reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2012

Dziewczyny i u nas wcale nie jest dużo lepiej to chyba natura taka faceta ! Ale dobra nie narzekam bo przynajmniej rano M się zajmie młodym tylko co to jest na cały dzień .. ehhh...
annete oj tak szkoda naszych nerwów i może jak dzieciaczki podrosną będzie lżej ..
 
reklama
Hej :)

Skonczylam Greya... i tez poszukuje czegos nowego. Zanetaa podaj tytul :) ja uwielbiam czytac, ale zbyt mocno przywiazuje sie do bohaterow...a po skonczeniu czuje zawsze jakis taki niedosyt...

Annte - wspolczuje nocki
Fiore - zdrowka dla Leo
Kattul - zdrowka i cierpliwosci
Zaneta - wspolczuje przecyc

Milego dnia :)
 
Mój Seba tez nie raz nie umie uspokoić małej. No i tłumaczy sie tym,że on wstaje przed 3 w nocy do pracy i jest zmęczony a ja nie pracuje i to ja jestem od zajmowania się dzieckiem..
Bawi się z Laurą ale czasem chciała bym żeby sie bardziej zaangażował .

Kurcze Laura ciągle wszystko wyciąga z przybornika i wyrzuca na ziemie ;/ musze chyba jakas półke zrobic czy cos zeby moc gdzies te rzeczy trzymac :wściekła/y:
 
i po co to wszystko przyborniki baldachimy>>>????
ja juz baldachim schowałam bo Laura szarpała za niego no i ten przybornik tez bede musiała zdjąć :( kurcze nie mam gdzie tego trzymać ;/
 
Oj, Pieszczoszka nic mi nie mów o braku miejsca :( na szczęście koleżance w czerwcu urodzi się córeczka to wydam większość rzeczy, choć przyznam szczerze, że mi ich żal.
 
Hej

u nas nocka też niezaciekawa , małemu ciągle korek wypadał z buzi ,zaraz był ryk i trzeba bylo podawac non stop ...i jeszcze obudzil sie przed 7 i byl wyspany :baffled: za to ja gorzej:angry:

zanetaa podaj tytuł ??? ciekawie sie zapowiada :-p

pogoda sie zepsuła a miało być słoneczko i gdzie jest ja się pytam ????:baffled:
 
Melduje ze zyjemy.... inhalujemy sie i nie jest tragicznie- inhalacje pomagaja co mnie cieszy- dojrzewam do zmiany pediatry- chyba od nastepnej choroby-przeziebienia idziemy do kogos innego.

Suzi
jak u was wygladamy te dusznosci u Aliego? mial je non stop czy tylko rano po calej nocy? robilas tez inhalacje z salbutamolem?
Kochanie dusznosc polega na tym ze dziecko o wiele szybciej oddycha,ma mocno spłycony oddech i wydaje dzwieki przy wciaganiu powietrza. Ewidentnie majac z tym problem. Nie wiem jak to wytłumaczyc:-:)-(

U nas noc koszmarna , 2 z rzędu! za to mamy dwie dolne 1! Dzis okrutnie marudzi, popłakuje i juz sama glupieje od czego:-( czy cos zaczyna sie dziac ze zdrowiem czy to ciąg dalszy zębow:confused: Ojjj moja siwizna poszerza swój obszar!:wściekła/y:

Ps jeszcze 2 miesiące i koczymy roczek :szok::szok::szok:
 
reklama
Do góry