reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2012

Fiore trzymam kciuki
As kuruj męża
Mój brzuch jest równiutki, ale ja zawsze byłam symetryczna. Wydaje mi się, że to jest bardzo zmienna sprawa i nie ma co sie przejmować.
Cały talerz owoców zjedzony. Ale mi sie nie chciało wstać w ten pochmurny dzień.
Kolega zaproponował mi pracę bo akurat w firmie w której pracuje są przyjęcia i przyjęli by mnie bez żadnych warunków. Tak mi żal, że nie mogę do niej iść ze względu na ciąże, że cały czas o tym myślę...
 
reklama
Witam drogie mamusie ) bardzo dawno nie było mnie tutaj i juz chyba nie dam rady ogarnac tych wszystkich wpisów.. Ale jesli pozwolicie to dzisiaj znowu sie przyłacze :)
 
powiedzcie mi jak umiesza sie ten permalink aby ukazywal sie pod moim wpisem. Za kazdym razem trzeba go kopiowac chyba nie?
 
witam Was dziewczynki! za mna ciezka noc. po pierwsze dlatego ze moj dzidzius jeszcze nigdy nie byl tak aktywny w nocy jak dzis i kilka razy tak kopnal ze az prawie podskoczylam, a po drugie skurcz prawej lydki nie dal mi spac... tez macie skurcze nog? ja biore magnez 2 razy dziennie a i tak czasami dokuczaja...
co do brzucha to moj teraz np. jest okragly ale czasami mi sie wydaje ze tez jest nierowny, jakby wiekszy z lewej strony.
drota, nie musisz za kazdym razem wklejac, wystarczy ze raz wkleisz w swoim profilu, o mnie, pole sygnatura.
 
Dziekuje za podpowiedz mało bystra w tych sprawach jestem ; ) Pisałyscie jzu moze cos na temet wózków jakie chcecie kupic, bo ja mam kilka na oku ale trudno mi sie zdecydowac.
 
reklama
Do góry