reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2012

Annte Jasiek ma jedna drzemke tak zasypia miedzy 11 a 12 i spi z 1,5h.
Dzis piekna pogoda az chce sie zyc. Mlody zaraz zje obiadek i wybywamy na 2 spacerek.
 
reklama
mój ma już od dawna jedną drzemkę albo juz zasypia po 11 albo 12-13 zależy od dnia i spi przeważnie 1,5-2 h ostatnio mu się 3 h zdarzyło ale to graniczy z cudem :sorry2: my dzis tez byliśmy na 2 h spacerku bo pogoda nawet dopisała :tak: jutro jak tez tak będzie to na pewno skorzystamy póki nie będzie padać ;-)
 
Oj nawet ruch tu się zrobił:)
Dziewczynki trzymajcie proszę kciuki, W w poniedziałek i we wtorek idzie na rozmowy kwalifikacyjne w sprawie pracy - miejmy nadzieję, że wyczekiwany przeze mnie cud nastąpi i w jednej bądź drugiej firmie go zechcą...
Ja właśnie skończyłam sprzątać domek - w dzień z dzieciakami - awykonalne:-D
Co do spania w dzień to nasza Ola też ma jedną drzemkę, śpi od 11, zwykle ok 2h.
Dobrej nocki Wam życzę....
 
AZula ciesz sie ze nie masz schodow(?)...moja koza wykombinowala ze mozna obejsc kratke zabezpieczajaca i wlesc pomiedzy schodkami i tak wspina sie ukradkiem sama na gore a jej brat tylko ja motywuje do tego typu dzialan.Skoki z oparcia kanapy tez sa swietna zabawa.musze sie pochwalic ze moja corcia juz smiga na rowerku biegowym.Tak sie uparla na rower brata ze w przeciagu kilku dni nauczyla sie o co kaman i teraz ma swoj rower z czego jest dumna.
jesli chodzi o dzemke to moja Sarusia normalnie podsypia okolo 12-13h tak nie wiecej niz 1,5h ale od disiaj chyba ogranicze jej ta przyjemnosc poniewaz wrzucenie jej do wyrka o 20 graniczy powoli z cudem.Zobaczymy jak dzien bedzie lecial.
 
Witajcie mamuśki.
Dusia kciuki za męża .
Moje też śpi raz dziennie zwykle od 13 do ok. 17 .
Suse Karolcia moja też na biegówce już śmiga .Fajnie to wygląda jak taki szkrab na własnym rowerze zasuwa .;-):tak::tak:
Karola od początku wiedziała co sie z tym robi ,dosłownie posadzona w sklepie na biegówkę od razu zaczęła ładnie go prowadzić nóżkami z tym ,że trzeba go było podtrzymywać ,bo młoda wtedy sama jeszcze nie chodziła .:-D:-D
Od pewnego czasu biegówka jest hitem .:tak::tak:

Będzie mnie mnie dużo mniej na necie ,ograniczam fora i FB do minimum bo mam tyle pracy ,że mogę nie spać ,nie jeść ,nie wydzodzić tylko szydełkować i wyszywać ...
Wymyśliłyśmy z Gosią reklamę sklepu na makatce ,zamiast na plakacie czy bilbordzie .:-D:-D
Miłego dnia majóweczki
 
reklama
Suse ale my mamy schody tylko nie w mieszkaniu bezpośrednio ,a na klatce .Amelia ładnie już chodzi i wchodzi trzymając się balasek:tak:Dobrze,ze to nie w obrębie mieszkania bo tez potrafi sie wspinać.Mamy gąsienicę dość wąska w siedzeniu ni to chodzik,ni rowerek i ugina się więc można wykonywać podskoki.Ponoć dzieci z rowerami biegowymi fajnie łapią równowagę ale za to maja potem problem z pedałowaniem.Mamy trójkołówkę ale jeszcze nie sięga nóżkami pedałów .Na razie jako tako biegówki nie będę nabywać jak już to wiosną teraz jeszcze miesiąc ,dwa jesieni potem zima:-:)wściekła/y:
 
Do góry