? Ogółem męczę się bardzo szybko, a Wy?

As, kiedyś na którymś z wątków podawałaś jakąś nazwę emolientu z którego jesteś zadowolona,możesz podać jeszcze raz nazwę (nie chce mi się przekopywać forum w poszukiwaniu tej wypowiedzi:) Dzięki:tak:

Witam nową Majówkę:)
 
As, gratuluję i Tobie i Kubusiowi:)

Moje towarzystwo (Mateusz i Franek) już w łóżkach, mąż poszedł na męskie spotkanie z dwoma dobrymi kolegami( już widzę jak to się skończy!) a ja w końcu mam chwilę, żeby Was poczytać.

Od rana byłam z chłopakami na spacerze i wróciłam bardzo zmęczona- kondycja już nie ta, ciężko mi się oddychało, nie wiem może mała mi coś uciskała? Ogółem męczę się bardzo szybko, a Wy?

As, kiedyś na którymś z wątków podawałaś jakąś nazwę emolientu z którego jesteś zadowolona,możesz podać jeszcze raz nazwę (nie chce mi się przekopywać forum w poszukiwaniu tej wypowiedzi:) Dzięki:tak:

Witam nową Majówkę:)
To są bardzo dobre kosmetyki ,ale nie emolienty .mają też specjalną serię do skóry wrażliwej i z alergią ,ale na początek takiej opcji wcale nie biorę pod uwagę .;-)

Seria kosmetyczna Sanosan
proszę bardzo
sanosan – Naturalnie i z miłością
 
Przekroczyłam limit neta, strony się nie ładują więc nie wiem, czy to się wyśle. Od jakiegoś czasu nurtuje mnie pewna sprawa- w ciąży poszerzyły mi się biodra, nie tylko od tłuszczu ale jakby się kości rozeszły i biodra są szersze:( czy po porodzie kości bioder wrócą na swoje miejsce? i będę mogla mieć szczupłe biodra?
 
Carmellka to dość normalne że poszerzają ci się pewne miejsca w ciele. Odpowiedzialne za to sa hormony m.in. relaksyna później a teraz progesteron.
Po porodzie twoje ciało może powrócić do normalnych kształtów lub nie... zależy od organizmu. Mi np rozrosła się szczęka trochę i nos sie bulwiasty zrobił;/ moja kuzynka rozrosła się cała w stawach i poszerzyła się o 3 rozmiary w ubraniach i ma o 1 nr buta większego... (tkanki bluszczowej miała bardzo mało)Jej to jednak pozostało.
Moje koleżanki narzekały też na poszerzenie sie stóp, po porodzie im wróciło do normalności wszystko.


Tak dla ciekawostki u małpek pigmejek to widać bardzo ładnie. W 4 miesiącu ciąży rozrasta im się miednica i barki. później wszystko ładnie wraca do normy :D:D

A i jeszcze ułożenie dzidziusia dużo robi n nasze kształty...

Tak w ogóle to mi się powiększyła tylko jedna pierś... Kurde muszę to pokazać ginowi...
Pozdrówka :*
 
Ostatnia edycja:
Przekroczyłam limit neta, strony się nie ładują więc nie wiem, czy to się wyśle. Od jakiegoś czasu nurtuje mnie pewna sprawa- w ciąży poszerzyły mi się biodra, nie tylko od tłuszczu ale jakby się kości rozeszły i biodra są szersze:( czy po porodzie kości bioder wrócą na swoje miejsce? i będę mogla mieć szczupłe biodra?
Carmella kości zawsze się rozchodzą ,bo inaczej dziecko nie mogłoby się urodzić .
Zwykle kości się schodzą do poprzedniego stanu ,choć u niektórych osób zostają już nieco szersze .;-)

http://babyonline.pl/ciaza_i_porod_uroda_artykul,1149.html
 
Ostatnia edycja:
reklama
przeraziłam się. zawsze mialam trochę szersze biodra i figurę gruszki, nie tak perfidnie ale trochę tak. i dupę jak jennifer lopez. teraz po porodzie chce duuuuzo schudnac do 50 kg czyli pewnie po proodzie z 15 kg będę musiała schudnąć, mam nadzieję, że będę mogła mieć wąskie biodra :O przy moich cyckach powinnam mieć raczej wąskie biodra :( mam nadzieję, że będę mogła takie mieć :( z tyłu teraz wyglądam tragicznie!

a nosa swojego nigdy nie lubiłam, zbyt szeroki.. chyba jednak jak bedziemy mieć pieniądze zrobie sobie cycki i nos:/

a od czego to zalezy ? czy sie zrosnie czy nie
 
Do góry