reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2012

reklama
czytalam Was troche w ciagu dnia i odpisuje tylko to co pamietam :zawstydzona/y:

fiore, mysle ze w przyszlym roku zagoscimy w it :) bedziemy w kontakcie :)

dusia, do sierpnia duzo czasu, napewno maz cos znajdzie!
ja tez nie wiem jak bedzie z praca mojego bo super zlecenie sie konczy (ma z ojcem firme transportowa) i nie wiadomo co im sie teraz trafi. a ja bede na wychowawczym bez kasy wiec tez mam troche obaw...

As
, wspolczuje sytuacji i oby sie juz nie powtorzyla!

buziaki dla polroczniakow!!! :***
i zdrowka dla chorowitkow!!!
to by chyba bylo na tyle bo padnieta jestem i ide spac :zawstydzona/y:
 
Poszaleliscie dzisiaj- siedze i czytam i konca nie widac!
Dziekuje za odpowiedzi na moje pytanie :* i za mile slowa i like na FB :*

Pieszczoszka ale mialas pecha!! widzisz sama potrzebujesz kasy i dajesz komus prezent a ten sobie zarabia na twojej dobroci- ja bym jej pare slow napisala :wściekła/y:


Kugela- haha to ci lamiglowka- ale ty chaba w moim wieku jestes o ile sie nie myle- zaraz sprawde na fb z ciekawosci :)


Dusia trzymam kciuki zeby maz przez ten czas cos znalazl!!! ja mysle jak dziewczyny- ze czasem taka zmiana moze byc na lepsze &&&&&

no i zapominialam co komu mialiam napisac...


z tymi zlobkami to czytalam wczoraj w lozku- serce mi pekalo na 1000 kawalkow- gdybym mogla przygarnelabym te dzieci- czasem psy maja lepiej!! Jak takie dziecko ma pozniej normalnie zyc? normalnie funkcjonowac? nie miec depresji? jak nasze spoleczenstwo ma byc normalne skoro taki obraz rodziny pozniej ciagnie sie z pokolenia na pokolenie!!! straszneeee

synek w tym tygodniiu po 17tej robi sie niemozliwy!!!!:baffled::baffled::baffled: i tak az do 19tej czyli jego pory spania- poprostu nerwy wisza na wlosku- ale nie chce go klasc spac o 18tej bo mi rano wstanie o 6tej wiec sie tak meczymy!!!
 
Ostatnia edycja:
reklama
pieszczoszka - z Toba to sie nudzic nie mozna :-D Bede sledzic z zapartym tchem dalsze dzieje internetowej oszustki :tak:

ja sie "zasiedzialam" na zwierzatkowym a na glownym tyle wpisow, ze hej :szok::-)
 
Do góry