reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2012

As mozna sinupret? Mam w domu bo Krzysowi zawsze pomaga na jego zatoki!

No moj maz w pierwszej chwili tez sie zacukal...choc planowane i robione z premedytacja caly jego urlop w sierpniu :-p ale teraz juz sie oswoil :-D najwiekszy jego problem teraz to to ze musimy zmienic samochod na wiekszy :-o

Latwo powiedziec nie nakrecaj sie.......................:-) oby tym razem wszystko bylo OK!!!
 
reklama
Tak możesz brać na spokojnie.
Brałam to w ciąży ,było zlecone przez gina.
mam nadzieję,że tym razem będzie wszystko oki.
Ale nadzieja ,a rzeczywistość to...
ogromna różnica.
Jak widzisz swoje przeszłam ,więc jestem bardzo ostrożna i jeszcze się nie cieszę.
Po prostu nie potrafię .
Jak będzie po badaniach -to wtedy się zobaczy..
Do tego wszystkiego wiem,że to ciąża wysokiego ryzyka i na 99% będzie z cukrzycą ,ale dam radę ,aby zdrowe dzieciątko było .
 
Mysle ze mnie kojarzysz :-) jakis czas temu zmienilam nicka...ale to caly czas ja :yes: ;-):rofl2:
To mnie złapałaś ,bo Cię nie kojarzę .
Ja pamiętam osoby gł.po nickach :zawstydzona/y::zawstydzona/y::eek::eek::-D:-D:-D:-D:-D:-D
Z częścią nicka twojego tylko mi się jedna osoba kojarzy ,ale nie jestem pewna.:rofl2::rofl2::rofl2::rofl2:
Podpowiedz proszę ,żeby babola nie strzelić ;-):-):-):-)
 
Podpisuję sie pod tematem i dołączam do szanownego grona majóweczek 2012. Wczoraj test wykazał dwie kreseczki. Jeszcze tylko wizyta u mojego gina w celu potwierdzenia. Pozdrawiam Was Kobitki:)
 
czesc dziewczyny! dzis mialam drugie USG... niestety... tydzien temu pecherzyk ciazowy mierzyl 8mm a dzisiaj po 7 dniach tylko 11mm i nie bylo widac nic wiecej a powinien byc juz widoczny zarodek...przynajmniej mala kropeczka a tu nic... no cóż! spróbujemy nastepnym razem a tymczasem za tydzien bede miala 39 urodziny i nastepna wizyte kontrolna i skierowanie na czyszczenie do szpitala jesli do tego czasu ten proces sam sie nie zacznie... suwaczka zostawie jeszcze do przyszlego tygodnia bo musze to wszystko zmetabolizowac bo jeszcze nie zdaje sobie calkowicie sprawy z tego wszystkiego.... to nasz pierwszy w zyciu Bąbelek po 7 miesiacach staran z monitorowaniem cyklu a ogolnie po 11 miesiacach... wiemy przynajmniej ze jestesmy płodni... .....
nie przejmujcie sie mna, jakos to bedzie z Boza pomoca! chce was pocieszyc: my juz z inna forumowiczka (Amna) pokrylysmy wszystkie statystyki wiec dziewczyny mozecie byc spokojne o swoje Bąbelki! zycze wam z calego serca spokojnych 9 miesiecy i pieknego maja! to naprawde super miesiac! paaa!!!!
 
reklama
Dusiu:), moją poprzednią ciążę prowadziła lekarka niepracująca w szpitalu w ktorym rodziłam, tez troszke sie obawiałam, ale dzis ani troszkę nie żałuje. Uratowała ona mojego synusia:) a gdy pojechałam rodzić to nie miało znaczenia kto odbiera poród:) nikt nawet nie pytał czy mam tam swojego lekarza:)
 
Do góry