reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2012

tez mam brzuszek widoczny i zakladam spodnie luzniejsze bo nie wygodnie mi w obcislych, nie lubie jak mi cos w brzuch uciska :)
 
reklama
dokładnie wlaśnie jak siedze to mi uciska brzuch i malo komfortowo sie czuje, 21 wrzesnia mam kolejna wizyte zrobiłam badania i ciekawa jestem ich wyników i moze wtedy juz zrobie sobie przerwe w pracy bo mam okazje troche sobie odpocząć :)
 
Powiedzcie mi Kochane, czy Was też bolą plecy w dolnej części, tam gdzie tracą swoja szlachetną nazwę? Byłam wczoraj na pierwszym USG, serducho bije, według zdjęcia to początek 6 tygodnia i wsio niby OK. Ale moja Pani Doktor jak usłyszała, że mnie plecy bolą i ból promieniuje do kończyn od razu wypisała mi Duphaston i namawiała na zwolnienie. Zwolnienia na razie nie wzięłam, tabletki kupiłam ale zastanawiam się czy ból pleców to faktycznie problem ciążowy czy też może inny?
 
Kochane po całym dniu pracy czytam Wasze posty i jakoś tak widzę, że smutnawo dziś... :-( ja zaczynam się troszkę bać pierwszej wizyty, a tu jeszcze ponad tydzień czekania... ale musimy wierzyć... niech dobre Anioły czuwają nad naszymi Kropeczkami by były całe i zdrowe. Pozdrawiam Was wszystkie i trzymam kciuki mocno za pomyślne rozwiązania wszystkich komplikacji
Każda z nas się boi,ale to nie jest dobre dla naszych fasolek.
Postaraj się nieco wyluzować.;-)
Spójrz na moją sygnaturkę -2 dzieci i 4 aniołki ,które na de mną czuwają.:tak:
Teraz musi być dobrze :-):-):-)
Wmawiam sobie to jak mantrę ,a jednak nie potrafię się jeszcze cieszyć ciążą.
Jeszcze nie nadszedł ten czas....:sorry:

Hhmmm chyba sie zle wyrazilam :zawstydzona/y: przepraszam...
Pierwsza ciąza obumarla. Prawdopodobnie przyczyna byla cytomegalia, no ale to nie na 100% mialam stan choroby i stąd to podejrzenie.
Druga ciaza pozamaciczna..tu cięzko mówić o przyczynach...pewnie stymulacja
Trzecia ciąża biochemiczna i tu też ciężko mówić o przyczynie. Miesiączka przyszla tydzien po terminie...
Mialam mieć we wrześniu badanie ktore nazywa się histeroskopia, lekarz chcial sprawdzić jeszcze macice od wewnątrz, bo wszystki badania (te najbardziej powszechne) sa ok. No ale nie zdążyłam zrobić już badania :tak:
Przepraszam za zamieszanie.... głowe straciłam przez te nerwy:zawstydzona/y:
Też sporo masz za sobą .Pamiętam jak Karolcia81 szukała przyczyny swoich strat ...długo szukała ,ale chyba znalazła ,bo teraz jest dobrze .:tak:
Trzymam kciuki za Ciebie i Twoje maleństwo.

Witajcie, ja juz po wizycie, u mnie ok, ale nie rozumiem skad te plamienia skoro jest ok, zwariuje za chwilke!
To początek ciąży i plamienia mogą występować.
Jak masz niski progesteron to tym bardziej.
Jeśli był jakiś krwiaczek po implantacji to być może on się nie wchłonął tylko się wydala.Możliwości jest sporo,ale zaufaj lekarzowi.
Ja z Kubusiem też plamiłam chyba jakoś do 12 tygodnia i lekarz kazał mi leżeć ,leżeć ,leżeć .Wtedy się udało ,więc i teraz musi się udać.:tak::-):-)

Witam sie,
Dzis dopiero odkrylam, ze jest juz watek na Maj 2012 :-)
Ja dowiedzialam sie o ciazy 9 dni temu, jutro mam wizyte u lekarza, zobaczymy czy cos juz wypatrzy:-) Ale bedzie co ma byc.
Macie jakies objawy juz?
Ja senna jestem, cycki mi strasznie urosly i bola, brzuch czasami i slaba jestem chwilami tak, ze sie przewracam.
Trzymam kciuki za wizytę.:tak::-):-)

witajcie kochane ;-)

ja wczoraj odebralam czesc moich wynikow morfologia wr i wszystko bardzo dobrze :) w poniedzailek tylko przeciwciala musze odebrac.

ciekawe jak tam suzi :-) i wizyta.

dzis obudzilam sie wyspana oczywiscie z mdlosciami i znowu chce mi sie spac ...:-)

co do watku czy tam grupy gdzie mozemy porozmawiac czy wymienic sie wlasnie numeraami czy gg to tez jestem za..ale faktycznie jak cos to poki co mozemy na priv sobie wyslac ;-)
buziaki dziewczynki i milego dnia zycze wam mamusie :-*
Super,że jest dobrzei tak ma być do końca. ;-):-):-)

u mnie jak mam mdlosci to dziala porzadnie sie zwymiotowac heheh tak wczoraj odkrylam :) od razu poczulam sie wysmienicie :)
:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D

hej, cos ostatnio nie mam czasu wejsc na forum i troche z wami popisac :) teraz jestem w pracy i poki co teraz mam troche wolnego.

