reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2012

Witam się i ja niedzielnie. Po wczorajszych zakupach dałam radę was tylko doczytać. Na pisanie sił mi brakło. Z kolorowych balerinek wyszło tyle, że jedne kupiłam brązowe a drugie granatowe. No i wreszcie mamy lustro do przedpokoju.
Jeśli o pomaganie chodzi i niewtrącanie się to my mamy dużo szczęścia. Zarówno jedni jak i drudzy rodzice pomagają na miarę swoich możliwości a do tego nie wtrącają się. Wiem, że nie wszyscy mają tyle szczęścia dlatego bardzo doceniam to co mam.
Życzę spokojniej, bezstresowej niedzieli.
 
reklama
Natalka ja jak perwsze urodziłąm to z wrażenia nie spałam 2 doby :-) a póxniej juz byłam strasnzie zmęczona i za wszelką cenę chciałam spać ale wtedy mój synek stwierdził, ze jednak by cos zjadł ale ze nie umiał ssac to wyl mi cała noc, rano bylam tak załamana, ze dlugo mi to załamanie nie przeszlo. Za drugim razem to juz nie czekałam nawet do nocy zeby spac tylko co chwilę podsypiałam

co do pomocy to u mnie chetnych nie ma ale do wtrącania o to wszyscy chętnie

zaneta masz rację Leko malo funkcjonalne.

piekne soneczko, lecimy na spacerek z lobuami
 
Kilolek jak ja teraz juz nie mogłam zasnac z wrazenie a to przeciez nie moje dziecko :sorry: to zepewne przy swoim bede miała tak samo jak ty przy pierwszym hehe


AS MOCNO TRZYMAM KCIUKI ! oby wszystko skonczylo sie dobrze !
 
Ostatnia edycja:
witam się niedzielnie
wczoraj pojawiły się problemy z kręgosłupem nieforunnie się podniosłam na szczęście mąż mógł mnie po południu wyręczyć dziś nie jest źle ale co to będzie dalej to aż się boję pomyśleć bo przy moich dzieciaczkach nie mogę być unieruchomiona:no: a małą muszę dźwigać czasem.....
pozdrawiam i życzę miłej niedzieli:-)
 
reklama
Witajcie kochane:zawstydzona/y: Nie odzywałam sie bo w domku bylam cale 5 dni i to nawet nie cale:crazy: Znow jestem w szpitalu... wczoraj wyladowalam na porodowce na dlugim zapisie, podjecli decyzje ze dostaje sterydy na plucka i czekamy dalej... Mlody malo sie ruszal/rusza i stad nie bardzo wiedza co sie dzieje... Zapisy nie sa zbyt dobre ale przeplywy ok i tu pojawia sie paradoks:eek:
Mlody ma prawie 2 kg
Bardzo Was prosze trzymacie kciuki :* Ja o Was mysle caly czas:tak:
i za Wszystkie razem oraz z osobna trzymam &&&&&&&&&&&&

Mocno mocno Was caluj i ściskam:*
 
Do góry