reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2012

Hej, dobrze ze ten dzien sie juz konczy strasznie mnie dzis zmeczył, dosyc ze mam mdlodci to jeszcze piersi jak by chiały mi wybuchnac. Co to sie ze mna wyrabia:tak:

Amna mój mąż bardzo sie cieszy zwlaszcza ze to pierwsze dziecko, ogolnie jest duzo milszy kochanszy i wogóle ...oby mu to zaszybko nie przeszlo ;)
 
reklama
Suzi:) wyśpij się Kochana:)
Mój mąż bardzo cieszy się z faktu mojej ciąży:) Stracił głowę dla Stasia i stwierdził że mógłby mieć jeszcze piąteczke:)
 
mój mąż też się cieszy, szczerze mówiąc myślę, że zwariował:) śpiewa mi romantyczne piosenki i Oszołom patrzy na mój brzuch codziennie upewniając się, czy czasem nie rośnie:) bardzo się bałam jego reakcji mimo, że to on od kilku miesięcy "zamęczał" mnie o drugiego Malucha. Cieszę się, że go mam, bo sama bym sobie z tym nie poradziła, zwłaszcza, że "życzliwych" ludzi jest pełno ( a wspomnę, że jestem dość młoda - mam tylko 23lata i uwag nie brakuje).
Mam nadzieję, że wszystkie Majóweczki dostają tyle wsparcia ile ja:D
 
Hejka!
dzieci polozone wiec mam czas dla siebie

Suzi ja dzis mialam wizyte, na szczescie wszystko ok, serce bije wiec sie uspokoilam. Nastepna mam 5 X juz z wynikami morfologi moczu toksoplazmozy itp

Martaik gdyby faceci rodzili uwierz mi ze na jednym by skonczyli :tak: albo kazali by sie juz w 8 miesiacu znieczulic ;-) :-D

Annte moj sie cieszy ale to juz nasze 4 wiec wlasciwie bulka z maslem :-D

Pozdrawiam
 
Dzień dobry Majóweczki:)
Jeśli pozwolicie to ja równiez chcialabym do Was dołączyć:) 3 września w szóstą rocznice ślubu test pokazal 2 kreseczki:) A tak w ogóle, mam na imie Magda, mam 31 lat, jestem z Leszna i mam już 5 letniego Mateuszka:) Na pierwszej wizycie byłam 9 września:) Termin ponoć - 8 maj:)Powiedzcie, co sądzicie o tym, żeby chodzić do takiego ginekologa który pracuje w szpitalu w którym będziecie rodzić? Ten u którego ja byłam jest super ale niestety nie pracuje w tym szpitalu w którym będe rodzić, no i zastanawiam się nad zmianą lekarza. Co Wy na to?
 
Gratuluje wszystkim nowym majówkom :) piękny miesiąc na rodzenie dzieci i w zasadzie piękny okres, jak rodziłam 5 lat temu w maju synka to strasznie się cieszyłam - tydzień tzw. "Balkonowania" i sruuu spacerki przy pięknej pogodzie przez następne 4-5 miesięcy :) cudo! Chyba najlepszy czas to poród wiosną :p. Spokojnej i zdrowej ciąży Wam i sobie :)
 
reklama
Do góry