reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2012

czesc dziewczyny! wczoraj mialam ciezki dzien bo od 8 na nogach a wrocilismy do domku ok. 20. najpierw lekarz, potem zakupy, odwiedzilismy tez moich rodzicow i tesciow. wrocilam nieprzytomna ale za to super mi sie spalo. i wstawalo tez fajnie bo sloneczko swieci i ptaszki spiewaja :) Katasza, ja wczoraj kupilam sobie w C&A spodnie ciazowe za 29,99. i zrobilam troche zakupow dla siebie bo stwierdzilam ze juz mam dosyc chodzenia ciagle w tym samym :)
mam dzisiaj powera wiec pewnie zaraz wezme sie za sprzatanie :)
milego dnia dla wszystkich! kciuki za chorujace i potrzebujace!
 
reklama
witam!
U nas nocka nie przespana ,mały zaczął wymiotować o 22 i tak do 3 , wymioty , wycieranie, przebieranie , masakra, zatruł się chyba w przedszkolu żurkiem , bo od przyjscia go brzuszek bolał no a potem się rozkreciło...

Pózniej sie połozylam to mała tak szalała ze nie moglam zasnąć , juz wiem czemu w dzien jest taka spokojna bo dziewczynka się w nocy wyimprezuję to pózniej śpi :-D


As trzymaj się !!! a wam dzieczynki udanej pogodnej soboty :tak:
 
Witajcie!
As &&&
Dusia ciesze sie,ze wrocilas i dobrze,ze Mateuszek juz "po"!
Wikasik dzis tylko 4,5h pracy tak??:dry:
Patina nie zazdroszcze i zdrowka dla Ksiecia!
She co u lekarza?

Ja jestem "na nogach" od 7,dzis ostatni krotszy dzien S w pracy,od poniedzialku bedzie mial ciezszy tydzien,co mnie zaczyna irytowac.Dali mu 3 zmiany po 12h,nie wiem jak sobie poradze :-(W czwartek mam ostatnie usg panstwowe i zaczynam sie juz niecierpliwic ;-)
Milego dnia Kochane!
 
Witam przy śniadanku, oj jak to dobrze było obudzić się w domku:tak:
Mateusz jest jeszcze osłabiony, w nocy spałam z nim, co po chwilę się przebudzał i sprawdzał czy ja jestem. Mąż mówi, że w szpitalu robił tak samo.

Patina, zdrówka dla synka.

Ja mam dziś zaproszenie na babski wieczór z dziewczynami z poprzedniej firmy w której pracowałam. Z jednej strony mam ochotę iść a z drugiej nie bo nie mam się w co ubrać - wszystko ciasne!!!

Uciekam bo muszę wstawić pranie, obiad, ogarnąć dom i pojechać po zakupy.

Miłej soboty i &&& za wszystkie:)
 
Witajcie dziewczynki.
Annte dzięki za przekazanie info.
kochane jestem już na najwyższych dopuszczalnych dawkach leków jakie można brać w domu .:sorry2:
Efekt jest taki,że ok 10 minut po zażyciu wszystkich 3 leków zaczyna szaleć mi serducho,ręce się trzęsą,wszystko w środku po prostu skacze,mała jest bardzo pobudzona i kopie bardzo mocno i szybko.:baffled::baffled:
jak by tego było mało to jest mi wtedy bardzo gorąco i mam problemy z oddychaniem,boli mnie cała klatka piersiowa...
Niestety to nie koniec atrakcji bo kolejnym punktem sensacji polekowych są nudności i wymioty...masakra po prostu..:baffled::baffled::baffled:
Dla małej jednak wszystko zniosę i niech rosnie malutka na wielką pannę ,przecież wiadomo,że w brzuszku jej jest najlepiej.:tak::tak:

Miłego dnia kochane .Trzymam kciuki za wszystkie z Was,które tego potrzebują.:-):-):-):-):-)

INFO od suzi.

na pewno nie wyjdzie ze szpitala do porodu.
Mały jest zdrowy,waży ponad 1800 gram.
Suzi pozdrawia wszystkie majóweczki :tak::tak::-):-):-)
 
Witam w sobotnie przedpoludnie:tak:U nas sloneczko swieci,pozniej pojdziemy na spacer:tak:
As trzymaj sie jeszcze kilka tygodni zostalo,dasz rade:tak:Trzymam &&&&&&:tak:dziekujemy za info od Suzi,ale jej maluszek rosnie jeszcze 700g i bedzie juz normalana waga:szok:
Dusia super ze juz mateuszek juz po:tak:Siostra mojego G byla przy usypianiu syna przed usunieciem migdalkow i powiedziala ze nigdy wiecej nie chce tego przechodzic:no:
fiore przykro mi z powodu takich zmian Twojego m:-(Trzymam &&&&& za USG i za to zebys sobie poradzila z mala:tak:a jak z jej nocnikowaniem?
Patina jak dzisiaj synek? Trzymam &&&&& zeby bylo ok:tak:
she,Katasza zazdroszcze zakupow w C&A:tak: Musze sie kiedys tam wybrac,ale G nie lubi jezdzic na takie zakupy:no:
Wikasik fajnie masz z Tym basenie, tez bym sobie poplywala:tak:

kilolek sily zycze:tak:
G dzis od rana u swojej mamy maluje,a my sie nudzimy:baffled: Ja pospalam do 8.45:happy:Misia oczywiscie o 7 juz na nogach, teraz jeszcze w pizamie siedzi i czyta ksiazki, swoim zabawka:-D
Milego dnia zycze:tak:
 
fiore, wszystko dobrze u mne, opisalam na lekarskim.
As, dzieki za wiesci od suzi, pozdrow ja od nas :-) a Ty trzymaj sie tam! silna kobietka jestes to dasz rade ze wszystkim :tak:
 
reklama
Do góry