reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2012

Witam porankowo Dziewczęta :-D
Nie śpię od 6.30 teraz jak zwykle o tej porze zastanawiam się co wciągnąć na śniadanie :-p odwieczny problem...
Po południu przenoszę się do teściów domu im pilnować bo na narty pojechali z najmłodszą szwagierką. Takim to dobrze :p oni będą śmigać bo górach a najukochańsza synowa koty będzie karmić. :cool:
Na dworze okrutna mżawka, wilgoć i chlapa... Tylko się pociąć w tak depresyjnej pogodzie.:-(

Mam ochotę dziś coś kupić :D chyba zakupię parę kaftaników :-)

Miłej niedzieli Wam życzę. :*****
 
reklama
a ja się budzę codziennie o 5;20:wściekła/y: jestem później cały dzień jakaś niedorobiona..

Mysio - dobrze, że pojechali - ja się boję, że moi mogą wpaść w każdej chwili zwłaszcza, że dziś są po nockach i moją wolne do końca dnia. i te moje nieszczęsne urodziny się zbliżają:/ zaś wymyślą jakiś niewypalony prezent i będę się musiała uśmiechać cały czas.. i jeszcze dom trzeba ogarnąć.. ale mi się nie chce - straszna maruda dziś jestem..

A! moje przygody z allegro skończyły się sukcesem. pisałam i dzwoniłam codziennie, bo ciężko było z odpowiedzią i jeszcze przelew tylko babka przyjmowała i bałam się, że mnie wycycka, ale na szczęście się udało. Pajace żółte,a chciałam niebieskie, ale też ładne - już nie będę zmieniać, bo dość narobiłam zamieszania. teraz 30razy się zastanowię zanim kliknę "do koszyka".
 
Zanetaa super że się udało odkręcić z allegro.
Ja dzisiaj wstałam 6:40 mimo że poszłam spać dość późno jak na mnie bo o 23. Jestem już po śniadanku i chyba pójdę pod prysznic, bo wczoraj zrobiłam sobie dzień dziecka :zawstydzona/y: Ale to przez koleżankę, która wyciągnęła mnie na zakupy do galerii no i efekt był taki, że kręgosłup odmówił posłuszeństwa i ledwo się ruszałam. O wejściu do wanny nie było mowy.
Życzę wszystkim spokojnej i leniwej niedzieli, najlepiej bez nieproszonych gości.
 
oj ja tez mam ochotę cos kupic. Ale chyba troszke poczekam, za tydzień wypłata to zacznę szaleć ;-)
wózek mi spędza sen z powiek.

poza tym to nieprzytomna jestem, cisnienie rano troche wyzsze ale juz wzielam leki i jakos mi wcale nie lepiej. Zaraz musze znowu zmierzyć. Spać mi się chce a tu zaraz trzeba z dziećmi na spacer isc :/ dobija mnei ze jutro znow poniedzialek i znowu zostanę sama. Nie mam na nic sily ostatnio.
 
Mi na ostatniej wizycie lekarka powiedziała, że świąd skóry może być poważnym objawem, którego nie należy bagatelizować, ale tylko wtedy, gdy swędzi całe ciało. Jeśli to sam brzuch, to pewnie to co As pisała- skóra się napina i swędzi. Polecam częściej smarować oliwką, kremem, czy czego tam używasz dla poprawy jędrności skóry.
Poważne problemy -to zapewne cholestaza ,bo przy tym skóra swędzi ,ale muszą być dodatkowe objawy.
Takim niepokojącym objawem razem ze swędzeniem skóry jest podwyższone ciśnienie i obrzęki .
Wtedy można podejrzewać zatrucie ciążowe :-:)-(
Ale my silne baby i zatruć się nie damy :-D:-D:-D:-D:-D

Witajcie dziewczynki.
Jestem po rwanej nocy .
Malutka obudziła mnie w środku nocy kopniaczkami i nie spałam do 5 :szok::szok::-D:-D:-D
Za to teraz dopiero wstałam .:szok::szok::laugh2::laugh2::laugh2:
Dziś znów kompletnie nic nie robię .
Klaudia wyjdzie z psami i do sklepu ,a Daruś obiadek ugotuje ,a ja w łóżeczku będę się byczyć ,bo mam odpoczywać za jutro .
Jutro kolejny maraton mnie czeka ,więc siły trzeba zebrać .:sorry::sorry::sorry:

Miłego dnia dziewczynki.
 
