reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2012

Anik juz teraz zobaczysz zleci ten czas i dasz rade napewno . wczesniej sobie dalas to i teraz tez tak bedzie:tak: a moze po obciazeniu 75 g wyjda wyniki ok :tak: Bedzie dobrze , no nie ma innej opcji :tak:
 
reklama
Wiecie co dziewczyny? Znowu brak moderatora - strach się za ta funkcję brać, bo wszystkie trafiają do hotelu zbyt szybko...

Kciuki za nie oraz inne potrzebujące wsparcia.

Ja się czuję super, nie wierzę mojej gin, że mam nadciśnienie i nie biorę lekarstw jakie mi przepisała - mierzę regularnie od soboty i najwyższe jakie miałam to 130/80, a mierzę dwoma rożnymi aparatami... W ogóle mi wychodzi, że jedynym lekarstwem jakie w tej ciąży warto było brac to Folik i Żurawit, a poza tym to nawet 33 letni organizm daje radę;)
 
tez o tym wlasnie pomyslałam.... dobrym zastepcą była by fiore moim zdaniem .... jesli by sie zdecydowala. Chyba ,że As wroci do nas w miare szybko... bo przez pare dni chyba nic sie na forum bez modernatora nie stanie
 
Ja sie nie wybieram do szpita! Choc najaktywniejsza to tu i tak nie jestem. Jednak dlugie godziny pracy przy kompie robia swoje. Pozniej juz najwyzej ipad na chwile na sofie, a on lepszy do czytania niz pisania.

Musimy wszsytkie by zdyscyplinowane, to i bez moderatora da sie przetrzymac :)
 
Witajcie majóweczki

Mam nadzieję, że noc wszystkim spokojnie minęła.
Pieszczoszka ja mam nadzieję, że na porodówkę to trafimy w maju a w wyjątkowych przypadkach w połowie kwietnia. Wcześniej lepiej nie :)
Ja dzisiaj na 13 do gina. zobaczymy jak waga (nie mam w domu więc się nie stresuję na co dzień), szyjka i pozostałe parametry. potem muszę jeszcze do pracy podjechać ze zwolnieniem, odebrać PIT no i zobaczyć jak sobie radzą beze mnie. To tyle z planów na dziś, reszta wyjdzie w praniu.
Trzymam nieustająco kciuki za wszystkie potrzebujące i oczywiście za wizytujące się również.
Miłego dzionka wszystkim życzę i mykam do kuchni bo chyba czas na śniadanko
 
uffff... juz po 18, ide w koncu do domu. Musialam troche dluzej posiedziec, bo jutro wizyta w szpitalu i przyjde dopiero kolo 11 do pracy.
Dobrego dnia!
 
Witam sie przy sniadanku :-) ja juz po pobraniu krwi. nie lubie wychodzic z domu na czczo wiec prawie bieglam spowrotem zeby sie najesc :-D dobrze ze mam blisko :tak: jutro wyniki i sie okaze czy cos sie w ogole poprawilo. u nas znowu słoneczko wiec potem zrobie sobie maly spacerek , przy okazji zakupy i moze skocze do lumpka;-)

Katasza trzymam kciuki za wizyte :tak:

Wikasik
u ciebie juz prawie 19 a my dopiero sie budzimy do zycia;-) takze milego wieczorku :-) odpoczywaj :tak:

a dla reszty majóweczek milego i spokojnego dnia :tak: &&&& za potrzebujace :tak:
 
reklama
jestem i ja choć ruszać się nie mogę. już nie wiem co robić. gin mówi, że to więzadła, mięśnie i kości, że musi boleć, ale to jest nie do zniesienia! najgorszy jest ból właśnie z rana jak połamana "wstaję" (jak paralityk) z łóżka..

prawdopodobnie dzisiaj będzie najazd - taaa, teściowa..
trzeba posprzątać a ja chodzić nie mogę:/

miłego dnia, siły dla potrzebujących i powodzenia na wizytach:*
 
Do góry