reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2012

reklama
Dziewczynki ja już w domu.
Udało mi się ubłagać lekarza ,żeby mnie puścił ,ale łatwo nie było.
Dopóki szyjka trzyma to mogę być w domu ale na pewno w najbliższym czasie lepiej nie będzie :baffled::baffled:
Miałam znów robione 3 KTG i 2 razy rozmawiałam z lekarzem ,bo mu się zapis nie podobał .
Na szczęscie ten ostatni zapis i to długi (2 akseleracje pełne)wyszedł na tyle dobrze ,że mnie puścił do domu.
zalecenia:
leżenie,leżenie,leżenie z przerwą na leżenie -dokładnie tak powiedział...:-D:-D:-D:-D
 
super AS ze juz w domku jestes :)

ja juz robie drugie pranko, najpierw wypralam ciuszki maluszka a teraz wzielam sie za reczniki i pieluszki, jeszcze kilka pran przedemna ale to w najblizszym czasie.

zdrowka dla chorowitkow :)
 
As super, że jesteś już w domku. Leż i odpoczywaj ile wlezie ;)
Dziś postanowiłam nadrobić czytanie książek i już czekają na mnie: Pierwszy rok życia i W oczekiwaniu na dziecko. Także kolejny dzień leniwy przede mną :)
A na deser wrzucam Wam postęp naszego remontu:
przed remontem: p6.jpg po: 2.jpg

No niestety stan tego mieszkania jest taki jak WC - wszystko do roboty :) Ale ciesze się że coś do przodu.
Pozdrawiam
 
As mialam jeszcze zadzwonic,ale zasnelam z kom. w reku :zawstydzona/y: Oby jak najdluzej 2w1!!! &&& :* :* :*
S wlasnie wraca z pracy z 1,5h opoznieniem.V nadal spi...a ja zapomnialam wczesniej zjesc obiad(najpozniej jem ok.12),wogole glodna nie jestem hm...:sorry2:
Stokrtoka wc teraz sliczne :tak:
 
dziewczynki potrzebujące - mocne &&&&&&&&!

Pieszczocha - mnie zgaga męczy codziennie, niezależnie od rodzaju, ilości jedzenia i pozycji. mleka nie lubię, mam takie tabletki malox i one na chwilkę pomagają, choć są paskudne.

Stokrotka - teraz wszystko do remontu, ale wyobraź sobie, że będziesz miała wszystko nowe i takie jakie chcesz, a myśli o kolejnym remoncie odległe;) ładna, jasna łazienka;)

zaliczyłam dziś 3 dzień z rzędu u lekarza (z mężem) od 7 do 11 i nic nie załatwiliśmy:wściekła/y: dostaję szału. ciągłe kłótnie w poczekalni mnie wykańczają i ta "służba zdrowia" - wczoraj np godzinę czekaliśmy tylko na znalezienie szyny, nie wspomnę o badaniu, czekaniu w kolejkach, błaganiu o termin i poszukiwaniach zdjęć rtg w szpitalu (oczywiście "zaginęły", znalazły się po awanturce). nie mam już sił, że nie wspomnę, że mąż cierpi, a Barti wyleczył zatkany nos - powód bólu ucha i bierze go kaszel plus zmoczenie w nocy łóżka. od tych nerwów i chodzenia od klamki do klamki łapią mnie skurcze i bolą ścięgna jeszcze bardziej, ale co poradzę.. i jeszcze jak zwykle pobieranie krwi skończyło się pękaniem żył, oczywiście z bolącymi siniakami, bo nikt nie wierzy jak mówię, że muszą pobierać ze śródręcza i próbują:/

miłego:*
 
reklama
Zanetaa dobrze, że nie próbowali Wam wmówić, że Wam dali te zdjęcia i sami zgubiliście, bo ja juz kiedys cos takiego z wynikami badań przerabiałam:baffled:
Fiore ja też jakaś wygłodniał ostatnio chodzę ;-)
 
Do góry