reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2012

Hej Dziewczyny :)

Od dwóch dni nic innego nie robię tylko latam jak glupia. I najspieszniejsze jest to ze to latanie jest takie bezcelowe. Nie mogę zabrać się za preparację zwierzaków, bo się okazało że są pozarażane gruźlicą i lisceriozą :no: zakupów dla Babola już nie muszę robić bo mam wszystko... Z rzeczy dla mnie nic nie kupuję bo nic mi się nie podoba... Nie mam co ze sobą zrobić...

Wczoraj Mały przeszedł samego siebie z ruchami. Od 5.00 do 13.00 ruszał się bez przerwy, później spał do 18.00 po czym powtórka z rozrywki na zajęciach w SR. Dziś to samo...

Dziewczęta &&&&&&&&&& za Was, leżeć i odpoczywać, ja solidarnie z Wami będę też leżeć :)


PS. Właśnie znalazłam siebie w gazecie internetowej:D http://zielonagora.gazeta.pl/zielon..._na_wyciagniecie_reki__Doslownie.html#galeria



Pozdrówka :*
 
Ostatnia edycja:
reklama
witajcie majowe mamusie :-)
mam nadzieję, że mogę jeszcze do was dołączyć ;-)działałam już na babyboomie, miałam być mamą z lipca 2011, niestety nie udało się i straciłam dzieciątko, ale teraz jest wszystko ok i jestem już w 7 miesiącu ciąży. Dziś mi się przypomniało, że jest to forum no i jestem :-) Mam termin na 14 maja, moje dziecię się nie wstydziło i dość szybko pokazało swoje klejnoty, imię już wybrane - będzie Pawełek. Maluszek daje o sobie znać niemal bez przerwy, czasem dość boleśnie;-), jest bardzo aktywny, 'rozmawia' sobie z tatusiem, stukają do siebie przez brzuszek:happy2: Postaram się co nieco popisać w odpowiednich wątkach, ale wszystkiego chyba nie ogarnę. Pozdrawiam wszystkie majóweczki!
 
witajcie majowe mamusie :-)
mam nadzieję, że mogę jeszcze do was dołączyć ;-)działałam już na babyboomie, miałam być mamą z lipca 2011, niestety nie udało się i straciłam dzieciątko, ale teraz jest wszystko ok i jestem już w 7 miesiącu ciąży. Dziś mi się przypomniało, że jest to forum no i jestem :-) Mam termin na 14 maja, moje dziecię się nie wstydziło i dość szybko pokazało swoje klejnoty, imię już wybrane - będzie Pawełek. Maluszek daje o sobie znać niemal bez przerwy, czasem dość boleśnie;-), jest bardzo aktywny, 'rozmawia' sobie z tatusiem, stukają do siebie przez brzuszek:happy2: Postaram się co nieco popisać w odpowiednich wątkach, ale wszystkiego chyba nie ogarnę. Pozdrawiam wszystkie majóweczki!

Hej Dziewczyno :) witaj na forum majowym :D
 
reklama
Do góry