reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2012

Witam się i ja. Wstałam własnie. Noc oczywiście z przebojami. Spałam od 22 do 1 potem okropny ból zęba. Zasnęłam około 4 i obudziłam się teraz. od 9 jest czynny gabinet chirurgiczny więc będę dzwonić. Ból się niby zmniejszył i pojawia się przy zagryzaniu ale to dalej żaden komfort. Więc póki mam odwagę chcę się umówić. Najchętniej na dzisiaj.
Za wizytujące się dzisiaj trzymam mocno kciuki. Za potrzebujące również. Zaczął się marzec. Już naprawdę niedaleko :-)


Zadzwoniłam i udało się- wizyta i rwanie dzisiaj o 17. Jak to dobrze, że kobiecie w ciąży się nie odmawia :-) Boję się strasznie, ale moja stomatolog pocieszyła mnie, że górne ósemki są mniej problemowe przy rwaniu. W zeszłym roku wyrwali mi dolną i przeżyłam to jakoś. Dlatego proszę o zaciśnięte kciuki i mam nadzieję, że przestanę wam marudzić o bolącym zębie.

A żeby dotrwac do wizyty wezmę się za sprzątanie. Wczoraj czułam się tak fatalnie, że nic nie zrobiłam. Dlatego W. odprowadził dzisiaj psa do swojej mamy i nikt mi nie będzie przeszkadzał.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Flaurka...no wlasnie sie tak zastanawialam:-p(ps.przed chwila kupilam na amazon dvd Breaking Dawn-jutro ma juz dojsc :-)nie zalapalam sie na kino,a po przeczytaniu ksiazek po prostu musze zobaczyc filmy,chociaz tylko Twilight jako tako mi sie podobal-no coz kino jest robione pod publike,a ta publika to dzisiejsza mlodziez).

V wstala,S dzis rano w pracy,wiec musze sie podniesc i zapodac przynajmniej sniadanie malenkiej.Znikam.
 
My juz po kawce i kanapeczce, witamy z rana:tak:
Dzis dziecie mnie powitało krzykiem :mamo nic nie widze:szok:zapalenie spojowek po ostatnich badaniach niestety, został dzis w domu, oczy zakropilismy juz - jakos poszło:sorry:
Za wszystkie skurczowe i cierpiace - mocne kciuki:tak:
Moj mały duzo mniej ruchliwy niz byl brat, ale co chwile kopnie a jak ma faze to podreczy mame troche wiec chyba nie jest zle. Moje gardło juz o niebo lepiej, tylko pokaslywanie zostało, 2 dni z miodem i cytryna dało rade. U nas dzis pochmurnie i jakos tak mało optymistycznie za oknem, wiec pewnie tylko do sklepu sie udamy pozniej.
Zaraz zabieram sie za prasowanie białych ubranek, kolorowe juz sie piora:-)na razie tylko rozmiar 56-62. 68 odłożyłam bo beda potrzebne pewnie gdzies sierpien - poczatek wrzesnia:tak:a i tak strasznie tego duzo mi sie wydaje:eek:kaftanikow i bluzeczek z długim ma chyba ze 30:confused2:bo jak ktos przychodzi w odwiedziny to najczescie dostaje sie zestaw: spiochy, koszulka i kaftanik no i czasem czapka do tego:-D
 
witam sie i ja z zamglonego śląska :-(
Trzymamajcie się dziewczynki chorujące , cierpiące, itd :no: dopada nas wszystkie pokolei .
Ja dzis na wizytę ale dopiero na 17 , bez USG wiec nie cieszę się tak bardzo , ale pisalam juz wczesniej zakupilam sobie okazyjnie USG 4d w przyszlym tygodniu sie wybieramy więc to jest radocha ...

Dziś dzien w domu sama ,małego babcia odbiera więc bede sie byczyc !!
 
Własnie Was doczytałam i muszę przyznać, że sie zmartwiłam.
Trzymam kciuki za Wszystkie majówki i mam nadzieje, że bóle szybko przejdą a dzieciaki grzecznie do maja wyczekają.
 
witam dziewczynki :) jednak nie wychodzę dzisiaj :( mam bardzo poważną infekcje zatok nosowych :( i nie wiadomo skąd to sie wzieło :( wczoraj było maskrycznie bo kuba bardzo boleśnie kopał i nie wim czy to jest normalne :( i dzisiaj bardzo mnie boli brzuch jak mały kopie :( trzymam &&& za wszystkie dziewczynki i mam nadzieję że wszystkie wytrzymamy szcześliwie do maja :)
 
Witam się z Wami w czwartek.Dzięki za kcuki.Ja już po konsultacji telefonicznej z profesorem .Niestety w nocy i dziś rano pojawił się znów ten śluz podbarwiony krwią taką ciemną .:baffled::baffled::baffled::baffled:Skurcze nadal co ok.40 min Leki znów w innych dawkach:baffled: ,leżenie i to z nogami w górze czekamy do 18-19 jak będzie tak jak jest ,a jak nic lepiej to na IP mam dziś jechać ,a jak trochę się poprawi to mogę zostać w domu.Tyle u mnie na tę chwilę .aha. Będę zaglądać do Was częściej ,bo mąż mi do laptopa Kubusia internet podłączył.
 
reklama
moim zdaniem bardzo prawdopodobne

oby udało sie wyjśc &&&&&&


wydaje mi się czy bardzo chętnie u Was antybiotyki rozdają?

AS &&&&&&

Fiore jakim cudem leżąc złamalaś sobie żebro?????? :szok::szok::szok:

tutaj mało kiedy dają antybiotyk, to jest jego drugi odkad poszedl do przedszkola, najpierw leczylam go sama syropami przez 2 tyg, ale goraczkowal - a on jak goraczkuje to zawsze jest wtedy na cos chory i mial bardzo czerwony jezyk, kaszel i mu to nie mijało, wiec czas najwyzszy było isc do lekarza i okazalo sie ze ma jakas bakterie tak jak ostatnio, wiec przepisal antybiotyk

Witam sie z rana :)
ja juz bylam w aptece, mały nakarmiony i leki podane teraz pranie sie konczy i czas zaraz mu zupe gotowac

jakie leki bierzecie na przeziebienie i kaszel?

i mam jeszcze takie głupie pytanie ale po ktorej stronie prasujecie ciuszki dzieciece?
 
Do góry