reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2012

Little_Nina &&& dochodz szybko do siebie!
Mnie calkowicie zatkalo nos i uszy,slysze jak przez wate,a moje cisnienie dobilo wlasnie do 80/50 :confused2:
V jak rano byla spokojna,tak po popludniowej drzemce wyszedl z niej rzadki-potworek.Do tego udalo nam sie wyjsc na chwile i wlasnie taki humor ja dopadl,jak pilam czekolade w pobliskiej kawiarni - splonelam zywcem,bo kazdy sie na nas patrzyl jakbysmy zle dziecko wychowywali i nie wiadomo co jej robili.Nie pozwolilam jej butami wejsc na krzeslo,wiec sie "rozdarla" i zaczela szamotac...Powiedzcie mi,ze zadne z dziecie tak nie robi,bo po spojrzeniach ludzi mialam wrazenie,ze oni maja spokojne dzieci,a tylko moja mala jest taka:no:Poza tym szczerze sie przyznaje,ze az sie poplakalam jak wyszlismy,bo nigdy sie az tak nie zachowala i naprawde bylo mi wstyd :-( Chyba,ze naprawde wchodzimy w etap buntu dwulatka,a tego sie boje bardzo.
Wystep malenkiej trwal tylko pare sekund i po chwili ponownie dziecko szczesliwe i zadowolone z zycia...mam mieszane uczucia.Mam nadzieje,ze przez noc cos mi przyjdzie do glowy.
Juz leze w lozeczku,ale sie wylaczam i ide ogladac Dr.Housa z malzem ;-)

spokojnej i spiacej nocy :*
 
reklama
fiore kochana jestes naprawde wielką szczęsciarą, ze to trwalo tylko kilka sekund. U nas jest tak niemal cąły czas. Jest to cąłkowicie moja wina, bo wyznaję filozofię, e niektóre recy się dieciom racji wielu nalęa jak np nieskrępowana potrzeba ruchu. U nas jest awse gwar, wręc chałas i ruch jak na marszałkowskiej, bo dzieci śmigają we wszystkie strony. Nie ma szans by w ciągu dnia cokolwiek w tv obejrzec tzn pooglodąc się da ale ju nic nie usłyszysz. I jest fajnie, wszyscy uwielbiamy ten gwar ale płacę tego cenę w takich miejscach jak kawiarnia czy przychodnia gdzie jednak trzeba byc cicho i spokojnie. Cos a cos
 
Little_nina - trzymam za Was &&&!!

bunt dwulatka.. u nas był okres na "nie". Barti też ma swoje sceny - dziś np wył, że mam mu przebrać rajtuzki, bo nie chce w paski (założyłam je 2h wcześniej), wysłałam go do pokoju i zapowiedziałam, że może wrócić jak się uspokoi - tatuś go uratował po jakiś 5minutach:wściekła/y: tyle z konsekwencji..

jestem niesamowicie wypompowana.. byłam tylko w aptece po syrop dla Bartka, bo się skończył - oczywiście nie było tego, który chciałam (zamiast 4ml musi wypić 7,5), oczywiście kolejka jak po chleb, jakaś "miła" pani zażyczyła sobie faktury - 15minut czekania, nikt ciężarnej nie puści, a jak chciałam siąść i mieć miejsce w kolejce usłyszałam, że "każdy by tak chciał", więc stałam, bo pewno musiałabym czekać od nowa:/

a! prawie podpaliłam dom:zawstydzona/y: zostawiłam rosół na gazie, bo miało nas nie być góra 10minut. jak wróciliśmy w domu było biało od dymu, smród niesamowity, zaczęłam się dusić, zrobiliśmy przeciąg i troszkę lepiej, choć zapaszek dalej czuć..
 
Jestem.. Poczytałam Was na szybko, bo w ostatnim momencie przed balem wymyśliłam sobie, że jednak zafarbuję włosy i M. mi farbę nałożył, za 5minut idę zmywać
wink2.gif

Wyjeżdżamy rano o 8:00 i od 19:00 balujemy w jednym z najlepszych hoteli w stolicy - już się doczekać nie mogę:happy:
 
Witam o poranku, juz kawka sie wypija:-D
Stokrotka ja u noworodka nie stosowałam Babydream ale zakupilam ostatnio i umyłam starszaka, nawet niezłe, składowo ponoć rewelacja:tak:mało chemiczne,że sie tak wyraże ogólnie:-) ja juz pisałam że mi sie z malutkim człowieczkiem kojarzy zapach Nivea baby:zawstydzona/y:i chyba zakupie na poczatek wlasnie to. Ale butla Rossmanowskiego mydła tez stoi w łazience.
 
Ja z babydream używam tylko oliwki przeciwko rozstępom i jestem z niej bardzo zadowolona. A kosmetyków dla malucha nie kupuję w ogóle. Zbieram próbki i będę testować. Jak coś się okaże właściwie to wyślę W. do sklepu. My co prawda alergiczni nie jesteśmy ale z niemowlakiem może być różnie. A nie chcę niepotrzebnie kasy wydawać.
 
reklama
Ja też już się witam przy kawce. Normalnie jeszcze pewnie bym spała (M i W śpią jeszcze) ale siostrzeniec W, który jest u nas na feriach już od godziny nie śpi. Do tego ma big katar i boję się żeby Mateusza nie zaraził bo za tydzień ten zabieg na migdałki i musi być w 100% zdrowy.
No cóż byle do poniedziałku;-)
Miłego dnia Wam życzę:-)

Elvie, baw się dobrze na tym balu!!!
 
Do góry