reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2012

fiore - niestety chyba coś nie poszło, bo nadal nie mam dostępu... :-(

Witam się dziś trochę później,
od rana biegałam, byłam na badaniach, później musiałam wziąć się za obiad (ziemniaki, schabowy i buraczki:-p mniam).
Teraz znów muszę trochę popracować, nie chce mi się dzisiaj siedzieć w domu, jest tak ładnie.... :-:)-(

Trzymam &&& za wszystkie dziewczęta w potrzebie!
Fajnie, że As już lepiej :tak: W czwartek idę podejrzeć znów Maluszka, już nie mogę się doczekać :-D

Miłego popołudnia, pozdrowionka :-D

Dostałam właśnie wyniki badań... liczne bakterie w moczu i po godzinie od wypicia glukozy - 180 (norma 140)... jestem załamana ;(
 
Ostatnia edycja:
reklama
anik. poszlo,sprawdz w poczcie.musi byc.
Dorka to As sie tym "bis" zajmuje :sorry:

Ja czekam jak glupia na przesylke do haftu,a wlasnie dostalam wiadomosc,ze zostala otwarta i sprawdzana przez policje i carabinierow,bo zawierala szeleszczace czesci i igly :confused2: No ja sie pytam,a jak moge szyc bez igiel i materialu-zapakowanego w papier :confused2:A to wszystko na imie mojego meza:sorry:Ocenzurowany ahahahaha:-D
A mniej do smiechu juz mam z powodu duzej ilosci skurczy i +38'C-po paracetamolu.Nie wiem co sie dzieje,bo nie dosc ze obiad zwrocilam(stad moga byc skurcze),to jeszcze ta temperatura mnie zaczyna dobijac...oby sie nie rozlozyc :confused2:
 
fiore wierzę, ale niestety nie mam nic na poczcie, może to u mnie coś nie tak... nie wiem :-:)-:)-( Nie przejmuj się póki co i kuruj :tak: prześlesz mi najwyżej drugi raz jak się lepiej poczujesz, oki?
Dużo zdrówka Ci życzę.
 
hej dziewczyny od jakiegos czasu swędzi mnie skura na nogach i rękach często pomagała oliwka, ale dzisiaj prawdziwa katastrofa całe dłonie (górną część) i nadgarstki mam w jakiejś wysypce swędzą mnie całe ręce ale narazie nigdzie indziej wysypki nie zauważyłam nogi też trochę swędzą trochę sobie narbiłam stachu czytając w internecie o cholestazie ciazowej ale tak sobie mysle że prałam dziś dywany i moze to od tego środka do prania ( prałam rano koło 10 a wysypka dopiero teraz wyskoczyła) swędzi i piecze jakbym sobie dłonie w pokżywy włożyła. Moze wy mi coś poradzicie wizyta dopiero w środę
 
kingutek - całkiem możliwe, że to od środka chemicznego :tak: może spróbuj wapno wypić (wydaje mi się, że wapno w ciąży jest dozwolone) :tak:

fiore - alarm odwołany, znalazłam zaproszenie, hehe :-D

ja mam takie dni ,ze mnie tak swedzi skora np na nogach ,że drapie sie nie raz do krwi:baffled: wychodza male czerwone krostki a na drugi dzien juz jest dobrze..

Mnie na takie swędzenie pomaga Cetaphil - w ciąży nie używam praktycznie żadnych innych balsamów, tylko jego... Ostatnio wypróbowałam też emulsję do ciała Iwostin Sensitia Zero - do mega podrażnionej skóry, również spisuje się na medal, żadnego swędzenia - spróbuj, może i tobie przypasuje.

Dziewczyny, czy mój wynik z krzywej kwalifikuje się na cukrzycę ciążową? (Podawałam wcześniej - po pierwszym pobraniu ok. po drugim 180 (a norma jest do 140)... wizytę mam dopiero w czwartek i trochę się niepokoję :-:)-:)-(
 
Ostatnia edycja:
reklama
anik. z tego co pamiętam to chyba ta druga wartość przekroczona jest tak mi się wydaje ale na 100 % ci nie powiem :-((((( wysmarowałam łapki jakimś balsamem i jak narazie przestało ale ja panikara się zrobiłam w tej ciązy hi hi :-)
 
Do góry