reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2012

Witam,
nie bywam ostatnio regularnie, bo u nas wielkie zmiany - jeździliśmy oglądać mieszkania i dzisiaj ostatecznie kupiliśmy szeregówkę:happy2:
Mam nadzieję, że od środy będę miała więcej czasu dla Was, bo w poniedziałek mam rozpoczęcie katalogu, więc będzie młyn.
Dzisiaj gorąco pozdrawiam i życzę miłego weekendu!
 
reklama
elvie3 gratuluje zakupu, na pewno sprawi ci wiele przyjemnosci urzadzanie gniazdka. Powodzenia. Pochwal sie i wrzuć jakies fotki jak bedziesz miec wiecej czasu. Pozdrawiam
 
A ja dzisiaj przeholowałam ze sprzątaniem, twardy brzucho i lekkie skurcze :baffled::baffled::baffled:

Łyknęłam już nospę forte i chyba się położę... Dobrej nocy :blink:
 
INFO OD AS
As leży przez cały dzień, ale skurcze nie ustępują. Lekarz powiedział, że to czynnościowe, ale chyba nie tylko.
Po fenetrolu As czuje się źle, ma kołatanie serca i trzęsą się jej ręce i cała się trzęsie. Na szczęście Darek jest w domu.
Pozdrawia Was wszystkie.
Trzymajcie kciuki!

U nas zakończyło się składanie mebli, po trzech ciężkich dniach :-D i jeszcze mieliśmy teściów na wizycie.
Jestem padnięta, ale dziś była tak piękna pogoda, że nie umiałam sobie odmówić spacerków po mieście. Odwiedziła mnie też koleżanka z pracy, więc dzień pełen atrakcji.
 
witajcie
melduje sie na szybko, bo juz padam. MAma eraz strasnzie duzo roboty z terapia Kuby, w domu tez duzo roboty: ćwiczenia, rehabilitacje, masaże... nie myslalam ze az tak duzo tego bedzie a ma byc jeszcze wiecej
 
Dusiu, ciesze sie, ze juz szczesliwie po operacji :)

A ja w pracy. Wlasnie inni poszli na luncz, wiec moge siebie pare minut na forum zerknac :p Ale mialam mile poranek! Na basenie poplywalam pol godziny, dosc wolno i zaczelo mi sie chlodno robic. Troszke intensywniej poruszalam sie w miejscu w wodzie, a ciegle chlodno. I wpadlam na pomysl :) Przeszlam obok na basen do hydroterapii okupowany przez starsze osoby. Woda duzo cieplejsza i jeszcze godzine sie poruszala, jakies wymachy, bieg/marsz w wodzie, a nawet stepper mieli na dnie, do tego ciezarki w rekach. Super bylo z dziadkami ja i byc moze najmlodszy plywak :)

Ok, wracam do moich testow.
 
reklama
Witam się i ja weekendowo. U nas w Łodzi przepiękne słoneczko świeci więc się skusze na spacer dzisiaj. Poza tym dzień planuję raczej leniwie. Po południu skocze odwiedzić rodziców a przy okazji wejdę do C&A w którym wypatrzyłam cudowne niebieskie i czerwone balerinki dla siebie. Wiosna idzie a ja nie mam w czym chodzić więc chyba czas na zakupy dla mnie :)
Wszystkim majóweczkom życzę miłego, spokojnego i bez skurczowego weekendu. A za potrzebujące mocno ściskam kciuki.
 
Do góry