reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2012

kugela robię koszyki wielkanocne takie kolorowe z włóczki ,a wczoraj zrobiłam podstawkę ozdobną pod pisankę :-D:-D
Mam zamówienie na 5 sztuk takich podstaweczek ;-):tak:

Na basenie było super !!!!
Opiszę dokładnie na odpowiednim wątku ,ale to w wolnej chwili ,bo moja wredota zasnęła niby o północy ,ale wybudza się co kilkanaście minut z mega rykiem .:szok::szok::baffled::baffled::baffled:
 
reklama
Kilolciu zdrówka dla maluchów !!!! &&& za poprawę.


Dziewczyny ale wy macie kruszynki:) takie można nosić i kręgosłup tak nie boli hehe;)
azula Twoja calineczka to chyba najmniejsza;)


As ładne ubranka na jajeczka :D


Laura wstałą o 5 i nie szło jej uspać myślałam,że coś mnie trafi!! Kołysałam ją chyba ze 40 min aż usnęła i pospała 40 min ;/
 
nuta - ja Cię doskonale pamiętam, bo Hania:)

karolki - oczywiście, że pamiętam. dziękuję i na pewno się odezwę w sprawie domu, bo mój Misiek już mnie podpytuje o Dusiowy dom, więc jak powiem, że jest więcej chętnych do pomocy, z pewnością to wykorzysta:)

jeśli chodzi o Morskie Oko to powiem Wam jedno - droga asfaltowa, ale nawet w lecie bez śniegu wózek pcha się na zmiany, bo jeden pod górkę nie wydoli! oczywiście jak dla mnie jest to nadal najlepsze miejsce, ale teraz mi się zdaje, że jest zagrożenie lawinowe i to całkiem spore:)

noc paskudna.. o ósmej nie mogłam się zwlec z łóżka, ale już żadne zabawki Hani nie zabawiały, teraz dalej jęczy,,, ehhhh
 
Witajcie ja już mam nadzieje z dostępem do świata na dłużej niż 5 minut:-) Niestety nie doczytam was bo młoda ma okres marudzenia:no: ale za wszystkie potrzebujące mocne kciuki. Teraz będę już na bieżąco:-) Miłego dnia:-)
 
Heloł:-)

u nas nocka nawet nawet, obyło sie bez pobudki o 3 , pokrecil sie tylko maly troche i to tyle ,ba! nawet pospał w swoim łóżeczku do 6 :-) druga noc z rzędu :-) potem wziełam go do siebie na dospanie jeszcze ;-)
właśnie siedzi u mnie na kolanach bo przydreptal aż pod krzesło i smyrał mnie po stopach wiec musiałam go zabrac bo mnie to łaskotało:-) spryciarz jeden :-D

miłego dnia kochane :*

aaa nuta ja też cie pamietam :-)

edit: mały został oddelegowany na podłogę bo wyrwal mi guzik z laptopa:wściekła/y::dry::-D
 
hejka .
Ja też wszystkie powracające majóweczki pamiętam.:tak::tak:
Kilolek zdrówka dla maluchów.
Susi nadal za Alusia kciuki &&&&&&&&&

Moja ma ok 80 cm i 9100 waży ,wiec nie jest ani drobinką ,ani gigantem :-D:-D:-D

U nas noc nie najlepsza ,ale bywały już gorsze .
W sumie 4 pobudki z niedługim marudzeniem i 1 z mega rykiem o nie wiadomo co:confused:

Przyczynę poznałam jak zajrzałam do buzi .Białe dziąsło nad dolną dwójeczką czyli kolejny ząb się na dobre kluje .
Teraz spodziewam sie lekkiej biegunki i kataru ,bo u małej tak to wygląda :baffled:.
Miłego dnia dziewczynki
 
Hej Laseczki :( no i tak sie cieszyl z przespanych w miare nocek :/ dzis Mala budzila sie co godz i jeczala :( chyba zeby bo pic ani jesc nie chciala :( smarowalam dziasla u na godz wystarczylo :/ ehhh a to dopiero pierwsze zebole :/
Milego dnia, ja dzis sie nigdzie nie ruszam :)!! Dzwonilam do babci zlozyc zamowienie na pysznosci jakies jak przyjade do Pl :) mniaaam :)
 
Witam z rana. Całkiem sporo mnie pamięta to miło:-)Noc kiepska ale o tym było wczoraj wiec nic nowego. U nas dzis przebija sie dolna dwójka jakos tak szybko sie pokazała, obstawialam lewa, wychodzi prawa wiec marny ze mnie ekspert:-p
Mój wazy pewnie niecale 9 kg, dokładnie nie wiem. Zmierzylam go kilka dni temu wyszło 75cm a z ubranek wyrasta z 80. Kupilam fajne body na Świeta i juz sie nie zapina:baffled:
U nas rano bylo -11 teraz -7 ale spaceru pewnie nie bedzie bo starsze dziecie konczy kaszel i siedzi w domu.
Lece zrobic ciasto bananowe bo mam nadmiar tych wlasnie owocow:shocked2:chałupe juz ogarnelam, odkurzylam ( codziennie to robie) , kurze poscieralam, mlodego uspilam wiec chwila luzu.
Zanetaa no jak coś to smialo pisz:tak:
Nuta ja tez Cie pamietam:-)
 
Witamy i my juz nie tak z rana...
Moja corka to mala terrorystka...wyczailam ja w koncu...z tymi pobudkami nocnymi to wcale nie szlo o mleko tylko o potulenie sie...Ja moze i ja rozumiem ale nie o 3 w nocy jak moj synek zmienil pore pobudek i o 6.30 jestem juz na najwyzszych obrotach.Polulalam zamiast mleka i spala do 9 rana.
Ja tez duzo z was pamietam tych od poczatku...bardziej nie kojaze dziewczyn ktore malo sie udzielaja.
Tak sobie mysle nad tymi waszymi pomyslami na prezent na ten roczek.W najblizszej przyszlosci chcialam kupic synowi garkokuchnie...mam nadzieje ze to nie zmieni jego orientacji;-)
Kocha zabawe garami...zmywarke rozpakowuje ze mna...obiad tez razem gotujemy...
To taki zakup juz dla malej tez...Moze to jest jakis pomysl?
U nas na "zachodzie" tez zimno -3 az sie niechce z cieplutkiego domu wylaniac.
 
reklama
Witam.Miło mi że mnie pamiętacie bo jak wróciłam do pisania na bb to miałam takie wrażenie że nikt mnie nie zauważył.
U nas nocka super Hania spała od 22 do 9 rano, a jadła dopiero o 6.30 a nie o 5 jak zwykle jak ja kocham moje dziecko że tak ładnie śpi aż przestane ją wychwalać bo jeszcze mi się przestawi i będzie szaleć w nocy ale ja zamiast położyć sie z nią zasnęłam dopiero o 1 a obudziłam się z ogromnym bólem głowy i tak jakoś mi niedobrze i nie wiem co jest bo od czwartku tak jakoś źle się czuje boli mnie głowa ,wszystko mi wokół wiruje i jest mi jakoś niedobrze oczywiście nie non stop ale co jakiś czas.
Dobra uciekam bo moje dziecię zaraz rozwali swojego laptopa(oczywiście zabawkę)właśnie włożyła sobie go na głowę aż w szoku jestem ile ona ma siły w tych małych rączkach.
 
Do góry