reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2012

Ja dopiero teraz weszłam, nadrabiam i oczom nie wierzę.
Dziewczynki trzymajcie się, musimy w dwupakach wytrzymać wszystkie do maja:)
Kilolek, cieszę się, że to był fałszywy alarm i że jesteś już w domku.
Litle nina - jak samopoczucie, mam nadzieję, że lepiej.
Nuta - sto lat, sto lat... :) Szczęśliwego rozwiązania przede wszystkim!!!
Ja zjadłam dziś 3 pączki i 2 porcje lodów, masakra!
Pierwsza partia ciuszków dziś wyprasowana, laboratorium zaliczone a jutro 15.45 wizyta u gina - trzymajcie kciuki proszę.
Dobrej nocy:)
 
reklama
pączki usmażone uufff mam dość
kilolek dobrze że już wróciłaś uważaj na siebie
martaik jelitówka jest straszna dobrze że masz już za sobą!
miłej nocki papatki;-)
 
kilolek, dobrze ze to nic powaznego i ze do nas wrocilas :) uwazaj na siebie i odpoczywaj!
martaik, fajnie ze tez jestes znowu z nami. wspolczuje jelitowki ale dobrze ze juz doszliscie do siebie.
ja sie juz zbieram do lozeczka. dobranoc dziewczynki i do jutra!
 
As76 się do mnie dobiła, czuję się już znacznie lepiej, ale jutro się chyba wybieram na przyśpieszoną wizytę. Pomogło duuuużo no spy i leżenie ;)
 
reklama
Dziewczyny, ale nastraszylyscie nas na forum! Same niemniej przerazone... Dobrze Kilolku, ze alarm falszywy, Little_Nina - daj koniecznie znac po wizycie.

Trzymajcie sie dzielnie - zwlaszcza wszystkie chorowitki! Spijcie spokojnie.

No i jeszcze najlepsze zyczenia dla Nutki :) Sto lat!
 
Ostatnia edycja:
Do góry