reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2012

reklama
Cześć Dziewczynki!
Ja ostatnio w kiepskiej formie, dziś mam big doła. Wszystko mnie denerwuje, co po chwile płacze. Mąż mnie wkurza głupimi komentarzami, mały się rozchorował i siedzi dziś ze mną w domu. Najchętniej zamknęłabym się sama w pokoju i spała. Kurcze, kiedy wróci mi humor i optymizm???
 
Helloł :-)
u nas juz duzo lepiej;-) z czego bardzo sie ciesze :tak:
Dusia tula mocno i nie smutkuj się:* Jak Ci mogę pomoc?:*:*:*
 
Ja dzisiaj wyladowalam u lekarza z okazji mojego klucia w lewym boku.Zrobiono mi usg na ktorym widzialam moje slonko.Wszystko jest ok.Ponoc ma prawo bolec bo jakies wiezadla sie rozciagaja i tak juz jest.Mam sie oszczedzac(nie dzwigac synka) i czekac do usg polowkowego.Plci jeszcze nie bylo widac ale za to moj maluch ma juz 14cm w klebku i ma sie super.Coraz bardziej lubie chodzic na usg szczegolnie jak mowia krok po kroku ze wszystko jest w normie:o)
 
reklama
Do góry