reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2012

witajcie!

dziś wrescie wchodze na maj i nie świeca sie szpittalne wieśći. Tak trzymać!

tak apropo wpływu moderownaia na odwiedzny w szpitalu. W maju zaczniemy się bic o to moderowanie ;-) przy okazji sprawdziłam - najwięcej porodów będzie koło 9 maja, bo pełnia wypada. Dla mnie to troszke za wczesnie jednak ale do następnej (6 czerwca) nie uśmiecha mi sie. Trudno trzeba bedzie urodzić bez interwencji ksieżyca
 
reklama
To ja się może załapię na wcześniejszy termin bo z ostatniego USG termin był na 8 maja, a z wcześniejszego na 7 maja.
 
Ja Wam chętnie moją kolejkę oddam, bo chce urodzić jak najpóźniej, żeby nie wracać do pracy w grudniu - w styczniu znowu nowy urlop będzie, więc choc jakieś 2 tygodnie dodatkowo z maluszkiem, bo raczej żłobek będzie, a wolałabym jak największe oddać.

Moja mama nas wszystkich przenosiła, więc ja tez na taki układ liczę;) Póki co żadnych skurczy nie ma, oprócz samopoczucia ciężarnej słonicy czuje się ok, więc ja mogę w tej ciąży jeszcze pochodzić;))
 
Flaurka też bym wolała później niż wcześniej i to dokładnie z tych samych powodów co ty. Jednak wszystkie znaki wskazują na to, że raczej będzie wcześniej niż później. Termin z OM to 13 maja a z USG wypadają wcześniejsze. No ale zobaczymy.
 
no mi z usg nawet wychodzi koncówka kwietnia ale moja mama przenosila 2 ciaze wiec kto wie kto wie....chociaz ja bym osobiscie nie chciala przenosic ,wole troche wczesniej urodzic:tak: no chyba ze maly bedzie ciagle głowka w gore to cc i sie samo rozwiaze :-D
 
Gdybm mogla wybrac to chcialabym, by nasz synek urodzil sie 3 albo 13 maja. Wymodlilismy go, a wtedy sa swieta Maryjne :) ale caly maj Matce Bozej oswiecony, wiec kazdy dzien dobry, a termin w polowie, wiec spoa szansa, ze dziecko pojawi sie wlasnie w maju.

Zaneta, mnie dzis biodro caly dzien lupie, w pracy az kulalam... Jeszze troche i pora spac, az sie boje, bo sanie na boku memu biodru nie pomoze na pewno.
 
Witam Majóweczki. Ja jakoś wcześniej nie chciałabym urodzić bo 6 maja mam tą komunię chrześniaka a nawet jak bym nie poszła to i tak prezent muszę dać a ja chcę iść bo w tym samym lokalu chcę chrzciny zrobić i chcę sprawdzić jakie tam dobre jedzonko dają. Więc może być później mówię do Hani że nie musi się rodzić w terminie czyli w Dzień Matki bo to sobota będzie i w szpitalu jest mało lekarzy, może się nawet w czerwcu ale lepiej niech się w Dzień Dziecka nie rodzi bo każdy tak to jeden prezent będzie dawał więc mówię Hani że to się nie opłaca a ostatnio to jak rozmawiałam z sis to stwierdziłyśmy że fajnie by było 30 maja bo akurat szwagier ma urodziny, choć dla mnie najlepiej by było w jakiś wtorek lub czwartek bo wtedy mój gin ma zawsze dyżur.Mi terminy z OM i usg się idealnie pokrywają co do dnia.
 
nuta racja w weekend mniej lekarzy w szpitalu ale nie ma planowych przyjec, wywołań, zaplanowanych cc. Ja bym wolała w weekennd. Z chlopakami to sie tylko modliłam byle nie 1 ani 2 listopada, bo sie bałam korków
 
witajcie kochane
najważniejsze że przed euro:-p rodzimy bo to dopiero korki będą:no:
damy radę na forum As pewnie zaraz wróci:tak::tak::tak:
ja co do dat to chcę dotrzymać do przyjazdu mojej mamy a ona 4 dni przed terminem przyjeżdża więc oby się udało
 
reklama
Katasza co do porodowki miałam na myśli odpowiedni termin heeh a nie teraz :) 3mam kciuki za wizyte.

Ja mam termin na 5 maj ale na usg mówią,że na 26 kwiecień.. zobaczymy jak to będzie...

a teraz jest tak,że tausiowie mają 2 tyg. płatnego urlopu jak im sie dzidzia urodzi :)
 
Do góry