reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2012

reklama
Witam sie,
Dzis dopiero odkrylam, ze jest juz watek na Maj 2012 :-)
Ja dowiedzialam sie o ciazy 9 dni temu, jutro mam wizyte u lekarza, zobaczymy czy cos juz wypatrzy:-) Ale bedzie co ma byc.
Macie jakies objawy juz?
Ja senna jestem, cycki mi strasznie urosly i bola, brzuch czasami i slaba jestem chwilami tak, ze sie przewracam.
 
ja od dzisiaj mam wymioty,
nudnosci, bolace cycki i sikanie w nocy mam juz od jakiegos czasu
tyle mi wystarczy dolegliwosci heheh
 
witajcie kochane ;-)

ja wczoraj odebralam czesc moich wynikow morfologia wr i wszystko bardzo dobrze :) w poniedzailek tylko przeciwciala musze odebrac.

ciekawe jak tam suzi :-) i wizyta.

dzis obudzilam sie wyspana oczywiscie z mdlosciami i znowu chce mi sie spac ...:-)

co do watku czy tam grupy gdzie mozemy porozmawiac czy wymienic sie wlasnie numeraami czy gg to tez jestem za..ale faktycznie jak cos to poki co mozemy na priv sobie wyslac ;-)
buziaki dziewczynki i milego dnia zycze wam mamusie :-*
 
witajcie kochane ;-)

ja wczoraj odebralam czesc moich wynikow morfologia wr i wszystko bardzo dobrze :) w poniedzailek tylko przeciwciala musze odebrac.

ciekawe jak tam suzi :-) i wizyta.

dzis obudzilam sie wyspana oczywiscie z mdlosciami i znowu chce mi sie spac ...:-)

co do watku czy tam grupy gdzie mozemy porozmawiac czy wymienic sie wlasnie numeraami czy gg to tez jestem za..ale faktycznie jak cos to poki co mozemy na priv sobie wyslac ;-)
buziaki dziewczynki i milego dnia zycze wam mamusie :-*

u mnie jak mam mdlosci to dziala porzadnie sie zwymiotowac heheh tak wczoraj odkrylam :) od razu poczulam sie wysmienicie :)
 
reklama
hej, cos ostatnio nie mam czasu wejsc na forum i troche z wami popisac :) teraz jestem w pracy i poki co teraz mam troche wolnego.

Jesli chodzi o mnie to ciagle mam mdłosci juz samam nie wiem czy jestem głodna czy jak.. A powiedzcie mi drogie mamy :-) od jakiego tyg ciazy widac juz brzuszek bo wydaje mi sie ze w niektóre spodnie nie moge sie juz doopiac a to dopiero poczatek :)
 
Do góry