reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2012

Hejka!
Ostatnio malo mnie ale nie wyrabiam na zakretach taka zalatana jestem.
Dzis bylam u gina Maluszek ma 7mm wszystko ok serduszko bije

Poztaram sie pozniej wleciec i poczytac co u Was

Witam nastepne majowe mamy!

Pozdrawiam!
 
reklama
Suzi, pytałam poniewaz mam po tym leku dziwną wydzielinę, choc biore ja doustnie. Zrobil mi sie jakis kisiel, pomyslałabym ze to jakis grzybek gdyby nie fakt ze zaczelo sie gdy zaczelam brac tabletki. Co tym myslisz?
Gratuluję nowym Majowym Mamusiom:)
Odnosnie nasrtrojow, to mijaja dopiero po pologu, ja podziwiam mojego męża że sie ze mną w tym czasie nie rozwiódł, poniewaz ja sama ze sobą wytrzymac nie mogłam. Teraz jest troszkę lepiej.
Martuś gdy wydzielina zacznie brzydko pachnieć wtedy udaj się do lekarza...natomiast większa ilosc przy tego typu tabletkach jest całkiem normalna :tak:JA dość dużo tego biorę więc też mnie zalewa :zawstydzona/y:

U mnie chyba termin porodu wychodzi na 1 maj :eek: Chociaż u mnie z tymi miesiączkami różnie bywa: od 28 do 32 więc będę pewniejsza jak ginek mi to wyliczy...
I mam jeszcze pytanko...kiedy teraz dają kartę ciąży??? Maci juz?

Hej Zuzinka;)
 
dziewczynki ratunku;-(
jestem w pracy a spie na stojaco ...normalnie jedna sekunda i mnie nie ma jak bym nie spala z tydzien czasu ;-) :szok: a tu jeszcze do 16 i wez tu czlowieku wysiedz przed tym kompem
 
dziewczynki ratunku;-(
jestem w pracy a spie na stojaco ...normalnie jedna sekunda i mnie nie ma jak bym nie spala z tydzien czasu ;-) :szok: a tu jeszcze do 16 i wez tu czlowieku wysiedz przed tym kompem

droga wiki, ja mam to samo! a spie po minimum 9 godzin ostatnio i jeszcze drzemka po pracy :) koszmar jakis! ja chce do domku spac!!! :)

 
Dziekuję Suzi, uspokoiłaś mnie:) brzydko nie pachnie wiec to pewnie od tych lekow:)
Ja jeszcze karty ciąży nie posiadam, ale mam nadzieje ze za tydzien dostane:) Z kartą czuję się bezpieczniej, choc nie wiem dlaczego:)
Dzis dostałam od kolezanki dostawę ciuchow ciążowych:) Przydadza się, poniewaz puchnę w oczach:) taki brzuch miałam przy Stasiu w 6mc., ponoc wynika to z krotkiego czasu jaki minal od poprzedniej ciazy i cc. Jak sądzicie? to normalne?
Zmykam, za chwilkę przyjedzie moja mama w odwiedziny do Stasia poniewaz konczy dzis 10 miesięcy:)
Pozdrawiam
 
reklama
Do góry