reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2012

Suzi, chyba wszystkie świrujemy:) ja na pewno:)
Wiecie? Marzę już tylko o tym, aby poczuć ruchy Maleństwa, ponieważ wtedy zawsze wiadomo ze skoro sa ruchy to Maluszkowi bije serduszko...szkoda ze jeszcze tyle czasu do tej chwili musi upłynąć...choć nawet i to nie zawsze pomaga, pod koniec ciąży ze Stasiem zaczęłam czuć ruchy dużo słabiej pojechałam do szpitala, wykonali ktg i mimo, iż ktg wyszło kiepsko, poniewaz miejscami praca serduszka była słaba, stwierdzili że ktg przechwyciło moje bicie serca i jest ok. Na szczęście kilka godzin pozniej odeszły mi wody i pojechałam rodzić, okazalo się ze lekarz u ktorego bylam wczesniej to konował, mojemu synkowi zanikało tętno, jeszcze chwila i bym go straciła w 39tc:(
Mam nadzieje ze nasze ciąże i porody będą spokojne:)
 
reklama
Amna... 1000 usciskow... wiem ze to nie pomoze ale naprawde bardzo mi przykro... :-(teraz miejmy tylko nadzieje ze wszystko sie skonczy bez komplikacji...
 
Jejku dziewczyny jak ja się boje :-( chyba osiwieje do jutra:-( Nie wiedziałam że aż taki strach mnie obleci:zawstydzona/y: Jak sobie z tym poradzić?????mPOMOCY
 
reklama
Amna bardzo mi przykro! Ale nie poddawaj się!

Dziewczyny, jak my reagujemy na ciąże to wiemy, a jak reagują Wasi mężczyźni ??? Coś się zmieniło odkąd dowiedzieli się, że zostaną tatusiami???
 
Do góry