reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2012

reklama
Dzięki dziewczyny
Natalka ja myslę, ze to przez tą pogodę. Mróz by trochę wymroził te zarazy a tak co podmrozi to znów chlapa i od nowa.

a Zuzanka ma 70cm i waży 7800.
 
Pieszczoszka moja ma 66 cm waga około 6400 może ,a może mniej bo ostatnio 2 tyg temu było 6250 ciuszki nosi no różnie bo wiadomo te rozmiary też bywają kłamliwe niektóre na 62 (ale to już mało) 68 (czasem też są już ciasnawe i 74 zwłaszcza body sa dobre trochę luźne ale dobrze się takie ubiera ,a nie na siłę:-).Nutka to twoja i tak spora przy Amisi:tak::-D.Kiołek zdrowiejcie szybciuśko:tak:Dobranoc idę spać:-D
 
Belinea: slodka ta Twoja Majusia :)
Dla chorych duzo zdrowka :)
Nas tez czekaja te mrozy gdyz bilety do Polski kupione :) huraaa :)
 
karolki - pamiętamy :) pojawiaj się częściej :)


nuta - a te wymioty u małej były takie normalne, w sensie jak u dorosłego? Wiesz o co mi chodzi - z mdłościami ;) Mój też ulewał i czasami jak się gdzieś nagnie mocno to jeszcze uleje - i potrafi śmierdzieć wymiocinami - bo już przetrawione mu się cofnie ;) :* dla Hanusi na 8 m-cy :)


kilolku - zdrówka dla dzieci!
 
Witajcie,
Karolki
, pamiętamy, pamiętamy.
Kurde wiele dziewczyn się nie udziela, np. Martaik, Zuzinka, Little Nina, Wiolka1509, Agasim
Ciekawe co u Aimee - ona miała bliźniaczki.

Lila, Hania, Beatka - *****)

Jak dziś przeczytałam post Pieszczoszki o Alim to zrobiło mi się bardzo niefajnie i tak mam przez cały dzień, myślę o ty Maleństwie i nie mogę przestać. Oby wszystko było dobrze!

Ninka po całym dniu u babci śpi a ja szukam info o szlakach tatrzańskich na które można wjechać wózkiem, może się orientujecie i coś polecicie?
 
Jeanta, kiedy przylatujesz do Polski, ze Słupska do Świdwina nie tak daleko, zapraszam na kawkę i wtedy może Ninka udostepni kitajce :)
 
reklama
Azula fakt to Hania spora przy Amelusi.Z Hanią to ogólnie mam taki problem z ubraniami bo jest chudzinka przy swoim wzroście i wszystko jest w pasie na nią szerokie.

jeanta a na kiedy masz te bilety bo wiesz ostatni w Polsce jest śnieg i mróz a za parę dni nie ma więc nic pewnego.

anik dziękuje w imieniu Hanusi.A co do wymiotów to było
tak Hania zjadła mleko o 18 ładnie odbiła bawiła się później i zaczęła tak marudzić ani na rączkach jej nie pasowało i sama nie wiedziała czego chce położyłam ją na łóżku i poszłam obok do kuchni zrobić jej pić( u mnie z kuchni wchodzi się do pokoju wiec to łóżko jest z 2 metry od kuchenki)jak na nią spojrzałam to przewróciła się na brzuch i nagle słyszę taki ryk więc podchodzę do niej biorę na rączki ale czuję ten zapach i patrzę na koc a tam wymiociny i to takie dorosłe, więc mdłości chyba nie miała a dziwne dla mnie bo ostatni raz ulewała mi przed wszystkimi świętymi i od tamtego czasu już nigdy więcej , fakt jadł trochę wafelka ale wcześniej też jadła i nic nie było no i w tych wymiocinach był ten wafelek ale obiadku nic nie było a zjadła wtedy aż cały duży słoik rybki bo tak jej smakowała nareście coś jej posmakowały innego niż królik z hippa.Już sama nie wiem o co chodzi z tymi wymiotami mam nadzieje że to było tak jednorazowo.
annte super ma te kitki Ninka aż zazdraszczam bo u Hani to włosków mało i króciutkie.
 
Ostatnia edycja:
Do góry