As wszystko się zgadza. Chodziło mi o to, że cholestazę podejrzewa się kiedy swędzi skóra ale nie w jednym miejscu. No bo np. świąd palca raczej niczym groźnym nie będzie. Ale gdy swędzi nas "większy obszar" to warto na to zwrócić uwagę.:-)
No i oczywiście nie siejmy paniki. Będzie dobrze u nas wszystkich. Ostatecznie to już bliżej niż dalej
 
właśnie moze a nie musi, be paniki, bo na mrozy to wszystkich skóra swędzi. Oczywiscie ginowi powiedziec trzeba ale nie zakładać czarnych scenariuszy
 
ale się wkurzyłam:wściekła/y: wstawiam sobie obiad na piec, patrzę a tu butelka po wiśniówce! mój kochany mąż nie dość, że po nocce wypił całą wiśniówkę, to w ogóle ją kupił!! limit finansowy do trzydziestego to 200zł - teraz już 170, a on jest taki niepoważny!! owszem mamy oszczędności, ale czy to znaczy, że mamy je wydać, bo braknie na jedzenie? czy będziemy jeść zupy, bo jemu się zachciało schlać z rana?

jeszcze Bartek poszedł do dziadków i najadł się cukierków - oczywiście gryzł je chorym zębem i wrócił z płaczem, bo boli:wściekła/y: a mówiłam i prosiłam!! wizyta u dentysty dopiero w piątek - do tego czasu dostanę szału:wściekła/y:
 
Witam was majóweczki i przepraszam że długo nie pisałam ale miałam kilka ważnych spraw na głowie i nie miałam nawet czasu zasiąść do komputera.
W piątek byłam na wizycie u gina i krzywa cukrowa wyszła prawidłowo więc jeden stres z głowy. Ogólnie ciąża przebiega prawidłowo. lekarz powiedział że gdyby nie ten jeden martwy płód to ciążę moglibyśmy zaliczyć do idealnych. Synuś waży już prawie kilogram więc jest co dźwigać. Od kilku dni męczy mnie zgaga i ból kręgosłupa gdy leże na wznak. Także moje drogie panie musiałam podzielić się dobrymi wieściami bo po tym co przeszłam na początku ciąży z każdej dobrej wiadomości cieszę się jak dziecko. Dobrze że jesteście:-)
Trzymam za was wszystkie kciuki oby te ostatnie miesiące upływały bez problemów no i witam nową mamusię.
Pozdrawiam was serdecznie życzę miłej niedzieli i być może zajrzę do was wieczorem;-)

zanetaa wiem że łatwo powiedzieć ale staraj się nie denerwować bo to nie wskazane. Wierzę w ciebie że jakoś wytrwasz do piątku z synkiem.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam i ja niedzielnie!!!

Wczoraj miałam 3 klientki ale w międzyczasie ugotowałam dwu-daniowy obiadek więc dziś mam z głowy :-) ale się cieszę!!! :-D

As niestety często ludzie nie mają zielonego pojęcia o zaburzeniach które wystąpiły np. u Kubusia... Stąd te głupie i nieprzemyślane reakcje, co oczywiście nie usprawiedliwia takiego zachowania :no:

Powiem wam że jak mnie dopada kryzys macierzyński to katuję tą piosenkę!!! :-D:-D:-D POLECAM!!!
hehe... nawet Jula ją śpiewa...


[video=youtube;GyNPqud3Mhc]http://www.youtube.com/watch?v=GyNPqud3Mhc[/video]
 
Do góry