reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2012

reklama
Czytam Was cały dzień i coś napisać nie mogę ;-)
Kciuki za potrzebujące!
Fajny dziś dzień, wybrałam się do fryzjera i ścięłam włosy. Z długich na krótkie:tak:
Chciałam podciąć o 2cm ale mąż mnie namawiał całą drogę do fryzjera przez telefon i się odważyłam ;-)
A potem zakupy jedzeniowe, obiadek, tv i sprzątanie. Także dzień należał do aktywnych.

Wapno w ciąży wolno, ale tak w granicach rozsądku. Jedna rozpuszczona tabletka starczy;-)

Majówki bis? też nie wiem o co chodzi
 
Ok anik może być cukrzyca oby nie bo to upierdliwa sprawa z tego co się od dziewczyn dowiadywałam jak tez miałam o nią podejrzenie
 
Cześć.

A u mnie brak czasu ciąg dalszy. W weekend byliśmy z m w sklepach meblowych, zamówiliśmy meble systemowe do dużego pokoju, szafki i stół do jadalni. Więc teraz remoncik. Muszę poprzeglądać wszystko, co zostało nagromadzone przez ponad 4 lata, powyrzucać co niepotrzebne, resztę popakować i schować w wolne miejsca w domu:/ Masakra!

As, Suzi trzymam za Was baardzo mocno kciuki, abyście jak najdłużej pozostały w dwupakach!
Za resztę dziewczyn z "przebojami" również trzymam kciuki.
Stokrotka ale zmiana łazienki:) Super - teraz wygląda tak czysto i schludnie! A jak tam wogóle remont? Skończony?
Anik nie zazdroszczę wyniku! Ale odpowiednia dieta i będzie wszystko w porządku!

Narazie ode mnie tyle, bo m mnie woła.
 
Dila dziękuję, chciałabym żeby remont był już skończony:tak: Niestety skończone na razie tylko WC, wstawione wszystkie drzwi, teraz trwa kładzenie gładzi na korytarzu, a jutro będą kładzione płytki w kuchni.
Mąż zdał sobie sprawę, że mało czasu zostało i teraz dzielnie całe dnie zasuwa.Myślę, że najszybciej za miesiąc remont będzie się kończył - w wersji optymistycznej;-) Pesymistycznie wole o tym nie myśleć;-)
 
Witam wieczorową porą.
As - doczytałam, dobrze,że sytuacja już bardziej opanowana.
I w ogóle za wszystkie potrzebujace Majówki trzymam kciuki&&&& Nie dajmy sie dziewczyny, bo powiem szczerze, ze ostatnio to jakoś tych problemów nam tu przybyło.
a... Stokrotka - łazienka boska i metamorfoza całkowita:-)
 
Anik wynik jak na moje nie jest chyba dobry niestety... ale głowa do góry najważniejsze to teraz konsultacja z lekarzem:tak:
a mnie naszła ochota na winogrono i truskawki więc poleciałam do biedronki przed chwilą wróciłam nie zbyt zadowolona bo okazało się że dziś truskawek nie mają:baffled: ale chociaż na winogrono się załapałam...
 
Stokrotka twój cię na krótkie namawia a mój chce żebym włosy zapuściła aż do takich długich jak miałam do ślubu a ja wole się w krótkich.

Dziś rozliczałam pit za 2011 i okazało się że mamy nadpłaty 565 zł i jutro lecę do skarbówki złożyć by szybciej pieniążki dostać ale mam miłą niespodziankę.
 
Witam
Kciuki za potrzebujace:tak:
Nuta ja dzis byla w skarbowym, wchodze - kolejka do drzwi do wszystkich okienek:szok:podchodzi do mnie kobieta (pracownica) i mowi zapraszam pani nie bedzie stała:szok:podprowadza mnie do okienka i mowi jak ktos odejdzie pani jest nastepna:szok:a nad okienkiem naklejki : "Miejsce przyjazne przyszlym mamom - odmienny stan, odmienne traktowanie":tak:miła niespodzianka:-) ja tez szybko złożylam bo mamy ponad 4 tys do zwrotu:eek:a tez by sie troche grosza przydało.
 
reklama
Witam
Kciuki za potrzebujace:tak:
Nuta ja dzis byla w skarbowym, wchodze - kolejka do drzwi do wszystkich okienek:szok:podchodzi do mnie kobieta (pracownica) i mowi zapraszam pani nie bedzie stała:szok:podprowadza mnie do okienka i mowi jak ktos odejdzie pani jest nastepna:szok:a nad okienkiem naklejki : "Miejsce przyjazne przyszlym mamom - odmienny stan, odmienne traktowanie":tak:miła niespodzianka:-) ja tez szybko złożylam bo mamy ponad 4 tys do zwrotu:eek:a tez by sie troche grosza przydało.

No to niezła sumka która wiadomo że się bardzo przyda.
to miła niespodzianka z tą kolejką.U mnie jutro skarbowy jest czynny do 18 wiec pod koniec mało ludzi jest zobaczymy czy tez ktoś miły będzie choć jak ja jestem w płaszczyku to tego mojego brzusia mało widać.
 
Do góry