reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2012

Mój Xavier ma katar który leci z domieszką krwi, nigdy u niego to sie nie zdarzało, czy moze Wasze dzici tez tak miały czasami? jesli tak to po jakim czasie przeszło ?
 
reklama
nie jest jej duzo, mam nadzieje ze za jakis czas zniknie, jeszcze nigdy mu z katarem nie leciała krew, temu sie martwie
 
Stokrotka - super wc! Nasze jeszcze przed remontem :baffled::baffled:

Witaj lisiczkaa :-D

Ja właśnie siadłam do pisania... Ogarnęłam po obiedzie kuchnię noo i oczywiście pomyłam wszystko dokładnie - piec, piekarnik, szafki itp. Nie wiem co mnie znowu naszło, ale za to jak się czysto zrobiło :-D

Zgaga po mleku przeszła, ale czuję, że znów zaczyna mnie męczyć, będę chyba musiała drugą szklankę wypić...

Mysiochomis - jesteś na zdjęciu nr 3?? :-D
 
Ja tu sobie spie, a tu szpital i powrot, w miedzyczsie nowa mama na forum :)
Dopiro po 6 rano, ale jakas taka ochota na basen mnie wziela. Zjem cos lekkiego i jade, mezulek i pies oczywiscie spia. Przynajmniej maz nie bedzie jeczal, zebym jechala ostroznie, ze sie martwi. To mile, ale czasem za duzo ;) moze ruch pomoze na skurcze, ktore ostatnio mnie w nocy mecza - skurcze nog mam na mysli.
 
reklama
nie jest jej duzo, mam nadzieje ze za jakis czas zniknie, jeszcze nigdy mu z katarem nie leciała krew, temu sie martwie
jeśli nie jest jej duże do pewnie przez osłabienie jakaś mała żyłka pękła tak czasem jest jeśli organizm jest osłabiony mam nadzieje że cie troche uspokoiłam to nic niepokojącego więc napewno przejdzie
 
Do góry