reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2012

hej dziewczynki !
Musimy wszystkie wytrzymac jak najdłuzej w dwupaku ! trzymam kciuki zeby tak było !
As oby obeszło sie bez szpitala! lez jak najwiecej !
carmella mam nadz ze skrurcze mina i trzymam&&& za wizyte
patina, justynamika rowniez &&& za wizyte i za wszystkie inne ktore ominełam i potrzebujace
 
reklama
Witam w ponury czwartek:tak:U nas pochmurnie ale cieplo,mala zostala w domu bo okropnie kaszle:-(Popoludniu idziemy do lekarza:tak:
Za wszystkie podtrzebujace &&&&&& i dla chorowitkow zdrowka:tak:
Dzis siedzimy w domu rano przyszla siostra na kawke,ja ogarnelam mieszanie,a teraz relaks na bb:-DMala bawi sie w przedszkole wiec mam chwile dla siebie:tak:
Zycze milego czwartku bez skorczy i boli!!!!!!!
 
czarnula ja od zawsze wszystkie ciuchy prasuję na lewej stronie i tak też będzie z ciuszkami dziecięcymi:tak:
katasza współczuję atrakcji z zębem i powodzenia u dentysty
flaurka, fiore co do ostatniej części sagi to też najpierw przeczytałam a potem film obejrzałam:tak: szału nie było ale tak jak fiore napisałaś teraz film jest kręcony pod bardzo młodą publikę no i wiecznie ta sama mina Belli...:-D

S nadal walczy z malowaniem salonu, ja ogarnęłam się trochę włoski schną ia o 15.15 wizyta u gina.
I już zaczęłam 31 tydzień masakra jak ten czas leci!
 
Żeby czas szybciej minął do wizyty rzuciłam się w wir sprzątania. Niestety po zmienieniu pościeli i odkurzeniu połowy pokoju muszę zrobić krótką przerwę bo kręgosłup boli. Ale będzie dobrze. Kciuki trzymam :-)
 
Cześć wszystkim,

ja nadal w łóżeczku, katar odrobinę puścił - nie dusiłam się w nocy, więc jest to poprawa...:baffled: Dzięki za odpowiedzi co do mojego drętwienia, pocieszyło mnie to, że to sprawka Krzysia :tak:

Czarnula - ja na przeziębienie 3x dz. herbatka z lipy, do tego homeopatyczne Oscillococcinum. Na kaszel such bardzo dobra jest lipa, działa śluzotwórczo i pięknie zaczyna kaszel łagodzić :tak:
Co do ubranek - jeszcze ich nie prasowałam, ale w zamiarze mam prasować je na prawej stronie :tak:

Carmella - mam nadzieję, że Ci przeszło :tak:
As - leż i odpoczywaj &&& :tak:

Pozdrawiam Was serdecznie, trzymam mocno &&&&&&&&& za wszystkie potrzebujące i cierpiące!
 
As ja z powodu sytuacji rodzinnej zycze Ci zebys mogla zostac w domu,ale wydaje mi sie ze w szpitalu bylabys pod lepsza opieka.Nie podoba mi sie ten sluz z krwia.Wiesz lepiej ode mnie jak sie czujesz i co sie z Toba dzieje,ale ja bym tego tak nie pozostawila i pojechala jak najszybciej na e.r.Telefonicznie lekarz nie moze wiedziec co Ci jest,moze sie domyslac...przepraszam,ze az tak bardzo sobie pozwolilam na powiedzenie tych rzeczy,ale sie o Was martwie...Mysle caly czas i trzymam kciuki mocno zacisniete!
Kubusiowa ruchy dziecka mozesz czuc bardzo mocno i bardzo bolesnie...uroki ciazy ;-)
U nas pogoda przesliczna.W domu okna pootwierane a na dworzu cieplutko,az sie chce zyc!

Co do ksiazek,to ja czytam przynajmniej 3 na tydzien:zawstydzona/y:Ostatnio mi sie pomysly skonczyly,bo juz przeczytalam wiekszosc intresujacych i zeszlam na te "popularne"-wciaz pomiedzy wampirami,duchami,wiedzmami etc...Czyta sie je latwo i szybko.Ale tak sie przyzwyczailam do wloskich,ze jak mi przyslali ksiazke z PL to wciaz sie za nia zabrac nie moge :zawstydzona/y:
Poza tym zaczelam robic kolekcje,jako ze ludzie nie maja pomyslow na prezenty,tak pomyslalam,ze jak sa jakies ksiazki lub dvd,ktore czytam/oglada wiele razy,to chetnie je moge posiadac;-)Aktualnie dostalam ostatnie dvd z "E.R" i zaczelam kolecje dvd"Dr.House",tylko do "Grey's Anatomy" jakos sie nie moge przekonac:sorry:
 
Ostatnia edycja:
fiore - zazdroszczę Ci tak pięknej pogody :tak: u nas pochmurnie, mglisto, deszczowo i wilgotno :baffled::baffled::baffled: aż mi się chłodniej w mieszkanku zrobiło... o otwarciu okien nawet jeszcze nie marzę :-(
 
Oj oj wczoraj było tak ładniutko.że mycia okien mi się po :eek:zachciewało.(Tak szpetnie są brudne).a dziś znów mi się przy tym mżawkowaniu i mgle odechciało.Kiedy ja to umyję
 
fiore,ale ja doskonale wiem co mi jest.
Lekarz też to potwierdził.Rozwiera się szyjka i powoli odchodzi czop.Na to lekarstwa nie ma .Tylko leżenie,leżenie,leżenie....
Leki mam ,biorę i tyle mogę zrobić....
Dopóki wody nie odejdą to zawsze jest nadzieja...:baffled::baffled::baffled:
I na to liczę...
Dla mnie jechanie teraz na IP jest bardzo ryzykowne ,bardziej ryzykowne niż leżenie plackiem w domu....
Skurcze pojawiają się właśnie przy raptownych ruchach,chodzeniu itp...
Jak leże to skurczy nie mam..
 
reklama
Do góry