reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2012

reklama
ale dziś pięknie na dworze w końcu czuć wiosnę!:-D wróciłam właśnie z długiego spacerku z pieskiem tak przyjemnie i cieplutko na słoneczku jest że gdyby nie to że stopy zaczeły domagać się odpoczynku:baffled: to poszli byśmy jeszcze dalej:tak:
S wraca dopiero jutro więc samotną sobotę mam:baffled: na szczęście mój york jest mega towarzyski;-) na obiadek zupka vifon bo chodzi za mną od wczoraj:-)

miłego popołudnia majóweczki!

co do spirytusu to są też dostępne takie gotowe nasączone waciki to one są ok czy nie bardzo???
 
Ostatnia edycja:
Zanetaa dzięki i też ci współczuję.
Całe szczęście że moja mama jest naprawdę super i tak naprawdę to każdemu życzę takich rodziców jak ja mam bo odkąd jesteśmy na świecie ja i moja siostra wszystko co oni robią to robią z myślą o nas byśmy miały lepiej w życiu i były szczęśliwe i zawsze pomagają w potrzebie.ale niestety tak to się w życiu układa że nie zawsze jest wszystko super i jak to stwierdziła moja sis rodziców mamy dobrych a oby dwie na teściów trafiłyśmy nie do niepozazdroszczenia.Ja mam o tyle lepiej od mojej sis że mam tylko teściową i w tym sporze między nami a nią siostra i babcia mojego Ł są po naszej stronie a ona ma teściową i teścia i niestety siostry jej męża idą za rodzicami bo są zależne od nich finansowo ale my za to mieszkamy z teściową w jednym domu tzn ona na dole a my na piętrze ale z osobnym wejściem kuchnią i łazienką i niestety wpakowaliśmy w naszą cześć dużo pieniędzy i szkoda się wyprowadzić tak jak zrobiła to moja sis z mężem po 3 miesiącach wróciła do naszego rodzinnego domu ale oni nie wpakowali pieniędzy w remonty tylko meble sobie kupili a to to w każdej chwili można zabrać.

Ale zanetaa musimy być silne i dać radę dla naszych Hani by wiedziały że mają silne mamy.
 
Ostatnia edycja:
ale dziś pięknie na dworze w końcu czuć wiosnę!:-D wróciłam właśnie z długiego spacerku z pieskiem tak przyjemnie i cieplutko na słoneczku jest że gdyby nie to że stopy zaczeły domagać się odpoczynku:baffled: to poszli byśmy jeszcze dalej:tak:
S wraca dopiero jutro więc samotną sobotę mam:baffled: na szczęście mój york jest mega towarzyski;-) na obiadek zupka vifon bo chodzi za mną od wczoraj:-)

miłego popołudnia majóweczki!

co do spirytusu to są też dostępne takie gotowe nasączone waciki to one są ok czy nie bardzo???
Jeśli Ci chodzi o gaziki Leko to one są właśnie nasączone 70% spirytusem.
tych gazików używałam przy Kubusiu ,ale teraz wybrałam Octenisept ,bo tak mocno nie wysusza skóry w okolicy pępuszka i ma szersze spektrum działania.;-)
 
Dziewczyny dzięki za ten watek o spirytusie - tak sobie żyję z dnia na dzień, a tu przeciez trzeba się naszykować :)
 
reklama
kolejny meczący dzien za mną, a przeciez to sobota,mailam odpoczywac :-(

Spirytus ze sklepu ma 90 % ,a do pępuzka musi mieć 70% ,więc pani w aptece ma rację ,że ten ze sklepu jest za bardzo stężony.
Ja nie kupuję spirytusu tylko Octenisept w spreyu ,będzie do pępuszka i ewentualnej mojej rany po porodzie.
Na ten moment to najlepszy preparat do odkażania.:tak:
a Octenisept nie jest prypadkiem na receptę???? kiedyś chciałam kupic i się nie dalo

Ja kupię sirytus w sklepie i rozcieńczę, jak zwykle

ale dziś pięknie na dworze w końcu czuć wiosnę!:-D wróciłam właśnie z długiego spacerku z pieskiem tak przyjemnie i cieplutko na słoneczku jest że gdyby nie to że stopy zaczeły domagać się odpoczynku:baffled: to poszli byśmy jeszcze dalej:tak:
S wraca dopiero jutro więc samotną sobotę mam:baffled: na szczęście mój york jest mega towarzyski;-) na obiadek zupka vifon bo chodzi za mną od wczoraj:-)

miłego popołudnia majóweczki!

co do spirytusu to są też dostępne takie gotowe nasączone waciki to one są ok czy nie bardzo???
średnie takie. w sumie gdzieś poza domem to są niezastapione i grosze kosztują ale nasączane są malo no i takim gazikiem wszędzie nie dotrzesz. Niby dobre ale lepszy spirytus na patyczku takim do czyszczenia uszka albo octanisept w sprayu jak As pisała

coś miałam jesczez napisac ale zapomniałam :baffled:
 
Do góry