Jesli chodzi o mnie to ciagle mam mdłosci juz samam nie wiem czy jestem głodna czy jak.. A powiedzcie mi drogie mamy :-) od jakiego tyg ciazy widac juz brzuszek bo wydaje mi sie ze w niektóre spodnie nie moge sie juz doopiac a to dopiero poczatek :)
Z Klaudią do końca 7 miesiaca chodziłam we wszystkich swoich ciuchach ,a z Kubusiem od 12 tygodnia już w ogrodniczkach ciążowych ,więc jak widać -żadnej reguły nie ma :no::-D:-D:-D:-D

Witam się piątkowo.
Humor niby mam ,ale w środku mnie ściska.
Cholera... coraz bardziej się boją o tą iskierkę moją .Myślałam ,że jak zrobię badania to się uspokoję ,ale nie :no::eek::eek:
Przedtem się bałam,żeby beta była oki ,a teraz się boje ,czy dobrze przyrośnie :-D:-D:-D
No wariatka ze mnie i już.:-D:-D:-D:-D
Z objawów mam tylko nocne w stawanie na siku,lekki ból brodawek przy dotyku i jak głodnieję to zaczyna mnie mulić ;-):rofl2::rofl2::rofl2:
 
WItam Was moje drogie :-)
Przepraszam że wczoraj nie pisałam ale weszlimy do gabinetu ok 24:szok:
Serde bilo jak dzwon :-) maluch ma 9,4 mm wzrostu, wszystko jest w porządku :-D
Widzialam i słyszalam serduszko!!!! Bardzo się cieszę
Kolejna wizyta 06.10. Termin mam na 3 maja 2012:-D
 
Witam!
Prawdopodobnie dopisuje się do Was :) test parę dni temu lekko różowa druga kreska , test dzisiejszy dwie czrwone krechy :))))
 
Powiedzcie mi Kochane, czy Was też bolą plecy w dolnej części, tam gdzie tracą swoja szlachetną nazwę? Byłam wczoraj na pierwszym USG, serducho bije, według zdjęcia to początek 6 tygodnia i wsio niby OK. Ale moja Pani Doktor jak usłyszała, że mnie plecy bolą i ból promieniuje do kończyn od razu wypisała mi Duphaston i namawiała na zwolnienie. Zwolnienia na razie nie wzięłam, tabletki kupiłam ale zastanawiam się czy ból pleców to faktycznie problem ciążowy czy też może inny?
Tak mnie bolą na wysokości krzyża.
Z Kubusiem też miałam takie bóle ,więc się nie przejmuje z tego powodu.:no:

WItam Was moje drogie :-)
Przepraszam że wczoraj nie pisałam ale weszlimy do gabinetu ok 24:szok:
Serde bilo jak dzwon :-) maluch ma 9,4 mm wzrostu, wszystko jest w porządku :-D
Widzialam i słyszalam serduszko!!!! Bardzo się cieszę
Kolejna wizyta 06.10. Termin mam na 3 maja 2012:-D
SUPER SUPER SUPER !!!!!! :-D:-D:-D:-D:-D

Witam!
Prawdopodobnie dopisuje się do Was :) test parę dni temu lekko różowa druga kreska , test dzisiejszy dwie czrwone krechy :))))
Gratuluję
Zapraszam do pisania.:tak:;-):-):-)
 
suzi suuper bardzo sie ciesze ..radosna wiadomosc ;-)

Patina
26 witaj na majoweczkach :*

czarnula no ja wlasnie wiem ze dobrze by bylo sie tak zwymiotowac ale nie zawsze chce to isc w parze z mdlosciami i wlasnie ostatnio tylko mdlosci mam a chyba to jest gorsze bo potrafia meczyc i meczyc :-/ nawet rozmowa do fasolki nie pomaga zeby sie postarala zeby mamie pomoc z rana ;-) :-p

jak dobrze ze dzis ppiatek i weekend :)
 
Witajcie:)
Ja tez juź w pracy od rana. Tak sobie myśle, że popracuje do listopada jak wszystko będzie ok oczywiście a potem pójdę na L4. U mnie od wczoraj też mdłosci ale wymiotów pók co brak:)
Z synkiem męczyło mnie to bardzo długo:) Wczoraj odebrałam wyniki z laboratorium i chyba są ok - mieszczę się w tych normach podanych obok. Wizytę następną mam 4 października i oby wszystko było ok:) Pozdrawiam Was wszystkie gorąco:)
 
reklama
Flaurka - oj mnie bolą strrrrasznie...dziś nie mogłam do Wc sama dojść....oszmar...nie wiem co się tam dzieje, czy się martwić, czy się cieszyć, że kolejny objaw....nie wiem jak sobie z tym radzić..Z był wczoraj w aptece, ale nie chciały mu nic dać...jak trochę pochodzę to jest lepiej, ale jak siedzę, albo leżę to mi chcę plecy rozerwać...no i ból promienuje do bioder i miednicy...masakra...

As - witaj tutaj kochana

suzi - super, że wizyta udana...duża ta Twoja fasolka...moja w poniedziałek miala 0,43cm. Zobaczysz, że bedzie dobrze....

która tu pisała o tych cholernych plamieniach...kurcze...ja cały czas mam taki ciemno kremowy śluz...i przez niego cały czas chodzę podenerwowana....ale ginek mówi, że jest ok...
 
Do góry