reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2012

aga a moj pije z kubka ale to pod moja opieka bo pozniej chodzi i rozlewa albo z butelko - tez z moja pomaca i pod moim okiem a tak to ma zawsze pod reka niekapek tommee tippee - mamy tez ten kubek 360 stopni z avent ale tez mu cos nie podpasowal a jak juz pije to caly oblany - juz wole jak pije z normalnego kubka wiec akurat w tym przypadku szkoda bylo mojej kasy:wściekła/y:
 
reklama
Agasim mocne &&&& musi bys dobrze innej opcji nie ma !! i oby do 37 tyg ..:tak:.

Aga
moj pije z kupka lovi 360 szybko mu podpasował i w ten sam dzień co go dostał nauczył się z niego pić tylko trzeba go pilonowac żeby nim nie rzucal :dry: bo z niego wylatuję picie .
 
Cześć Dziewczynki, Agasim to przerażające to napisałaś, lekarze w naszym kraju to... Kciuki żebyście jak najdłużej wytrzymały 2 w1 &&& Katasza opaska śliczna. Moja Ola uwielbia pić ze zwykłego kubka, wszystko inne jest be,, U nas pod górkke nadal, Ola od piątku jest w szpitalu - zapalenie płuc a ja krążę dom - szpital i ledwo żyję. Trzymajcie się cieplutko
 
Dusia- zdrówka dla Oli, oby szybko was wypisali.

U nas też chorobowo bo Ula ma zapalenie gardła więc siedzimy w domu. Tzn. ja do końca tygodnia a od poniedziałku jak będzie potrzeba to z tatusiem zostanie bo ja niestety w związku z aplikacją nie bardzo mogę sobie pozwolić na dłuższe siedzenie. Niby głowy mi nikt nie urwie jak zwolnienie przedłużę ale potem mogę mieć problem z nadrobieniem wszystkiego.

Poza tym pogoda u nas paskudna i może dobrze, że i tak nie możemy z domu wychodzić bo bym się dodatkowo denerwowała. A tak organizujemy sobie czas bawiąc się klockami, znikopisem, czytając, rysując. Jakoś nam leci. W sobotę mieliśmy iść do mojego brata i bratowej z wizytą ale trzeba było przełożyć. Może za tydzień się wybierzemy.

Miłego dzionka, ja się za jakąś robotę może wezmę ;-)
 
Dusia niech Ola szybko zdrowa wraca do domku.Katasza zdrówka dla Ulki.U nas leci dzień za dniem zamówiłam klocki drewniane na allu bo duplo mam na święta i dla niej i dla wnusia,a drewnianych nie mamy.Zamówiłam mały zestaw bo nawet nie wiem czy się tym będzie bawiła.Wcześniej obawiałam się o szyby bo miała tendencje rzutowe teraz jakby pod tym względem ciut lepiej.
 
reklama
Do góry